Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='diana79']Borys i nadal cisza :( a jak tam jego buda? ma już nową? przydały by się nowe fotki bo za chwilę ten wątek zupełnie uschnie...[/QUOTE] W nowej budzie Borys spi juz od tygodnia,ale opiekun nie ma czasu zrobic zdjec,ale zrobi napewno..... Borysowi potrzeba mase ogloszen,bo inaczej bedzie dluuuugo siedzial na tymczasie. Borys to psiak bardzo zywiolowy,w miejscu nie usiedzi,no i apetyt ma olbrzyyymi.Przyszly domek musi o tym wiedziec,ze Borys duzo je,ale nie grymasi,wszystko mu smakuje:eviltong:moze dlatego,ze juz w swoim zyciu sie naglodowal.
  2. [quote name='grzenka']A kto ma bieżący kontakt z psem?I może napisać najświeższe info.[/QUOTE] Ja mam Przepraszam,ze rzadko tutaj zagladam,ale Bard,to nie jedyny moj problem:shake: w niedziele ktos wyrzucil na przystanku autobusowym dwa malutkie szczeniaczki:-(popiskiwaly cichutko,byly zziebniete i przestraszone.Szukam dla nich DT Prawdopodobie te szczeniaki z gieldy,nie upchna komus to zostawiaja na gieldzie,albo wyrzucaja po drodze:shake: A co do Barda....Pani z Czestochowy sie nie odezwala,czekam.... Ale Bard chyba do kogos sie przykleil,nie bylo go kilka dni,w niedziele pojawil sie wieczorkiem na chwile do tej pory caly czas siedzial na smietniku,dwa razy dziennie go karmilam,rano i wieczorem,a jeszcze sasiadka mowila,ze dawala mu jesc,spac chodzil za ogodzenie,stoi tam nieduza komorka,a teraz nie ma go tam. Nie wiem co o tym myslec,przez miesiac siedzial na tym smietniku,w jednym miesjcu,praktycznie daleko nie odchodzil.
  3. [quote name='ana666']ja mogę poogłaszać ale po niedzieli-teraz sie ucze na egzamny, a po niedzieli rusze z ogłoszeniami ;)[/QUOTE] Dzieki bardzo:lol:az dziw bierze,ze takie sliczne ,male sunieczki tak dlugo czekaja na dom a jeszcze Zahirek tak dlugo czeka,ale on ma sklonnosc do ucieczek:eviltong:
  4. Jest jedna osoba zainteresowana adopcja Barda,jestem w kontakcie mailowym z ta pania. Pani mieszka w Czestochowie,ale przeprowadza sie/nie wiem kiedy dokladnie/ w Bieszczady. Poprosilam o adres do wizyty przedadopcyjnej,na razie w Czestochowie,a pozniej mysle,ze trzeba by w Bieszczadach,tez nie wiem dokladnie w jakiej miejscowosci.
  5. [quote name='ana666']Kochane cioteczki proszę o podanie numeru konta. chcę wpłacić pieniądze z mojego bazarku[/QUOTE] Wyslalam Ci wczoraj numer konta:lol:
  6. Kolejne dwa szczeniaczki wyrzucone:-(ktos wyrzucil na przystanku autobusowym w Bodaczowie/wies k/Sz-na/ dwie malizny,ale chyba zroznych miotow. Podejrzewam,ze z gieldy z Ploskiego /Zamoscia. Ktos nie sprzedal,albo nie dal i sie pozbyl zostawiajac na przystanku.
  7. [quote name='Becia Lublin']co z Haskim, Dora dzwoniłaś dziś do Przemka ?[/QUOTE] Nie widzialam go od trzech dni.Wiec do Przemka nie dzwonilam.U Sylwi DT caly czas aktualny.
  8. [quote name='mrooowka']Przeklejam z miau: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=136788[/url] Mieszkam w okolicy, ale jednak daleko, a też zapsiona - wygląda na pilne![/QUOTE] Widzialam tego pieska,faktycznie nie wygladal najlepiej,dalam mu jesc,byl glodny,ale glodnych psow,ktore maja wlascicieli biega duzo po ulicach Szczebrzeszyna,te psy sa bardzo glodne,czasami rzucaja sie na chleb. Ja chodze z jedzeniem,karmie te psy,ale czasami mi zabraknie i jak pojawi sie nastepny,to juz bedzie glodny. Ale nie tylko ja karmie psy,sa jeszcze osoby,ktore to robia. U tego psiaka zmylila mnie obroza,czerwona obrozke mial na szyi,ale niestety ogonek podkulony.Byl bardzo smutny.
