-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
A schronisko wyda ją na kogo? Adopcja bez obecności adoptujących?
-
O Boże ale szczęśliwe zakończenie tułaczki. Myślę, że mogł się błąkać tyle czasu, sierść jak po paru latach. Miałam propozycję spędzenia urlopu w grecji w tym roku, nie ciągnie mnie na słońce, więc odmówiłam. Nie słyszałam o tym, by tak znęcali się nad psami tam, porażające są te zdjęcia:-( Jak się nie jeździ po świecie to człowiek nie wie dużo, gdy sam nie zaczerpnie wiedzy. Dziękuję za te dramatyczne uświadomienie, na pewno nie pojadę do grecji, wloch i na ukrainę.
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ma swój światek...... -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Awit replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ja na wizytę przedadopcyja też chętnie bym poszła bo nie byłam nigdy. Madallena dlaczego na Dni Ziemi poszłaby Sisi nielegalnie? Ja mogłabym ją wziąźć, bo Flipery coś milczą, choć dziś nie byłam na tych wątkach. Wrzuciłam dziś te ostatnie 3 zdjęcia, alegratka chyba lubi maleńkie, wczoraj zmiejszałam i zmniejszałam a i tak wywalało. Musiałam je wrzucić bo inaczej do rana bym siedziała..... Miała tylko 14 wizyt:-( ale wszyscy wiemy, że czasem wystarczy jedna, ważne by była to TA domkowa. Potem ją wrzucę jeszcze w mieszańce i zobaczę jak jest z gumtree, bo tam nie robiłam nigdy nic. -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Awit replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Raz jeden dawałam ogłoszenie, rok temu;-) I drugi raz przy ładowaniu zdjęcia napisało mi, że trwają prace konserwacyjne...... Jak nie zaraz to jutro na gratkę ją wrzucę. Znowu edycja..... Nie mogę załączyć żadnego zdjęcia. Spróbuję jutro. A jak się nie uda to zadzwonie do nich, to będzie przyzwoita pora. A poedytuję sobie, co tam. Zrobiłam. Albo z tą alegratką albo z moim komp coś. Dwa zdjęcia, jutro wrzuce trzecie. Wywala mnie za każdym razem. Ale dobre i dwa na początek. -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Awit replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Tam jest dziwnie, albo czegos nie rozumiem, ale jak sie daje ogłoszenie to wszyscy widzą np moje dane. Dawno nie byłam i się pogubiłam. Chyba nawet mam aktywne konto. -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Awit replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Jakbym na alegratce zrobiła, to któy dział? Zwierzęta> oddam przygarnę czy Zwierzęta> psy>mieszance? -
Szwy po sterylce? Ona jest podobna do suni którą poznałam parę dni temu. Państwo po roku chcieli spowrotem oddać ją na paluch, ale jakaś wspaniała pani psa wzięła od nich i zyją sobie już roczek.
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A może pytanie "czy zna Pani kogoś kto zaopiekowałby się sunią w czasie wyjazdu...." nie świadczy o wygodnictwie. Może ta Pani miałaby większe zaufanie do znajomej osoby fizi, może nie ma nikogo kto zająłby się psem...? Oczywiście rozmowa to podstawa, a po niej spotkanie. Ja bym nie odrzucała tej Pani, choć z 2 strony, jesli jest sama i liczy tylko na siebie, to nie jest to pozytywne. Tym bardziej, że Molly jest wyjątkowym psem. -
Puszeczku co z domkiem?
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irenka związana bardzo z Niedźwiadkiem.... Martwi się... A jak on sie czuje:-( -
I ja odwiedzam maleństwo z krzywym ząbkiem.
-
Franeczka jakie postępy robi:-)
-
Ja też trzymam!! Jaka kochana Tineczka, cudownie by było gdyby miała domek z taką pełną rodzinką:-) A gdzie Państwo ją wypatrzyli? I co, przyjadą do schroniska zobaczyć ją?
-
Mały piesek bez zębów, wielki słodziak. MA JUŻ WŁASNY DOM
Awit replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Jaki kochany, jak udaje, że jest groźny, może myśli, że nie zauważą braku zębów -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Awit replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ale z drugiej strony, to zobaczcie, kobieta myśli prawie pół roku wcześniej o tym, że będzie potzrebowała opieki do psa, gdy wyjedzie. Może warto porozmawiać z nią? Może to tylko jednorazowy wyjazd? -
Link u mnie nie działa
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Awit replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Dobre jedzenie, powietrze praskie, głaski, całuski i sierść po paru tygodniach będzie się poprawiała. Ja mogę do niej wpaść, ale sama zdjęć nie umiem wstawiać, więc i mi by się ktoś przydał do pokazania:-) -
Gdzie te zdjęcia tej wygodnickiej brzyduli?
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Awit replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Tylko Sisi:-) A dt skąd? Ale poczekamy cierpliwie, nie zapeszaj -
Bywam w schronie rzadko, jeśli miałabym jechać skontaktuję się Alekssandra z Tobą
-
Gdybym miała większe mieszkanie i 1 psa, pewnie męża bym przekonała.
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Awit replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Mateńko.... Na nią normalnie zapisy będą......