Jump to content
Dogomania

Alexandra29

Members
  • Posts

    1278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alexandra29

  1. Masz coś na Bazarek. Kurcze ja mam tyle pierdułek które zbierałam od młodych lat, ale nie bardzo wiem gdzie dokładnie to jest
  2. Dora Ty w ogóle bywasz na gg? Pisałam do ciebie już dawno. Podałaś mi dobry numer? No i pytanie, co to jest to S.M Piszecie, piszecie a ja nie kapuję co to jest
  3. Co by tu wykombinować? Ja już sama nie wiem. U mnie NK nic nie działa. Mam jakiś skąpych znajomych i do tego bez współczucia. Na dniach chcę założyć bloga w temacie pomocy dla zwierząt. Może ktoś to będzie czytał. Cholerka nie mam na nic czasu. Jakoś nie mogę się z niczym wyrobić
  4. Jesteście cudowne. Oby wszystkie schroniska miały tak cudownych opiekunów.
  5. :-) Nie mogę patrzeć na psy przy budzie. Mają takie straszne życie:-(
  6. Witam. Śliczna psina. Coś trzeba pomyśleć. Coś ostatnio cięzko z kasą
  7. Amando widziałam Loniusię na NK u Ciebie:-) Nawet się wpisałam:-)
  8. Ot skubana. Dusieńko zabawy nie w takim miejscu, mogło się to zle skończyć. nu, nu. Fajnie że ma ochotę na zabawę w ganianego hehe. Dziewczyny a jak u was z kontrolą? Dalej ją macie? ma się ku końcowi?
  9. Fado na nogi. Musisz zobaczyć jaki świat może być piękny i jak można zdrowo cieszyć się życiem. Co do Kasy coś wykombinujemy, przecież nie zostawimy Cię z otwartym rachunkiem, a z domkiem? hmm będzie cięzko, ale myślę że też się znajdzie. Oby jak najszybciej
  10. Jejku ja to mam fajny dzionek. Jedna z moich ulubieniec znalazła domek, misio też jejku, jejku. Cudownie!
  11. To mój drugi wątek u BuBU. Pain i Fado Pain szczęsliwie znalazła domek, tylko cholerka też zostaje dług do spłacenia. Fado to taki bidulek przytulanek. Trzeba chłopinkę postawić na nogi.
  12. Albo przeoczyłam, albo nie ma tutaj linku do wątku. Poproszę o link
  13. Po pierwsze bardzo mi przykro. Sunia strasznie wygląda i przy tym cierpi, az serce boli. Mam nadzieję że lekarze zanim zaczeli leczyć zrobili te badania, zeskrobiny, mikrobiologia, testy alergiczne?
  14. Jejku to ostatnie zdięcie:-( Czy ona bardzo cierpiała?
  15. Ojoj bidula. kurcze fajnie byłoby jakby pojechała do domku! Ale rozumiem, brak czasu
  16. Jejku jak się cieszę, yuppii. Niuńka znalazła domek. Bubu napisz coś więcej o domku i skąd się o niej dowiedzieli Cudowna wiadomość, naprawdę :-))))))))) Wreszcie maleńka poczuje miłośc:-)))
  17. o to trzeba zrobić zbiórkę no bo przecie Lonia nie może iść do schronu. Ile hotelik kosztuje? bo już mi się nie chce szukać. Na razie chociaż na miesiąc! Wakacje się kończą, ludzie powracają, a nuż się znajdzie domeczek dla Loni.
  18. Amando to ile właściwie mamy tych pieniążków dla loni na hotelik?
  19. ech chciałabym pomóc każdemu i o wiele więcej dać niż mogę, ale te zasr.... pieniądze....
×
×
  • Create New...