-
Posts
2181 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kika9004
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Panna Pomponik i Omaha w nowych domach :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B] -
A ktoż to taki śliczny i uśmiechnięty ?? :)
-
Witam :) Zapisuję sobie wątek :) Myślę, że będę co jakiś czas zaglądać :). Trzymam kciuki za udany miot :) Szczerze przyznam, że jak porównuje się zdjęcia Ali z pierwszych postów i teraz to duża pannica się wydaje i przychodzi myśl, że taki wątek na dogo to kawał historii :).
-
Na ciąganie opony jeszcze za wcześnie (ma dopiero 10 miesięcy), ale jest w planach. Skakać też nie powinien, ale robię mu co jakiś czas przeszkody. Posłuszeństwo trenowaliśmy dopóki mu się to nie znudziło. Najlepiej mu to wychodzi wieczorkiem jak jest zmęczony, ale max 15 min bo jak idzie spać to jest niedotykalski. W dzień jak każę mu usiąść to cały chodzi, mimo że siedzi :evil_lol:. Cały z podniecenia dyga :). Ciężko mu jest się skupić. Co do przeciągania to jak najbardziej, ale i tak najbardziej lubi aportować. Ale ile można stać i rzucać piłką :evil_lol:. Torpeda z niego niezła :).
-
[quote name='leónowa']Bo on wie, że duży z niego piesek i nie chce pańci nóżek połamać:evil_lol:[/QUOTE] Albo nie chce się wysilać wskakując na kolanka :).
-
A u nas sypie ... I światło ciągle zabierają :/
-
Śliczny jest :) Ma cudowny kolorek, mój ulubiony :). Fajny i postawny z niego mężczyzna :). Aż chce się go uściskać :).
-
[quote name='Kaaasia']Godzina świni :evil_lol:. To ja też mam prosiaka :lol: Uwielbiam te szalone kółka kręcone z prędkością torpedy (u nas mają specjalnę nazwę mało cenzuralną :evil_lol:)[/QUOTE] A już myślałam, że z nami jest coś nie tak :). Zrozumcie mnie, to dla mnie szok kulturowy: wcześniej miałam molosa, a z dzieciństwa pamiętam stare psy myśliwskie, bardzo ułożone i spokojne :).
-
Ło matko! Strasznie psiak wyglądał :( Za to teraz CUDO :multi:. Świetne fotki.
-
[quote name='leónowa']Ale z niego piękny rudzielec!:loveu:[/QUOTE] Jest mega przystojny! :eviltong: Czasami stoję i się tylko na niego patrzę zachwycając urodą ;). Bardzo mi się podoba. Niestety niezły z niego numerek :). Czytałam ostatnio o bullterierach, że mają tzw. godziny świni. Polega to na tym, że przez godzinę pies biega, skacze po ścianach, sufitach :) itd. Znane są przypadki, że rozpędzony bullterier wyważył drzwi :evil_lol:. Tyle tylko, że u mnie jest dzień świni, nie godzina, nie dwie, ale cały dzień! Często zastanawiam się skąd ten pies bierze tyle energii! Potrafi na pełnej prędkości robić kółka dookoła podwórka, tak po prostu ze szczęścia. Ostatnio kierując się myślą, że należy wzmacniać zachowania pozytywne zaczęłam go chwalić po tym jak wykonał polecenie 'siad' i przez chwilę siedział spokojnie. Niestety Woland stwierdził, że to jest nudne więc skoczył uderzając mnie w twarz, gdy byłam nad nim pochylona. Po czym pobiegł dalej :angryy:.
