Dora Ty w ogóle bywasz na gg? Pisałam do ciebie już dawno. Podałaś mi dobry numer?
No i pytanie, co to jest to S.M Piszecie, piszecie a ja nie kapuję co to jest
Co by tu wykombinować? Ja już sama nie wiem. U mnie NK nic nie działa. Mam jakiś skąpych znajomych i do tego bez współczucia. Na dniach chcę założyć bloga w temacie pomocy dla zwierząt. Może ktoś to będzie czytał. Cholerka nie mam na nic czasu. Jakoś nie mogę się z niczym wyrobić
Ot skubana.
Dusieńko zabawy nie w takim miejscu, mogło się to zle skończyć. nu, nu.
Fajnie że ma ochotę na zabawę w ganianego hehe.
Dziewczyny a jak u was z kontrolą? Dalej ją macie? ma się ku końcowi?
Fado na nogi. Musisz zobaczyć jaki świat może być piękny i jak można zdrowo cieszyć się życiem. Co do Kasy coś wykombinujemy, przecież nie zostawimy Cię z otwartym rachunkiem, a z domkiem? hmm będzie cięzko, ale myślę że też się znajdzie. Oby jak najszybciej
To mój drugi wątek u BuBU. Pain i Fado
Pain szczęsliwie znalazła domek, tylko cholerka też zostaje dług do spłacenia.
Fado to taki bidulek przytulanek. Trzeba chłopinkę postawić na nogi.
Po pierwsze bardzo mi przykro. Sunia strasznie wygląda i przy tym cierpi, az serce boli. Mam nadzieję że lekarze zanim zaczeli leczyć zrobili te badania, zeskrobiny, mikrobiologia, testy alergiczne?
Jejku jak się cieszę, yuppii. Niuńka znalazła domek. Bubu napisz coś więcej o domku i skąd się o niej dowiedzieli
Cudowna wiadomość, naprawdę :-)))))))))
Wreszcie maleńka poczuje miłośc:-)))
o to trzeba zrobić zbiórkę no bo przecie Lonia nie może iść do schronu. Ile hotelik kosztuje? bo już mi się nie chce szukać. Na razie chociaż na miesiąc! Wakacje się kończą, ludzie powracają, a nuż się znajdzie domeczek dla Loni.