[quote name='Szarotka']Hej drogie panienki zapraszam na watek do Ciaputki bo tam pustkami wieje :):) Ekipa ratownicza prosze o pomoc :):)[/QUOTE]
Ciotka bo zaraz :mad: ... Ciaputka jest w Bogatyni, dostała całe 300,oo jako "spadek" po Rikim, który był moim też podopiecznym i ciotki mmd, i który to w Białymstoku zamieszkał, jak się ciotki sprężą to bazarkiem dziurę zapchają :mad: