Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. ha, widziałam Was :) dla Mishki niestety nie :(
  2. jaki cudny szcześliwy pyszczol :*:*:* kocham :*
  3. to czekam z niecierpliwością na foteczki :)
  4. ech... szkoda Raficzka :( a już się tak cieszylam :( buziaki słoneczko :* trzymaj się :* Czarodziejko dasz radę zrobić jakieś nowe foteczki ? :)
  5. a masz z państwem jakiś kontakt ?
  6. Ciasteczka serowe (biały ser) :) skład: 15 dag bialego sera, 6 łyżek mleka, 6 łyżek oleju słonecznikowego, 1 żółtko, 20 dag zmielonych płatków dla psa (?). Przygotowanie: skladniki dobrze wymieszać, z ciasta uformować kuleczki. Piec ok 30 min w tem. 200 st. PODANE PRZEPISY POCHODZĄ Z "MOJEGO PSA" KWIECIEŃ 2007
  7. Ciastka serowo-orzechowe :) skład: 15 dag świeżo startego sera typu appenzeller, 10 dag zmielonych orzechow laskowych, 4 jajka, 50 dag mąki, 2 ząbki czosnku, łyżka miodu. Przygotowanie: orzechy laskowe przyrumienić na patelni (bez tłuszczu) i ostudzić. Wszystkie składniki wymieszać i zagnieść ciasto. Rozwałkować na stolnicy posypanej mąką i wykroić ciasteczka. Piec w nagrzanym piekarniku w tem. ok 180 st. przez 20 min.
  8. Zielone ciasteczka :D skład: łyżka margaryny, łyżka mąki, 2 jaja, płatki owsiane, 2 łyżki posiekanej pietruszki. Przygotowanie: wymieszać margarynę, mąkę, jajka i pietruszkę. Dodać taką ilość płatków jaka jest konieczna do powstania masy o luźnej konsystencji (przypominającej kaszkę). Blache wyłożyć papierem do pieczenia i formować niewielkie ciasteczka. Piec w tem. 180 st. przez ok 15 min. Następnie ciasteczka obrócić i przez kilka minut piec na drugiej stronie, aż będą suche.
  9. Serniczki :) skład: 5 dag sera ementaler, 7 dag margaryny, 10 dag mąki pełnoziarnistej, przetarty ząbek czosnku, jajko, ziarnka sezamu. Przygotowanie: żółtko dobrze wymieszać z reszta składników i zagnieść ciasto. Na stolnicy posypanej mąką rozwałkować placek o grubości około centymetra i wykroić ciasteczka. Rozłożyć na blaszce wyłożonej papierem, posmarować białkiem i posypać sezamem. Piec w temperaturze 180 stopni przez ok 20 minut. sory ze tak pisane ale komp (net) odmawia posłuszeństwa... ;/
  10. a jak tam kociaki ?
  11. trzymam kciuki za malutką :* a powiedz jaką karmę teraz musi jeść Mishka ?
  12. czekamy :)
  13. kurw* jasna !!! przeciez bylo mowione zeby ich nie wydawali... ja pier****!!! kto zgodził sie ja wydac ?!
  14. rozmawiałam dzis z wykładowczynia i kotka pojechała już do nowego domu...
  15. supergoga pieniądze doszly ? :) jeżeli tak to potwierdz na bazarku (link - moja sygnatura) :) co tam u malutkiej słychać :) ?
  16. f**k :-/ nie wiem ;(
  17. niestety kiepsko to widze :( a w kociarni pewnie juz psy też mieszkają nie ??
  18. **** ;/ a nużyca jeszcze zaraźliwa jest... ;/
  19. nie robicie aborcyjnej ??
  20. no to się zgadza bo 125 zl miało być łącznie :) jak możesz napisz to na wątku bazarku (moja sygnatura) :)
  21. nika doszły pieniążki ??
  22. do mnie paczka dotarła, mam nadzieje, że do Was pieniążki też :D zostałam zasypana gratisami, które znacznie przewyższaja 20 zł !!! Dzięki :* psy już zajadają się smakołykami i nową karmą :) jeszcze raz wielkie dzięki :*
  23. [quote name='piesia']Dzisiaj miało być wszystko u Kremci zrobione . Jutro będę dzwoniła .[/QUOTE] wiemy już coś ? :)
×
×
  • Create New...