-
Posts
3908 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DarkWater
-
on jest kochany! tylko za żwawy na starszą panią nabiera mocy ;-), na dworze nie mogę z nim wyhamować i już z dwa razy ściągnął mnie ze schodów... i jeszcze... Iga... on swoje piękne legowisko zeżarł :-(, ale jeszcze da się pozszywać o! i porwał kiełbasę ze środka kuchennego stołu! :-) bułkę z ręki też potrafi porwać i strasznie skacze, radość psa jest WIELKA, trudno utrzymać się w pionie ;-) a sweter w tej chwili mu założyć... też graniczy z cudem, też się już popruł i podarł i we wszystkim mi "pomaga" ;-) i pod wieczór uprawia w mieszkaniu biegi, chociaż to to akurat śmieszne jest :)
-
taaaaaaa... przychodzenie na zawołanie chyba starszej specjalistce cioci Idze zostawię ;-) dzisiaj byłam z nim na dłuższym spacerze takim 40-minutowym - skafander mu się zdecydowanie nie podobał, a golf od razu ok, pewnie musi się przyzwyczaić a no i ma tendencję śmieciarz jeden do pożerania znalezisk na dworze, koniecznie trzeba, żeby nie ruszał, ćwiczyć a! i ma już nieco ponad 10kg no i był odrobaczany i nic nie wykichał
-
Fado w DS , Wacuś nadal czeka i pojawiła się Fela
DarkWater replied to sonia1974's topic in Już w nowym domu
dla Wacława [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234581-Kubu%C5%9B-Puchatek-zbiera-na-chorego-Wacusia-do-10-11-godz-20-00[/url] hopajcie cioteczki -
mąż ma urlop! jupi! bardzo ładny tekst dodałabym tylko, że jest bardzo inteligentny, szybko się uczy, no i słucha się mnie przecież i że nie brudzi po całym domu, tylko jak nie wytrzyma, załatwia się w wyznaczonym miejscu - to też ważne i dobrze świadczy o nim acha, dzisiaj bardzo długo mnie nie było w domu - sześć godzin - pytałam sąsiadów - nie koncertował, grzecznie spał, jest kochany :)
-
[quote name='schronisko.bydgoszcz']dopisane :) i na dzien dzisiejszy zatem na Kojakowym koncie mamy 395 zlotych :) czyli ile potrzeba? bo sie juz pogubilam (chyba pora mi nie sluzy...;P)[/QUOTE] teraz potrzeba na kombinezon, to pilna sprawa, Iga Ty coś w tym kierunku załatwiałaś prawda? i jak sprawy stoją? co trzeba na Kojaku zmierzyć? na oczy w wersji optymistycznej jednorazowej potrzeba [B]200-300zł[/B] jak dwa razy będą potrzebne to trzeba [B]przez 2 przemnożyć [/B]
-
[quote name='sonia1974']Może Cię aresztować ale za jaką godzinę albo o szóstej rano tylko co z Kojakiem ?:placz:[/QUOTE] poproszę o łagodny wymiar kary :-) [quote name='Ziutka']A Ty znowu go wyzywasz ? :mad: Jesteś fe pańcia :diabloti: :eviltong:[/QUOTE] TZ mu wszystkie krzywdy rekompensuje, służy mu własną piersią do spania :eviltong: [img]http://img189.imageshack.us/img189/8104/dsc05144gc.jpg[/img]
-
[quote name='AgnieszkaO']Siostra spotkała dzisiaj Kojaka w lecznicy, mówi, że jest cudowny:) I śmiesznie mu się marszczy czoło:):)[/QUOTE] cieszę się, że się poznałyśmy! od razu siostrę poznałam po tych wszystkich fotach, które umieszczałaś na dogo :-) siostra AgnieszkiO może potwierdzić, jakiego wrzasku Kojak narobił nie dał się wziąć żywcem wrogowi ;-) PS. czy mod mnie aresztuje? chyba powinnam łączyć posty aczkolwiek jestem rozemocjonowana i pobudzona po tej wizycie, i już nie wiem co i komu napisać ;-) chciałam też podziękować TZ-towi, że (nie powiem, głośno co zrobił ;-)) i zawiózł nas do Torunia z Kojakiem i że sponsoruje łysą pałę, żywi go i ubiera i obsypuje zabawkami :-)