[quote name='RenW']Łe, coś uboga ta sałatka jest. :razz::evil_lol:[/QUOTE]
to jest zwyczajna, pospolita sałatka [I]vulgaris[/I] bo ja nie lubię dziabać w kuchni jakichś wymyślnych kostek wszystkiego ... sałaty się rwie, ser feta jak wyjdzie tak jest w prostokąty czy kwadraty czy trójkąty, a kefir sam się leje, a oliwki już w kulkach sprzedają (z natury rzeczy) :D