Jump to content
Dogomania

amacariel

Members
  • Posts

    2754
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by amacariel

  1. 3h temu była w drodzę na sterylkę, czekamy na wieści, ze juz PO! : ))
  2. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Mamy już 233,50 zł dochodu z bazarku:multi: jedna dziewczynka może już jechać na sterylizację...!!! [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][SIZE=3][B]I będzie to nasza sympatyczna WERA - 5. II 2013.. :multi: [/B][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Teraz na pomoc czeka nasza DIANA [/B]:loveu: - zapraszamy na bazarek![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  3. Witam wszystkich właścicieli małych piesków z Wrocławia - tych rodowodowych i w typie. :) Na naszym bazarku, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na sterylizację i konsultacje u behawiorysty dwóch spanielek przebywających w Sosnowcu, można licytować usługę [SIZE=3][COLOR=#0000cd]- SPA dla małego psa w salonie groomerskim COCO [/COLOR]([URL="http://www.coco.wroclaw.pl/"]www.coco.wroclaw.pl[/URL] ) -[/SIZE] Zestaw full serviece zawiera: [B][U]kąpiel z odżywką w kosmetykach Les Poochs, strzyżenie plus stylizowanie plus pełny zestaw zabiegów pielęgnacyjnych[/U][/B] [U][B]wymienne na: kąpiel dla średniego psa Link do posta zawierającego ofertę:[/B][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239398-SPA-DLA-PSA-Moda-dla-Pani-książki-akcesoria-na-spanielowe-dziewczynki-do-10-02-2013?p=20373565#post20373565[/URL] Link do wątku dziewczynek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239169-Sosnowiecki-spanielasty-dom-tymczasowy[/URL] Zapraszamy do licytacji! [B]Za jednym zamachem możecie wypielęgnować po zimie włos Waszego psiaka jak i pomóc nam zapewnić spanielkom start w nowe, lepsze życie..[/B]
  4. [B]Zapraszamy serdecznie na bazarek dla dwóch spanielowych dziewczynek, które dostały szansę na nowe, lepsze życie i czekają w DT na sterylizację i behawiorystę. Nasza spanielowa skarbonka niestety na wszystkie psiaki nie wystarcza.. Pomóż Dianie i Werze kupując coś dla siebie!:loveu:[/B] :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239398-SPA-DLA-PSA-Moda-dla-Pani-książki-akcesoria-na-spanielowe-dziewczynki-do-10-02-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239398-SPA-DLA-PSA-Moda-dla-Pani-książki-akcesoria-na-spanielowe-dziewczynki-do-10-02-2013 [/URL] Prosimy o podrzucanie, linkowanie, rozsyłanie.. i przede wszystkim kupowanie:loveu:
  5. Dziewczynki, w górę!! :) Niech Was ktos zauwazy.
  6. KOLEJNY BAZAREK NA DZIEWCZYNKI :)) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239398-SPA-DLA-PSA-Moda-dla-Pani-książki-akcesoria-na-spanielowe-dziewczynki-do-10-02-2013?p=20372619#post20372619[/URL]
  7. SUPER! do dałoby nam wiecej czasu na organizację DT
  8. Nowości o naszej Diance [quote]Diana jest genialnym psem, naprawde bardzo szybko sie uczy! Praca z Nia nie jest latwa ale dlatego przynosi wieksza satysfakcje! Mam juz wstepny kosztorys konsultacji behawiorystycznych. Oczywiscie wszystko zalezy od diagnozy i skali problemu ktory oceni behawiorysta na piewszym spotkaniu (koszt ok. 80 zl) Kazde nastepne spotkanie to przyblizona kwota 60 zl. Oczywiscie ceny podaje ze znizka jaka Dianka otrzymala od Pani Patrycji Surmacz z Gliwic. Spotlan moze byc kilka lub kilkanascie - w zaleznosci od tego jak psiak bedzie reagowal na prace. Pani Patrycja zaznaczyla, ze z opisu Diany i Jej reakcji, moze sie okazac ze jest to maly i niegrozny problem latwy do wyprostowania :)))[/quote] I parę nowych zdjęc :) [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/309719_4850177504521_616854374_n.jpg[/IMG] i dla kompletu Wera :) [URL]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.4748551763941.165952.1599505735&type=1[/URL]
  9. Działamy!! żeby tylko było trochę więcej czasu!! :(
  10. Jej maż jest uczulony i niestety nie mogą temu zaradzić. Dlatego sunia czeka u nich na swój prawdziwy dom. 5.02 pojedzie na sterylizację :))
  11. Nie jestem w stanie zabrać tego spanielka do siebie, ani gdziekolwiek indziej na JUŻ. :( Pusciłam w spanielowy świat informację, że szukamy tymczasu ale nie mogę obiecac ze znajdzie się za 5minut - wszędzie pełno... Ze swojej strony mogłabym go odebrac w przyszlym tyg, wykompac, ostrzyc i zawiezc do domu tymczasowego, gdyby taki sie znalazl
  12. [quote name='Korenia']Zapisuję :)[/QUOTE] Dziękujemy : )) Tymczasem w DT mamy małe komplikacje.. Nasza DIANA dostała cieczki...!!
  13. By nie miała negatywnych skojarzen:) Szybko się przestawiła. Asiu, juz zmieniam - dobra sugestia!
  14. doczytałam ze Aga-ta jest aktualnie bez neta.. No nic poczekam, moze pojawi się na forum :) Edit - mój błąd :)) Napisałam PW
  15. Czyli lepiej nie dzwonic do schroniska tylko przez te dwie uzytkowniczki?
  16. moze jutro uda mi się dodzwonic i dowiedziec czy wciaz tam jest. Wtedy będę organizować tymczas.
  17. Elaja - niestety nawet nie ma nad czym rozmyślać, nie mam własnych 4kątów i to nie ja ustalam zasady. Niestety :( Muszę poszukać innego rozwiązania. Gdyby była taka możliwość - bardzo proszę o informację na jego temat, moze znalazłby się spanielowy tymczas. O ile ten pies jeszcze jest w schronie... Nie ma psów agresywnych...? Masz na mysli czystki?
×
×
  • Create New...