-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
To mieliście wielkie szczęście, że mała biegała koło Waszego domu i przyszła do opiekunki. Ja też miałam automatyczną smycz i latałam za suką po parku, przeżyłam koszmar, z tego wszystkiego nie pamiętam jak ją złapałam:-) I kiedyś też, ale wcześniej z automatem latała po ulicy, bo ten gówniany plastik wypsnął mi się z ręki, złapałam jak robiła kupę koło pomnika:-) A wtedy w parku babka mi poradziła 10metrową smycz do nauki przychodzenia na zawołanie. Rewelacja. I druga suka też na początku tylko na niej była puszczana. Teraz tą smycz doradzam każdemu kogo znam, kto ma nowego psa, i obcym w parku też:-) Majeczki nowi państwo muszą strzec bardziej niż oka w głowie:-)
-
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Awit replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Spokojnie.... Jest domek dla Gałeczki, ale w schronie różne rzeczy się mogą dziać, a jeśli kier jest na zwolnieniu to tym bardziej może być jakieś zamieszanie. Ja pracuję w takim miejscu, że powinien być sielski spokój a mam czasem gorzej niż w wielkiej i głośnej fabryce na taśmie. Irrational, ja bym tam zadzwoniła i u źródła otrzymała info. Bo ja uważam, że swoich spraw trza pilnować. A ktoś był na wizycie u Irrational? I jak ta adopcja ma wyglądać, Gałeczkę ktoś zawiezie? -
Czy Bajeczka jest u Megii z moim Dropkiem? Jakież ona ma smutne spojrzenie....
-
Agnieszka a Ty nie chcesz psiaczka?
-
Siedem, nie ma się co cieszyć, w każdej chwili może dojść następny....Oby nie....
-
Dropek vel Teddy-głodował pod bramą w mazowieckej wsi:-( W cudownym DS!!!!!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Byłam, piękna i bestia:-) Zresztą też piękna. -
No z ratlerami bywa chyba przeważnie nerwowo i szczekająco. Bo to chyba taka rasa. Moja pinczerka 9kg, do 3m-cy była normalna. Przejechał ją rowerzysta, dwoma kołami, koszmar jak sobie przypomnę, ale od tego czasu stała się pobudliwa i nerwowa. Ma 5,5 roku i od paru m-cy troszkę się uspokaja, bo podskakiwała do wózków, rowerów, psów a nawet ludzi. Nieraz sobie myślę, czy gdyby nie ten wypadek, to byłaby normalna?:-)
-
Malutki Figo - odnalazł Go własciciel (?) juz w domku
Awit replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Tyle lat, ile to świąt, wyjazdów, życia naszego ludzkiego, a on w schronie... -
Normalnie aż się boję tego jej pójścia do nowego domu:-( Żeby jej nie puścili, żeby nie uciekła, żeby się czegoś nie wystraszyła i ze smyczą nie zwiała. Może niech używają tylko zwykłej smyczy, żadnych automatów, zwykłą można przydeptać a automat linkę wciągnie i po psie<tfu> Kurcze, taki wyjątkowy pieseczek z lękami może być tylko w bardzo wyjątkowym i pełnym zrozumienia domu. Dobrze Poker, że idziesz.
-
Jak sunia się czuje? Jakiej jest wielkości? Jak starczy mi, to po pensji coś bym wysłała. Choć coś maleńkiego. Mam nadzieję, że te cudo nie trafi do mysłowic?
-
:shake: niewiarygodne i strasznie smuutne.... Tyle psów czeka i czeka i ludzie nie dzwonią....
-
malutka sunia. brud, tułaczka, poród - a teraz? własny dom! :)
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
7 kg, piękna waga, można na ręce brać i do sklepu wchodzić, bo przecież to malizna. Niech się nie roztyje za bardzo, bo pewnie ma drobne nóżki do niewielkiego ciężarku. Kochana maleńka, odrobinę człowieka dostała i coraz lepiej się czuje. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Awit replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Racja. Jeśli to godzina drogi, to nic to w porównaniu z jazdą przez cały kraj. Gdybym miała po Moją Tereskę jechać, to i nad morze bym jechała. A tu godzinka:-) Albo kobitka się zastanawia bo może ma kilka psiaków na oku. I domek dopasowujemy do pieska, nawet jeśli zadzwonił ostatni:-) Ależ Kubuniu masz szczęście, tyle domków chętnych. Miejmy nadzieję, że zła passa już za Tobą!! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Tattoi']Jak na cito sterylka, to może być u mnie. Kilka dni po zabiegu ja przechowam. Tylko co potem?[/QUOTE] W takiej sytuacji, lepiej żeby wróciła na ulicę bezpłodna niż ma tam zostać i zaraz urodzić. To jest straszne, ale dla niej tak lepiej:-( -
malutka sunia. brud, tułaczka, poród - a teraz? własny dom! :)
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ale gehennę przeszła maleńka:-( Jak ludzie chcą 15kg psa, to ta dziewunia nie ma. Pewnie ma z 7 maks. Lepiej im znaleźć tego między 15-20kg:-) -
Ogromny briad i mała księżniczka JUŻ W NOWYM DOMU!!!
Awit replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Ależ oni są piękni:-) I muszą iść razem do adopcji, prawda? Mała to by pewnie szybko domek znalazła. Ale jeśli w chłopaku ktoś się zakocha to taka drobnica w gratisie tylko go ucieszy:-) Czy są wykastrowane?? Strach by szły z jajkami i macicą do ds. -
Jak będzie w domku bez zwierząt, i jak spotka na drodze psa, to awantura gotowa. Ale jak będzie mieszkał z innym psem, z którym nawet się nie będzie kłócił, to spotykając innego psa, też może się awanturować... Może te 1sze dni u Ciebie tak u niego wyglądają, może jest pełen lęku i dlatego tak się zachowuje... Czyli on ujada i rzuca się do psów? A może z behawiorystą dobrze by było pogadać o nim. Tylko tak naprawdę nie wiadomo jak on się zachowuje w normalnych warunkach w domu, bo u Ciebie to on jest w okresie adaptacji po nie wiadomo jakich przejściach....
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
To proście jakieś fundacje czy co, przecież ona za chwilę urodzi i kolejne tragedie... -
Znowu weszłam tu i znowu ryczę:-( Ona na mnie tak wpływa jak widok Majeczki od tej psychicznej. Wena chyba nie jest duża, wygląda na mała sunię.
-
Malutki Figo - odnalazł Go własciciel (?) juz w domku
Awit replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
To gdzie są, bo to schronisko jeśli są tu po ileś lat, tak? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Awit replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wspaniały pomysł. W ilu miejscach takie puszki by mogły stanąć.... -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Awit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Rysio i Romuś i inne nie mają domków, a tu już kolejka następnych:-( -
Malutki Figo - odnalazł Go własciciel (?) juz w domku
Awit replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Gdzie on w schronisku, w mysłowicach?