Jump to content
Dogomania

Alexandra29

Members
  • Posts

    1278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alexandra29

  1. No i jestem po długiej nie obecności. Jak się Maniuś masz?
  2. [quote name='sziba']Nikt sie nie odzywa:( a Maniuś ma się dobrze jutro wezme go na spacerek dziś nie dałam rady.[/QUOTE] A zrobiłaś to alegro?
  3. Witaj Maleńki. Nikt do Ciebie nie zagląda;-( Przykro:-( Sziba jakieś nowe wieści? Nikt się nie odezwał? Co tam u małego?
  4. Faduś do Góry! Myślę o Tobie maleńki
  5. Wow jaki on Piękny... Od razu widać ze to dziecię Rexa:-) Tak prosimy o wiesci
  6. Bierka Hopsiamy do góry.. Śpij słodko maleńka
  7. Dziewczynka jest śliczna, ale Rex jest prześliczny... Że on jeszcze nie znalazł domku ech... Zdięcia cudne!
  8. Jaką ma fajną apaszkę:-) Jaka z niej Laseczka, no,no
  9. [quote name='Marinka']Nie rozstrzygnę tego niestety...poziom obu jest diametralnie różny, więc myślę, że ktoś grzecznościowo wysłał maila dla tej kobiety. Niestety żadnego telefonu nie miałam :([/QUOTE] Dziwne to wszystko, ale tak czy siak trzymam kciuki, może ta konkretna osoba się odezwie.
  10. podrzucam maluszki. Wracajcie szybciutko do zdrówka!
  11. Marinka odzywał się ktoś w sprawie Rexa? Czy wiadomo już czy pani z którą pisałaś i z którą rozmawiałaś to dwie różne czy jedna?
  12. jestem i ja. Popłakałam się widząc Bierkę i czytając opis:-( Trzymam kciuki za Ciebie maleńka!
  13. [quote name='józwa']nie ma za co :) ja tylko poprosilam a podziekowania przekaze kasi :)[/QUOTE] Jak Ty to zrobiłaś?, szok! Postaram się wpłacić parę groszy na dniach
  14. [quote name='handzia']Saba jest śliczną suczką, bardzo spokojną. Skoro mądry Rex ją wybrał, to chyba nic nie muszę dodawać. Ideałem byłoby gdyby ktoś miał możliwość i wziął parkę razem. Jak wzięliśmy Sabę na zdjęcia Rex piszczał za nią, a potem było odwrotnie kiedy na zdjęcia poszedł Rex. Rozpaczał za swoją panią.:-([/QUOTE] Ale o ile się nie mylę Rex już oglądał się za inną więc myślę ze aż tak zle by nie było, pod warunkiem że w nowym domku byłaby juz inna suczka bo psiaki są przyzwyczajone do towarzystwa.
  15. [quote name='sziba']Ale lepiej już ma z tymi oczkami goją mu się :)[/QUOTE] No to cieszę się. Sziba mogłabyś zmienić tytuł watku? Wstaw Mix Shar-pei
  16. [quote name='Ladymonia0610']Hihi oj ja też jestem zakochana i jest to mój chłopak;p Nikomu go nie oddam:)[/QUOTE] No to chyba przestaniemy szukać domku dla niego co? Skoro jest wasz:) No to jak to będzie:)?
  17. [quote name='Temida']A mam, bo właścicielka dzwoni co tydzień. Opis Franusia to jest wychwalanie go pod niebiosa. Ładnie spaceruje, ma apetyt, jest bardzo grzeczny. Wszyscy w nim zakochani.[/QUOTE] No to się bardzo cieszę:-) Kochany chłopczyk:-))
  18. No słodki jest Maniuś, oczka mu łzawią jeszcze, bidulek:-( Domku znajdz się!
×
×
  • Create New...