-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Obraczus jesteś bardzo delikatna, ale pewnie gotuje sie w Tobie................ Dajcie mi konto, przeleję choć 10zł. -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Awit replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Czyli szykuje sie domek tymczasowy.... Trzymam kciuki!!! -
Śliczna Tineczka. Ale miała jechac do DT gdzieś załatwianego przez Teresę Borcz...?
-
[quote name='vega17']Niemożliwe, jestem na dogo od niedawna i miałam PRZYJEMNOŚĆ poznać Talcott i normalnie nie wierzę, jej poczucie humoru mnie rozbrajało...czułam się przy niej jak mała dziewczynka karcona przez starszą, doświadczoną babcie, to było piękne....a teraz siedzę i ryczę... Dogomaniacka GWIAZDA ..... [COLOR=Red][B]Słuchajcie może dobrym pomysłem byłoby zamiast kwiatów [/B],[B] postawić na grobie puszkę na pieniążki dla psiaków, bardzo dużo psów dzięki temu by się jeszcze uratowało!!!!!!!!![/B][/COLOR] Mam nadzieję że jest już w lepszym świecie......[/QUOTE] Nie znałam Talcott, widywałam jej nicka tylko;-( Ale uważam, że to bardzo dobry pomysł z puszką. Gdyby miał być mój pogrzeb<tfu tfu> chciałabym choć jeszcze w ostatniej drodze wspomóc psiaki.
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Awit replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Cudownie, że Zosieńka jest w w domku i jest uwielbiana:-) Wg mnie koniecznie trzeba zmienić tytuł, nie wiadomo co tam było kiedyś, teraz ma nowę zycie i lepiej tytul zmienić a na pewno wywalić o tym zoofilu. Uważam też, że dobrze do końca marca zostawić pieniądze<lepiej dmuchac na zimne> a resztę na inne psiaczki potzrebujące. -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Molly co z Toba maleńka....... -
Ogłoszenie z palucha Klaudia K Dnia 24/25.grudnia.2009r Zgubił się pies w miejscowości Bielany mojej babci. Jest to suczka rasa: mieszaniec, Kolor: białą w czarne łatki,jest malutka bardzo przyjacielska, przywiązuje się do wszystkich dzieci,jest po operacji macicy i reaguje na imię Łatka. Bardzo proszę znalazcy o kontakt:0223570393. data publikacji: 14-03-2010 kontakt: [email][email protected][/email]
-
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
A ktoś rozmawiał z archi telefonicznie? A jeszcze te martwe dogo, to klęska....... -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Awit replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dogo powalone, a co u Opala? -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Awit replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dogo powalone, a co u Opala? -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę. -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę. -
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Zgadza się Fela, nie tylko na dogo zycie nie jest bajką. Ale swojego zdania na temat tej sytuacji nie zmienię. Jeden pies znajduje dom, a na dogo pojawia się kolejnych ileś. To na dogo, a co się dzieje wszędzie:-( Setki psów bez pomocyWystawiaj bazarek, mam potrzebę kupienia czegoś, jeśli to masz to biorę.