Chciałam powiedzieć, że wczoraj po wcześniejszej interwencji u moderatora, napisałam do wszystkich adminów (Margo, Admin, Huan), że nie działa mi PW no i dziś zadziałało :D Sprawdźcie swoje PW (bo nie zakładam, że zbawiłam całe dogo) w razie czego piszcie do adminów :)[FONT="]
[/FONT]