Jump to content
Dogomania

Kika9004

Members
  • Posts

    2181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kika9004

  1. [quote name='bebcik']Masz namiary na mnie więc skontaktujemy się, OK?[/QUOTE] Oki doki :) 10 znaków
  2. [B]1.[/B] Bardzo się cieszę z powodu Chojraka :) W końcu nadszedł jego czas. Dobrze że w końcu i on natrafił na odpowiednich ludzi i z nimi zostanie do końca :p. [B]2[/B]. Odnośnie artykułu to mam stały kontakt z dziennikarzem i trzymam kciuki za to że będzie dzielnie walczył o niego. Dam znać jak czegoś się dowiem. [B]3[/B]. Nie mam kontaktu do [B]Lary[/B], zły adres e-mail :shake: [B]4[/B]. OGŁOSZENIA DLA MIŚKA: 1. [URL]http://tablica.pl/[/URL] 2. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] 3. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=398011579&ts=1339682586[/URL] 4. [URL="http://www.lento.pl/"]http://www.lento.pl[/URL] 5. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/[/URL] 6. [URL="http://ogloszenia.com/"]http://ogloszenia.com[/URL] 7. [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] 8. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 9. [URL]http://www.oddam-psa.pl/[/URL] 10. [URL="http://sloniu.pl/"]http://sloniu.pl[/URL] 11. [URL]http://www.tvnwarszawa.pl/[/URL] 12. [URL]http://www.adin.pl/[/URL] 13. [URL]http://adpedia.pl/[/URL] 14. [URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/zrownowazony-misiek-poszukuje-domu.html,,2:advknt:1296346,c0:vwadv:1296346[/URL] 15. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/17429[/URL] 16. [URL]http://www.neeon.pl/[/URL] 17. [URL]http://perfekcyjnezoo.pl/[/URL] 18. [URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] 19. [URL]http://www.eostroleka.pl/ogloszenie,ogl75560.html[/URL] 20. [URL]http://ogloszenia.nowaostroleka.pl/1732,zrownowazony-misiek-do-adopcji[/URL] Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam:)
  3. Czyli ta lista aktualna, prawda? [COLOR=#000000]Dorosłe psy:[/COLOR] [COLOR=#000000]Bąbel- w hotelu w Drwalewie[/COLOR] [COLOR=#000000]Haker- w hotelu w Drwalewie [/COLOR] [COLOR=#000000]Misiek- w hotelu w Całowaniu[/COLOR] [COLOR=#000000]Rybcia- w hotelu w Całowaniu[/COLOR] [COLOR=#000000]Rupi- mikro pies w hotelu u joaaa[/COLOR] [COLOR=#000000]psy z Różana: [/COLOR] [COLOR=#000000]Maksia, Bazylia, Burka, Ida, Mirka, Niunia- wszystkie w Drwalewie[/COLOR] [COLOR=#000000]Koty:[/COLOR] [COLOR=#000000]młody biało-czarny kocurek, kotka trikolorka u jayo[/COLOR]
  4. Który to był Komisarz?? Do schroniska pewnie jadę za dwa tygodnie w niedzielę, nie w tą, tylko w następną. Ktoś chętny z Ostrołęki by się zabrać?????
  5. Dobrze że szczękościsk u TTB to mit :) Wczoraj niosłam 30 kg karmy, a byłam już bardzo zmęczona i głodna. Oparłam karmę na kolanie i trzymałam w jednej ręce, a drugą odganiałam rozszalałego Wolanda i jednocześnie próbowałam zamknąć bramkę. Psa odganiałam na oślep i zahaczyłam o jego kieł :( A ma strasznie ostry, jeszcze nie wymienił mleczaków. Jak opadał na cztery łapy z moim palcem wbitym w zęby to jeszcze poszerzył ranę i rozszarpał. Teraz siedzę z zawiniętym palcem. Wczoraj mało nie zemdlałam bo krew się lała po ręce a ja wrażliwa na takie widoki ;). Faktycznie że te TTB to strasznie niebezpieczne :p można się na zęby nabić :evil_lol:.
