Alexandra29
Members-
Posts
1278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alexandra29
-
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
Alexandra29 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Jeśli Zara pojedzie do Szkoplandii, to może Ania przygarnie Pegi z Bielska?[/QUOTE] A dlaczego Szkopolandii??? Nie znam tego:-) Pegi czarna biedna sunia tak? Jeśli tak to też pomyślałam o Ani:-) -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
Alexandra29 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Aleksandro, co oznacza lokalizacja Polska-Niemcy?[/QUOTE] Mieszkam w Deutschland pochodzę z Polski :-) Pysio dziękuję Ci bardzo:-) Alinko z moją wyprawą po Zarę będzie kiepsko. Nie mogę.:-( Mój Artur nie dostanie teraz urlopu, a zresztą naszym gratem dojechałabym najwyżej do połowy... Auto będziemy mieli dopiero za ok 2 miesiące, a tak długo czekać nie chcemy.... Nie wytrzymam... Rozmawiałam dziś z Anią i powiedziała że jest możliwość ze dowiezie Zarcię do Bydgoszczy. W Bydgoszczy mieszka moja Bratowa która jak ją poproszę przywiezie mi ją do domu. Nawet lepiej bo przez pare dni zostanie z psiakami kiedy my będziemy w pracy... Jest jeszcze jedna opcja , może namówię kumpla i z Arturem w weekend wyskoczą.. Wszystko jest do opracowania. Mam nadzieję że Ania się nie Rozmyśli:-) -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Alexandra29 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość że dziewczynka została w domku:-) -
[quote name='Mada:)']Ma dom już od dawna;)[/QUOTE] No to cudownie:-) Dziś przeglądałam wszystkie wątki i przypomiałao mi się o tym wyszkolonym psiaku:-) Cieszę się ze się wszystko dobrze skończyło:-)
- 28 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
Alexandra29 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']No i zdradziła sekrecik plotkara :evil_lol::lol: potwierdzam, że jest domek chętny na Zarunię, domek u Oli. Teraz myślę ;)[/QUOTE] No nie chciałam, ale nie mogłam się powstrzymać... Siedzę z sercem w gardle i myślę co z tego będzie:-) Może ktoś pomoże mi Ciebie przekonać że Zarunia będzie miała u nas cudownie... Damy jej tyle miłości co naszemu Twiściakowi, a on na brak miłości nie moze narzekać:-) -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Alexandra29 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Witajcie dziewczyny:-) Sabcia i Reksiu na górę i do domków -
Witaj Maniuś:-) Już powoli zbliża się wiosna:-) będzie cieplej i przyjemniej
-
Chico- mix leonbergera wraca z adopcji !!!
Alexandra29 replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo co z Chico? -
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
Alexandra29 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Po długich przemyśleniach za i przeciw zdecydowaliśmy z mężem że zaadoptujemy Zarę:-) Jeśli uda nam się przekonać Anię że będziemy odpowiednią rodziną Zara zamieszka z nami i braciszkiem Twisterkiem który pragnie towarzystwa i czeka na siostrzyczkę:-) Czekamy na pozytywne przemyślenia Ani..:-) Pozdrawiamy -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Alexandra29 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja Amando. W czym mogę Ci pomóc? Jak? -
Temidko jetem i ja do Twojej dyspozycji. :-) Przepraszam że dopiero teraz ale nie bywałam ostatnio na dogo. Brak czasu:-(
-
Zara, piękna sunia shar pei ma swoją rodzinę :)
Alexandra29 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jaka biedna sunia. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/47576/SZUKAMY-DOMU-DLA-PEGI/[/url] -
[quote name='Paulina78']Ja to nie wiem co i kto myśli :), jutro jadę do Szarika, [B]będziemy miały aparat, porobić zdjęcia Blackiemu???[/B] Wiem jedno, że faktycznie u P. E. są dwa małe pieski, strasznie przerażone, i chyba chodzi o to, że jak P.E. coś tam je nauczy, wiecie zrobią jakiś krok do przodu, to Blackie "zepsuje" jej i psów trud i wysiłek :) Wiem, że one boją się Blacka, ale np. z Szarikiem (40 - 40 parę kg...?) ta sunia ładnie się zachowuje itd. Nie boi się go... Moim zdaniem problem tkwi przed wszystkim w tym, że BLACKIE MA JAJA... Ja wiem, że ciężko z kasą, ale może jakiś bazarek, allegro? Przecież my też zbieramy grosz do grosza co miesiąc. Dziewczyny już połowę domu wyprzedały na bazarkach :)... Zaraz będzie wiosna, pies będzie totalnie nabuzowany, a niech jeszcze spieprzy jakąś dziurą (wiem nie ma dziur u P. E. :),. ale wiecie o co mi chodzi...) Cała banda u P.E. jest wykastrowana i to, że jeden nie jest na bank burzy harmonię... P.E. może się starać, ale jaja robią swoje... :) Pisałyście tu o szkoleniowców psów, który ustawiał Blackiego, akurat się znamy :) i też mówi, że podstawa to kastracja... Ufff, tyle mojego wywodu... :) Co zrobicie to już Wasza decyzja i odpowiedzialność oczywiście... Jutro pogłaszczę od Was Blackiego :) i jak się uda zrobimy fotki :)[/QUOTE] Tak proszę porób fotki jeśli możesz i uściskaj go ode mnie.. Dowiedz się co z blekusiem.... Ciężko z kasą, ale trzeba nazbierać. Nie wiecie czy nie ma możliwośći zrobić to u weta na krechę? U mnie w mieście było można. Ile kosztowałaby kastracja Blecika?