-
Dziękujemy :p
-
[IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/b8h2fecnk9kg.jpg[/IMG] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/8rezlc1czyqn.jpg[/IMG] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/y54k6knn8wp5.jpg[/IMG] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/ndcoktbfy789.jpg[/IMG] [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/s8pzecpmdi5n.jpg[/IMG]
-
Przytyło mu się na zimę :) dostaje więcej karmy, bo przeprowadził się na dwór. Mi trochę żal, bo nie mam do kogo się przytulić, ale on wydaje się być szczęśliwszy :). [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/4p2v14lxzcz6.jpg[/IMG] Kostka :evil_lol: [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/1a5796esesnk.jpg[/IMG] Słoniki w zimie :) [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/qvq7my9qokc0.jpg[/IMG] Mordka moja <3 [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/t2kdeeayjyjg.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/fq8q4x10ecae.jpg[/IMG]
-
Witamy i pozdrawiamy w ten grudniowy czas :) Dawno nas tu nie było, a u nas dużo się dzieje :). Przybywamy z fotorelacją :multi: Serduszko tota Leo :) [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00220/qqkimkfqflmi.jpg[/IMG] Ostatnio trochę choruje :( więc jesteśmy częstymi gośćmi z klinice :shake: [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00220/xjwb68qwr72z.jpg[/IMG] Moje żywe srebro :) [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/s6q1nvulxal5.jpg[/IMG] Kiedyś to była piłka .... [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/n6ktclyot32i.jpg[/IMG] Zawsze gotowy do zabawy :) [IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00220/rj0wfnet54fc.jpg[/IMG]
-
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='goki']Noris mieszka w ciepłym domku, bo rozkochał w sobie właściciela hoteliku ;) musi troszkę przybrać na wadze, żeby można było robić jakieś zabiegi w znieczuleniu. Dalsze losy psiaka można śledzić na [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.384060995004553.87500.122992341111421&type=1[/URL] lub na naszym forum [URL]http://forum.sosdalmatynczyki.pl/viewtopic.php?f=4&t=1660&sid=ceeadb17819c0a18604ea851262bf97a[/URL][/QUOTE] :multi: Cudownie! Psiak będzie miał jak u Pana Boga za piecem :lol:. -
Super! :multi: Czekam na fotki !! :)
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[B]Panadol dnia 7 grudnia odszedł za TM. Nie zdążyliśmy mu pomóc. :-( [*] [*] [*][/B] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Kika9004 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B]Panadol dnia 7 grudnia odszedł za TM :-( . Nie zdążyliśmy mu pomóc. [*] [*] [*][/B] -
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Super!!! Kika jestes boska!!!![/QUOTE] Ja wiele nie zrobiłam. To dobrym duszyczkom od dalmatyńczyków należą się ogromne podziękowania :). -
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Wieści z Fundacji: [QUOTE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]podróż minęła spokojnie, osoba która przewoziła psiaka zakochała się w nim, mówi, że jest śliczny i łagodny. Już wcześniej nazwałyśmy go Norris[/FONT][/COLOR][/QUOTE] -
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Psiak już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki. Powodzenia piesku! Czekamy na relację z podróży :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Kika9004 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Oby tym razem się udało :calus:Trzymam kciuki za Hakerka :p -
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Psiak zjadał te koty w gospodarstwie, gdzie się przychował. Podobno zagryzł też psa. Ile z tego prawdy nikt nie wie, ludzie różnie gadają... Bardzo ciężko było go złapać, uciekał na pola, lasy, był mega wystraszony człowieka. Na tym gospodarstwie nikt go nie dokarmiał, każdy przeganiał, nikt nie pomógł. :shake: W schronisku okazało się, że jest cudownym, kochanym psiakiem. Bardzo przyjacielski, taka przytulanka :p. Ludzie z Fundacji mają go na dniach odebrać :). Cudownie, że psiak dostanie swoją szansę :). -
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']Nie, w schronisku to by było niemożliwe, bo koty mieszkają w budynkach. Kika9004 wiesz coś więcej?[/QUOTE] Nie wiem, ale się dowiem. -
Pies z OKROPNĄ RANĄ NA SZYI już pod skrzydłami SOS Dalmatyńczyki.
Kika9004 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
[quote name='goki']proszę o podanie namiarów osoby z którą możemy się kontaktować w sprawie pieska (na naszym facebooku, albo bezpośrednio do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), postaramy się mu pomóc i wyciągnąć go najszybciej jak się da SOS Dalmatyńczyki[/QUOTE] Już odpisałam. Dziękuję bardzo za chęć pomocy. Nawet nie wiecie jaki ciężar z serca mi zdjęliście... Martwię się o tego psiaka.