  6. [quote name='Lotty']Również uważam, że " Mój Pies" zdecydowanie się pogorszył, ale podoba mi się cykl" " Zanim kupisz...", gdzie hodowcy charakteryzują poszczególne rasy.[/QUOTE] Ma to swoje plusy i minusy. Teraz MP nie kupuję, więc wypowiadać się mogę o gazecie za "moich czasów", choć nie uważam, by coś się zmieniło. Któregoś razu charty zostały scharakteryzowane jako cała grupa, no ludzie!! Każda z ras grupy X jest na tyle specyficzna, że błędem było je opisywać razem. Kiedyś też czytałam w MP opis amstaffów, tak pobieżnie napisany, że nic ciekawego nie można było wyciągnąć. Przeznaczyli na to 2 strony, a 50% zajmowało zdjęcie kobietki ze szczeniakiem :shake:. Gazeta dobra li i jedynie dla amatora. Ubolewam nad brakiem dobrej pozycji kynologicznej na polskim runku (chyba że coś nowego na dniach wyszło). Osobiście przerzuciłam się "PSY RASY MYŚLIWSKIE". Kwartalnik o (jak sama nazwa wskazuje) zawężonej tematyce, ale na poziomie, choć zdecydowanie za drogi :shake:.
  7. [quote name='aganela']kupiłam ostatnio nowy nr.MP ,bo przestałam go prenumerować ze 2lata temu... niestety jest trochę niemile zaskoczona,mniej tekstu,cieńszy w stosunku do poprzedniego, zbyt dużo reklam,gdzie część miejsca można by zagospodarować na fajny tekst w tym Winner z Biedronki z tyłu..stary Mój Psie wróć!![/QUOTE] Popieram... Jak ktoś chce poczytać coś ambitniejszego, nie polecam MP :(
  8. [B]OGŁOSZENIA DLA BĄBLA: [/B] 1. tablica.pl 2. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/"]http://warszawa.gumtree.pl[/URL] 3. [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=396310610&ts=1339514369[/URL] 4. [URL="http://owi.pl/"]http://owi.pl[/URL] 5. [URL="http://ogloszenia.wp.pl/Pozostale_5797,Piekny-Babel-idealny-pies-do-adopcji,14300440.html?info64=VHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lIHogcGFraWV0ZW0gUG9kc3Rhd293eW0uIE9nxYJvc3plbmllIGLEmWR6aWUgd2lkb2N6bmUgdyBzZXJ3aXNpZSB3IGNpxIVndSBnb2R6aW55Lg%3D%3D&vc=553395710"]http://ogloszenia.wp.pl/Pozostale_5797,Piekny-Babel-idealny-pies-do-adopcji,14300440.html?info64=VHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lIHogcGFraWV0ZW0gUG9kc3Rhd293eW0uIE9nxYJvc3plbmllIGLEmWR6aWUgd2lkb2N6bmUgdyBzZXJ3aXNpZSB3IGNpxIVndSBnb2R6aW55Lg%3D%3D&vc=553395710[/URL] 6. [URL="http://ale.gratka.pl/"]http://ale.gratka.pl[/URL] 7. [URL]http://warszawa.cwirek.pl/[/URL] 8. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 9. [URL="http://www.oddam-psa.pl/"]http://www.oddam-psa.pl[/URL] 10. [URL]http://sloniu.pl/[/URL] 11. [URL="http://www.tvnwarszawa.pl/"]http://www.tvnwarszawa.pl[/URL] 12. [URL]http://adpedia.pl/[/URL] 13. [URL]http://www.adin.pl/[/URL] 14. [URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/piekny-babel-szuka-domu-pies-idealny.html,,2:advknt:1293275,c0:vwadv:1293275[/URL] 15. [URL]http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_piekny_babel__pies_idealny_szuka_domu__warszawa-17418.html[/URL] 16. [URL="http://www.lento.pl/"]http://www.lento.pl[/URL] 17. [URL]http://www.neeon.pl/[/URL] 18. [URL="http://perfekcyjnezoo.pl/"]http://perfekcyjnezoo.pl[/URL] 19. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]http://www.sprzedasz.pl[/URL] 20. [URL]http://www.eostroleka.pl/ogloszenie,ogl75432.html[/URL]
  9. [quote name='esperanza']Ha! To już wiem kto zrobił ogłoszenia :-) Dzięki Ziutka :-)[/QUOTE] A co, dzwonili?? :)
