Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. A schronisko wyda ją na kogo? Adopcja bez obecności adoptujących?
  2. O Boże ale szczęśliwe zakończenie tułaczki. Myślę, że mogł się błąkać tyle czasu, sierść jak po paru latach. Miałam propozycję spędzenia urlopu w grecji w tym roku, nie ciągnie mnie na słońce, więc odmówiłam. Nie słyszałam o tym, by tak znęcali się nad psami tam, porażające są te zdjęcia:-( Jak się nie jeździ po świecie to człowiek nie wie dużo, gdy sam nie zaczerpnie wiedzy. Dziękuję za te dramatyczne uświadomienie, na pewno nie pojadę do grecji, wloch i na ukrainę.
  3. Ja na wizytę przedadopcyja też chętnie bym poszła bo nie byłam nigdy. Madallena dlaczego na Dni Ziemi poszłaby Sisi nielegalnie? Ja mogłabym ją wziąźć, bo Flipery coś milczą, choć dziś nie byłam na tych wątkach. Wrzuciłam dziś te ostatnie 3 zdjęcia, alegratka chyba lubi maleńkie, wczoraj zmiejszałam i zmniejszałam a i tak wywalało. Musiałam je wrzucić bo inaczej do rana bym siedziała..... Miała tylko 14 wizyt:-( ale wszyscy wiemy, że czasem wystarczy jedna, ważne by była to TA domkowa. Potem ją wrzucę jeszcze w mieszańce i zobaczę jak jest z gumtree, bo tam nie robiłam nigdy nic.
  4. Raz jeden dawałam ogłoszenie, rok temu;-) I drugi raz przy ładowaniu zdjęcia napisało mi, że trwają prace konserwacyjne...... Jak nie zaraz to jutro na gratkę ją wrzucę. Znowu edycja..... Nie mogę załączyć żadnego zdjęcia. Spróbuję jutro. A jak się nie uda to zadzwonie do nich, to będzie przyzwoita pora. A poedytuję sobie, co tam. Zrobiłam. Albo z tą alegratką albo z moim komp coś. Dwa zdjęcia, jutro wrzuce trzecie. Wywala mnie za każdym razem. Ale dobre i dwa na początek.
  5. Tam jest dziwnie, albo czegos nie rozumiem, ale jak sie daje ogłoszenie to wszyscy widzą np moje dane. Dawno nie byłam i się pogubiłam. Chyba nawet mam aktywne konto.
  6. Jakbym na alegratce zrobiła, to któy dział? Zwierzęta> oddam przygarnę czy Zwierzęta> psy>mieszance?
  7. Szwy po sterylce? Ona jest podobna do suni którą poznałam parę dni temu. Państwo po roku chcieli spowrotem oddać ją na paluch, ale jakaś wspaniała pani psa wzięła od nich i zyją sobie już roczek.
  8. A może pytanie "czy zna Pani kogoś kto zaopiekowałby się sunią w czasie wyjazdu...." nie świadczy o wygodnictwie. Może ta Pani miałaby większe zaufanie do znajomej osoby fizi, może nie ma nikogo kto zająłby się psem...? Oczywiście rozmowa to podstawa, a po niej spotkanie. Ja bym nie odrzucała tej Pani, choć z 2 strony, jesli jest sama i liczy tylko na siebie, to nie jest to pozytywne. Tym bardziej, że Molly jest wyjątkowym psem.
  9. Puszeczku co z domkiem?
  10. Irenka związana bardzo z Niedźwiadkiem.... Martwi się... A jak on sie czuje:-(
  11. I ja odwiedzam maleństwo z krzywym ząbkiem.
  12. Franeczka jakie postępy robi:-)
  13. Ja też trzymam!! Jaka kochana Tineczka, cudownie by było gdyby miała domek z taką pełną rodzinką:-) A gdzie Państwo ją wypatrzyli? I co, przyjadą do schroniska zobaczyć ją?
  14. Jaki kochany, jak udaje, że jest groźny, może myśli, że nie zauważą braku zębów
  15. Jak ten pies wygląda:-) Nauczy się sikać na dworzu, tylko potrzebuje czasu....
  16. Ale z drugiej strony, to zobaczcie, kobieta myśli prawie pół roku wcześniej o tym, że będzie potzrebowała opieki do psa, gdy wyjedzie. Może warto porozmawiać z nią? Może to tylko jednorazowy wyjazd?
  17. Link u mnie nie działa
  18. Dobre jedzenie, powietrze praskie, głaski, całuski i sierść po paru tygodniach będzie się poprawiała. Ja mogę do niej wpaść, ale sama zdjęć nie umiem wstawiać, więc i mi by się ktoś przydał do pokazania:-)
  19. Gdzie te zdjęcia tej wygodnickiej brzyduli?
  20. Tylko Sisi:-) A dt skąd? Ale poczekamy cierpliwie, nie zapeszaj
  21. Bywam w schronie rzadko, jeśli miałabym jechać skontaktuję się Alekssandra z Tobą
  22. Gdybym miała większe mieszkanie i 1 psa, pewnie męża bym przekonała.
  23. Mateńko.... Na nią normalnie zapisy będą......
  24. Ciacho:-) Nasze ciasteczko kochane:-) Niech budzi ich, a co tam, lepiej latać od świtu po dworzu niż mieć kąty pozaznaczane
×
×
  • Create New...