[quote name='danka4u1']Szarotko, niestety tak.:shake:[I]Nie sprostała wymaganiom stawianym przez domek[/I],:angryy:moze lepiej niż miałoby stać się coś złego....tylko na wątku pustki,ciotki zaabsorbowane psami w potrzebie, a tu nasz Dwupak też potrzebuje wsparcia.:shake:
Nie wybrałabyś się ze mną na odwieczną akcję żebraczą w poszukiwaniu sponsorów dla Dwupaku? Jesteś bardzo skuteczna skuteczna...pomóż:loveu:. Ja wędruję znowu po Dogo.[/QUOTE]
Mam dwa inne psy, ktorym tez obiecalam. Ile trzeba uzbierac ?? czy sa jakies stale deklaracje ??