  10. Dopiero co odzyskałam Internet :) Jak dorwę aparat to coś się pojawi :).
  11. [quote name='Kaaasia']Słodziak, ale ma coś w oczach :evil_lol:[/QUOTE] Oj ma, ma :) Coś diabelskiego w nim płynie :evil_lol:
  12. Proszę o kontakt do osoby zarządzającej stroną www.
  13. Oczywiście :) Na pewno się ucieszy :D
  14. [B]Szkrab :eviltong: [/B] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QbZUj0S8JZQ/T8YbOTJKF2I/AAAAAAAABKU/udTHH5kBdY8/s640/DSCN6257.jpg[/IMG]
  15. Tak naprawdę niewiele. Rozmawiałam o nim z Panią Wiesią dosłownie przez chwilkę, skupiłam się bardziej na tych nowych psiakach. Zdziczał, nie daje się czesać, nie dopytywałam co dokładnie to oznacza.
  16. Już wysłałam na facebooku na PSIRATOWNICY :) Jak nie zapomnę to je obfocę. A jeśli chodzi o tego kudłacza to jeszcze pamiętam jak skoczył na mnie z łapami całymi ubrudzonymi wiadomo czym :) Takie anegdotki ze schroniska :) bardzo spragniony kontaktu :)
  17. [quote name='malawaszka']kurde ale d-pa z tym Mopkiem :( czemu tak się wycofał znowu? no i na czym polega nie dawanie się czesać? warczy? gryzie?[/QUOTE] Myślę, że po części taki charakter, a wolontariuszki które pomagały przez jakiś czas i go czesały to już nie pomagają. Pewnie dlatego, że nie ma kto z nim codziennie pracować. Jak w schronie jest 380 psów to nie ma o czym marzyć ;/
  18. [quote name='beka']Mnie przypomina flat coated retrivera [/QUOTE] Nie, ona jest dużo szersza niż retriever, przypomina niufka, mogła jedynie tak na fotce wyjść :)
  19. [B]Jeszcze kilka ujęć: [/B] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KzLAwaXYQyM/T8JO3Zzrb7I/AAAAAAAABJ0/3TyQHKshcsE/s640/DSCN6377.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MPFJEeicJtI/T8JO6Y1iXlI/AAAAAAAABKE/uoO36CsasSI/s640/DSCN6378.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wcQ1quFMnHc/T8JO4C7QeSI/AAAAAAAABJ8/Ku8K4fgOa6g/s640/DSCN6379.jpg[/IMG]
  20. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Z panią Wiesią umówiłam się za dwa tygodnie, znów podjadę tyle że wtedy też pojadę z listą psów które są na stronie www i zaktualizujemy ją :D. Czy zajmiesz się podesłaniem tych psiaków do osoby, która mogłaby je wstawić na stronę?? Ja postaram się napisać jutro tekst do ogłoszeń i podesłać to komuś :D. *** Podobno ktoś się zgłosił by dać jej DT, co z tą osobą?? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QVLuqIXxlrA/T8JNNRy5nRI/AAAAAAAABJg/mIjaIyJkKV4/s640/DSCN6258.jpg[/IMG]
  21. Jestem, jestem :) U Letki wszystko w porządku. Mimo obaw odnalazła się w schroniskowej rzeczywistości. Wychodzi już i nawet podbiegła do mnie dzisiaj :) Niestety byłam otoczona z każdej strony innym psem i trudno było ją pogłaskać. To cudowna i nareszcie wesoła suczka :) LETA POZDRAWIA: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sM15V6Dig3I/T8I6tdwb9RI/AAAAAAAABJE/htMlNh1fUNI/s640/DSCN6370.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SDP_mtCLbH0/T8I6xBBilpI/AAAAAAAABJM/TiYCKfjrgQ0/s640/DSCN6376.jpg[/IMG]
