[quote name='handzia']Saba jest śliczną suczką, bardzo spokojną. Skoro mądry Rex ją wybrał, to chyba nic nie muszę dodawać. Ideałem byłoby gdyby ktoś miał możliwość i wziął parkę razem. Jak wzięliśmy Sabę na zdjęcia Rex piszczał za nią, a potem było odwrotnie kiedy na zdjęcia poszedł Rex. Rozpaczał za swoją panią.:-([/QUOTE]
Ale o ile się nie mylę Rex już oglądał się za inną więc myślę ze aż tak zle by nie było, pod warunkiem że w nowym domku byłaby juz inna suczka bo psiaki są przyzwyczajone do towarzystwa.