[url]http://i35.tinypic.com/169rtpj.jpg[/url] Zgadzam się z Shaunell, z frisbee mu do twarzy :)
My zainwestowałyśmy z dwa Praxisy i Fredka je ubóstwia. Nawet na dworze, co kiedyś było nierealne :)
[url]http://img716.imageshack.us/img716/526/dscf8357y.jpg[/url] Za tydzień będziemy mogły porównać kto ma bardziej zniszczony talerzyk :evil_lol: Ja już obstawiam, że Fredka :p
[url]http://img202.imageshack.us/img202/1087/dscf8507.jpg[/url] Ależ ma cudne oczy :)
[url]http://i38.tinypic.com/30ud6q9.png[/url]
[url]http://i37.tinypic.com/21b4qw1.png[/url]
Cudne fotki :) A jakim aparatem robione? Bo wyczytałam, że Canon, ale niczego więcej się nie dowiedziałam ;)
[quote name='sunshine']macie trzy kompletnie bezsensowne zdjęcia jak to piesek grzecznie czeka zanim pani się wczłapie na czwarte piętro :evil_lol:
[/QUOTE]
Czwarte piętro? Współczuję ;p
[url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/TGg7hY7C1uI/AAAAAAAAPLI/mZ2QRmh8r_o/DSC09274.JPG[/url] Jakby Fredka mi tak stanęła na plecach... Oj, ciężko by było :evil_lol:
Super fotki :)
[quote name='WeronikaM']
dziś zakupiłam nikkora 50 f/1.8 AF :multi:[/QUOTE]
Niedługo zakupię taką stałkę, tylko, że canonowską ;p Ale parametry te same ;)