  22. [B]16. MOPEK [/B]i obiecane zdjęcia: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3etXeSrfqTI/T8I5lfUbtPI/AAAAAAAABIo/7dTlvoikNTM/s640/DSCN6317.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vw57Su1ItnQ/T8I5n_Yg2yI/AAAAAAAABIw/1n-A_J22E1U/s512/DSCN6318.jpg[/IMG] Niestety Mopek stał się mało (o ile w ogóle) adopcyjny. Zrobił się taki jak był kiedyś. Nieufny, stroni od kontaktu z ludźmi. Nie chce się dawać czesać. Dla fanatyka rasy lub osoby bardzo odpowiedzialnej która zajmie się jego resocjalizacją. [B]17. [/B]Pamięta ktoś [B]LETĘ [/B]??? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sM15V6Dig3I/T8I6tdwb9RI/AAAAAAAABJE/htMlNh1fUNI/s640/DSCN6370.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SDP_mtCLbH0/T8I6xBBilpI/AAAAAAAABJM/TiYCKfjrgQ0/s640/DSCN6376.jpg[/IMG]
  23. 15. [B]SZCZENIAK[/B], nie wiem jak go nazwaliście, ale jego aktualne fotki: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EPRmmztYSOA/T8I4usB_0_I/AAAAAAAABH4/8T2PTVjL7U0/s640/DSCN6339.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pws62plD_w0/T8I4yriAUdI/AAAAAAAABIA/8OeJr46YorA/s640/DSCN6341.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Bl0dtmegLwM/T8I4z_alEfI/AAAAAAAABII/lkoXSN-_gh0/s640/DSCN6343.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F98ZTZzYnHE/T8I5RxUejZI/AAAAAAAABIQ/YLj-G6bdNsE/s640/DSCN6344.jpg[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PBh9anCF-tA/T8I5Q_UbKjI/AAAAAAAABIU/puS0V-orxyY/s512/DSCN6346.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Y68hLKG3sSk/T8I5VMyOD5I/AAAAAAAABIg/h8vKxybZPZk/s640/DSCN6347.jpg[/IMG]
  24. 14.[B] LALA[/B], szczeniak od LOLI, kilka miesięcy Jest trochę wycofana, ale przyjacielska i interesuje się człowiekiem. Mimo strachu próbuje podchodzić i zachęcać do zabawy. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4WQ13kt-240/T8I3EjmSktI/AAAAAAAABHE/I8SbVq6MufA/s640/DSCN6371.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-msSOa-zzk1k/T8I3E0_XsEI/AAAAAAAABHI/zxv8Ho_UG_s/s512/DSCN6372.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4V5u9xSdWhc/T8I3GOLiinI/AAAAAAAABHU/aiObZXq4MXw/s512/DSCN6373.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5WkUJ7LayNA/T8I3Zyw3R0I/AAAAAAAABHc/2eMjvL8ej6U/s640/DSCN6375.jpg[/IMG]
  25. [B]13. LOLA ok. 4 lata [/B] Przybłąkała się do starszej kobiety, która nie miała możliwości się nią zająć. Jest bardzo przyjacielska, choć bywa nieufna wobec obcych. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mbYc4VpkYEE/T8I1Hhe0EdI/AAAAAAAABGY/tx5BcH6X7H0/s640/DSCN6365.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-B-w9t48mp64/T8I1J8aPo4I/AAAAAAAABGk/m6bFCIujD0k/s640/DSCN6366.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zvm7NeUInOU/T8I1HOodkFI/AAAAAAAABGU/KriYZn8ySy0/s640/DSCN6367.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6IP8Px7xqQE/T8I1TSnOaRI/AAAAAAAABGs/W4wJNNa1xhU/s512/DSCN6369.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...