  9. [quote name='ewa gonzales']:ylsuper::thumbs::thumbs: bazarus kochani dla cudnego Barda [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219289-Malusi-bazarus-dla-Barda-ze-..smietnika-od-10.12-17.12-do-godz-23.00[/URL][/QUOTE] Dzieki wielkie za bazarek:multi::loveu:
  10. A kto teraz bedzie Barniemu robil fotki? Jest taki sliczny,ze chcialoby sie go przytulic:lol:
  11. Zadzwonila do mnie wczoraj dziewczyna:lol:a pozniej jej chlopak:lol: a pytaniem czy Nero nie zostal znaleziony pol roku temu na stacji paliw w Boleslawcu,bo oni przygarneli z tamtad psiaka,a byly dwa i nie wiedza gdzie sie podzial drugi. Nero jest prawdopodobnie indentyczny jak ich psiak,ale wiadomo,ze Nero nie byl w Boleslawcu:eviltong: bardzo kochaja swojego pieska i powiedzieli,ze znajda dla Nero dom:p moze tak bedzie:lol: chlopak powiedzial,ze zapozna Nero z ich psiakiem,co mu stanowczo odradzilam;)
  12. Dziekuje cioteczki,ze tu jestescie:lol: pobyt na cmentarzu byl dla suczek wielka trauma,Janka bardziej zaufala ludziom i ja pierwsza zabralam jak cala dygotala na deszczu,na Zojke musialam urzadzic "plowanie",nie dala sie zlapac,a jak ja karmilam,to podchodzila blisko,jednak o zabraniu nie bylo mowy.Dzisiaj sa bezpieczne,ale bardzo potrzebuja milosci czlowieka. Opiekun bedzie musial je nauczyc chodzenia na smyczy,bardzo boja sie obrozy i smyczy,wrecz panika,ogonek chowaja pod siebie i dyla,a on nie chcial ich stresowac i ak zostalo,ale trzeba je jakos do tego przyzwyczaic,bo jak bedzie domek w mieszkaniu w bloku,to bedzie problem.
  13. Dziekuje Ty$ka za zalozenie watku:loveu:dla kochanych suniek
  14. Dziekuje Masza za allegro:loveu: trzeba sunie wysterylizowac,bo nie wiadomo czy znajdzie sie teraz jakis domek dla niej
  15. Bardzo dziekuje Ty$ka za tekst dla suniek,ktore juz tak dlugo czekaja na dom:loveu: Niestety nie doszlo do adopcji suni z terminalu:-( i huski po tygodniowej nieobecnosci znowu na ulicy:-(
  16. [quote name='Jolanta08']Patologia z reguły zgadza się oddać psa za flaszkę wódki,co powiedzieli i za co bądź za ile oddadzą sunię?[/QUOTE] No mysle,ze za ta flaszke pewnie by oddali,jeszcze tak trzeba sprobowac.
  17. Na razie trzeba pomyslec o wyciagnieciu z tamtad suni,niestety nie chca jej oddac. To jest patologia,Krystyna byla tam,zastala cale towarzystwo "pod wplywem",agresywnych,szkoda gadac. Jedyna nadzieja w wykupieniu suni i umieszczeniu jej w Dt.
  18. [quote name='diana79']Ty$ka masz już pierwsze posty :) doszły fotki psiaków na maila? jutro wyślę kolejne ;) nie wiem co się dzieje z Elzą, Sajmonem i innymi psami które są na pierwszej a których nie ogłaszam[/QUOTE] Z Elza tak jak bylo,nadal czeka na dom,oglaszaly ja dziewczyny z Fundacji Sfora Husky Sajmon uciekl,szukalam go przez ogloszenie w prasie,w Psy Zaginione,dzwonilam,byl odzew,ktos go gdzies widzial,a pozniej okazywalo sie,ze to nie on,biedny Sajmon,gdzie on moze byc:-(
  19. Dzieki Ty$ka:loveu: tylko trzeba troszeczke poprawic Zahirek bardziej przypomina huskiego niz owczarka,i ma charakter huskacza,tzn. sklonnosc do ucieczki, Zahir moze mieszkac w mieszkaniu w bloku,ale nie moze zostac sam w mieszkaniu,bo z nudow obgryza drzwi:eviltong: i nie jest wykastrowany. Zahirek to trudny do adopcji psiak ze wzgledu na swoje ucieczki, jak go znalazlam rok temu,to i znalazlam mu dom w pobliskiej wsi,6km od Szczebrzeszyna,osiem razy z tamtad uciekal i za kazdym razem go tam zawozilam,az w koncu dalam spokoj,a ci ludzie nie mieli cierpiliwosci i pewnie nie chcieli troche popracowac z psiakiem,bo za piatym czy szostym razem wrocil do tej rodziny,ale pozniej znowu dal dyla przed moj blok.
  20. Przyszla dzisiaj karma dla bezdomniakow i puszki dla staruszka Kruszynka. Bardzo dziekuje Ingrid:loveu::multi::loveu:
  21. Tak cicho na watku,jak tu pomoc psiakom:-( Deklaracji malo,tylko 10zl to gdzie zabrac te pieski? Dzwonila funia,ze moze przyjac psiaki,ale z zabezpieczeniem finansowym,czyli 250zl za jednego,a deklaracji malo. kochane cioteczki,rozsylajmy watek,zeby uzbierac na pomoc psiakom moze ktos zrobi wydarzenie na FB,tam tez jest pomoc. Psiaki beda mogly byc w hoteliku u funi,ale musza miec na to kase:-(
×
×
  • Create New...