Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Sara2011']Co słychać u Boryska?[/QUOTE] Bez zmian....czeka na domek....zeby sie nie zasiedzial,tak jak Zahirek
  2. [quote name='diana79']i ja dzwonią ludzie? bo za kilka dni ogłoszenia będą już znów daleko na niektórych stronach i nikt je nie zauważy, więc jak mają dzwonić to teraz plissssssssssssssss dzwońcie ludzie[/QUOTE] Ale nikt niestety nie dzwoni....eh...
  3. Wielkie dzieki i mari:) i dla Elypsy:)
  4. [quote name='diana79']Dora jak masz jeszcze jakieś poza tymi co dziś wstawiłam fotki to mi prześlij wstawię ale z ogłoszeniami na razie nie dam rady pomóc bo mi się strasznie sytuacja skomplikowała... :([/QUOTE] Ok. to wysle.Dziekuje:) moze nam ktos pomoze z ogloszeniami...... szczeniaczek rosnie szybciutko,domek na cito
  5. [quote name='Ty$ka']Jaki uroczy :) Jakieś ifno o szczylu? O jego uosobieniu... zrobię mu opis :)[/QUOTE] Tak jest sliczny:) Ale nie wiem co o nim napisac Krystyna mowila,ze jest bardzo madry,podpatruje inne psiaki co robia i on robi to samo. Jak to szczeniaczek...uwielbia sie bawic,mieszka z psiakami i kotami,urosl troche,jest grzeczny i posluszny. Krystyna nie moze poswiecic mu duzo czasu,a on uwielbia zabawe. Komu moge wyslac zdjecia na maila,bo ja nie umiem wstawic na dogo. Do tej pory diana wstawiala zdjecia.
  6. [quote name='Ty$ka']Już zaraz zrobię opis hasiorowi i poinformuję Stowarzyszenie SOS Husky ;)[/QUOTE] Dziekuje:) Przyszla karma na tymczas od Ingrid44.Bardzo dziekuje:)
  7. [quote name='Gosia.']Kochane co z sunią się dzieje ,dawno nikt tutaj nie zaglądał ... ja jestem często ale tylko podczytuję i kibicuję suni oczywiście ,nie jestem w stanie dać jej domu ,mam 3 koty ale może jakoś inaczej moge pomóc ?[/QUOTE] Mozesz pomoc....w ogloszeniach...., Potrzebne sa ogloszenia i ja ja zabiore...chociaz na razie nie moge,bo sunia nie da sobie zalozyc obrozy,nie wie co to jest i boi sie,na rece tez jej nie wezme....na razie..... do suni jezdze w sobote po poludniu i zawoze jej jedzenie,bo w niedziele nikogo tam nie ma i sunia jest glodna. Potrzebuje slomy,nie mam skad wziac,przydalaoby sie suni dolozyc do tej ,ktora tam jest,a jest jej malo i suni jest zimno. Sunia ma cieczke i biega po polu za nia stado psow.Chociaz prezes obiecal,ze ja wysterylizuja,to niestety na obiecankach sie skonczylo.nie zrobia tego i nikt ich do tego nie zmusi. Dlatego trzeba sunie oglaszac i zabrac ja.
  8. [quote name='handzia']No i jak będzie z tymi pieniędzmi? Strasznie wlecze się ta sprawa :roll: Wystarczy kliknąć słówko tak czy nie...[/QUOTE] A kto ma podjac decyzje?
  9. Bardzo dziekuje:)
  10. he,he,he....mamy podobne marzenia:)
  11. Sporo miejsca do biegania:) Ladnie tam........
  12. Otrzymalam stala za luty od Masza44 i BeciaLublin. Bardzo dziekuje:)
  13. Dziekuje diana za ogloszenia:) teraz czekamy......nie ma innego wyjscia
  14. Chyba Roky troche urosl? Czy mi sie wydaje? A te uszy to ma naprawde super:eviltong::lol:
  15. Na koncie szczeniaczka: Taks-200zl monigad-60zl z bazarku-23zl z bazarku-43.50zl Wydatki: wet-58zl transport do weta-20zl karma -52zl
  16. Jest wplata z bazarku od Karoliny-43.50zl i z bazarku diany-23zl. Bardzo dziekuje:)
  17. [quote name='Lucyna']nietety nie jest skuteczne do tej pory nikt nie pytał ... :shake: miałam nadzieję, że będzie odzew ... tyle kasy i nic ... przykre:-( ale nic głowa do góry i w poniedziałek ruszam z nową akcją internetową :lol:[/QUOTE] A jaka akcje? Tak mysle o Nero,ale nic mi do glowy nie przychodzi.........a moze jeszcze raz oglosic go w Zaginal Dom.Juz raz byl tam oglaszany,ale tam jest duzo psiakow do adopcji...moze trzeba go przypomniec.
  18. Kurcze ....strasznie duzo biora za ogloszenie psiaka...150zl:crazyeye::crazyeye::crazyeye: myslalam,ze moze 10 lub 20zl.,ale tyle??? Oby tylko to ogloszenie bylo skuteczne.
  19. Dziekuje Wam:) Co by bylo ze staruszkiem gdyby nie Wasza pomoc.......tak sobie mysle......
  20. Dziekuje Ty$ka za wstawienie zdjec:) A kto zaglada do suni?
×
×
  • Create New...