-
Nie Alexandra nie myśli że Dif chętnie przejmie psiaka....... Zastanawiam się dlaczego uważasz że Blekuś powienien opuścić dt u p Ewy? Możesz mi to wytłumaczyć bo nie bardzo kapuję twojej wypowiedzi ( i wg mnie powinien trafić w inne miejsce, do innego DT.U pani Ewy zebrał już swoją "bazę" i na tym koniec. Powinien jechać gdzie indziej, żeby zdobywać nowe doświadczenia.) Paulina tak byłam u Kubulka, znam Cię z tamtej smutnej historii. Nie nic się nie stało, tylko zastanawiam sie dlaczego Dif pisze że bleky powinien opuścić dom p Ewy.
-
[quote name='sziba']no tak tak :) dzisiaj widziałam go tylko na chwilke oj jak się cieszył myślał że pancia na spacerek zabierze;/ ale dziś byłam tam tylko dosłownie na chwile po psa jechał do nowego domku szkoda że to nie Maniuś .[/QUOTE] Oj Maniuś też znajdzie swój domek... Musi........ Trzymam kciuki za niego.......
-
Hop, Hop Sziba to z tym czesaniem powstrzymaj się może aż te mrozy opadną. Cieplej mu:-) To nie ucieknie..... Jak się zrobi cieplej, a to już nie bawem wyczeszesz go i zrobisz mu sesję zdjęciową do nowych ogłoszeń:-)
-
[quote name='DIF']Zawoziłam kilka dni temu ryż dla Szarika i byłam u pani Ewy. Blacky w porównaniu z "dawnym" Blackym zrobił ogromne postępy. Jest spokojny i wyciszony, nie wariuje, nie biega, nie szaleje. Przez całą naszą rozmowę grzecznie leżał na "psiej" wersalce i podsłuchiwał o czym gadamy. Pani Ewa rzeczywiście trochę skarżyła się na Blackiego, bo jest dominantem i "straszy" Maxi i Rurka, czyli maluchy. Co pani Ewa posunie się o krok do przodu w pracy z nimi zaraz Blacky doprowadzi do jakiejś nieciekawej sytuacji i psiaki się znowu wycofują. Powinien być jak najszybciej wykastrowany i wg mnie powinien trafić w inne miejsce, do innego DT. U pani Ewy zebrał już swoją "bazę" i na tym koniec. Powinien jechać gdzie indziej, żeby zdobywać nowe doświadczenia.[/QUOTE] Co to znaczy zdobywać doświadczenie? Wydaje mi się że dt ma być domem w którym pies powinien zostać do czasu znalezienia stałego domu, a nie skakać z jednego do drugiego..Przyzwyczaić się i znowu cierpieć z powodu rozstania...Czyżby ktoś chciałby pozbyć się psiny? Jeszcze nie dawno była mowa o wielkiej miłości pani Ewy z Blekusiem, a tu nagle pies zaczyna przeszkadzać. Chyba już wszystko rozumiem o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi:-(((
-
Szibcia, czesałaś go może? Masz nowe fotki dla mnie:-) Ucałuj mordeczkę ode mnie.ok
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Alexandra29 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny już wysyłam moją deklarację. Nie było mnie dlatego tak pózno:-(