Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. To jutro zobaczymy czy Gałeczka złapała coś.
  2. Ojej, Szarusiu po świętach u Ciebie choróbsko jakieś.... Może to wirus paskudny? Już wpisuję wpłaty
  3. A co z brązowym szczeniakiem??
  4. Z wazówką łapiesz? Złapałaś?
  5. Kinkiety fajne, faktycznie to dziwne, że nikt nie chce.
  6. No piękny... Zdrowych i spokojnych świąt Bakusiowi i ciotkom życzę!! I domku......
  7. O Boże, czyli ona była markotna bo zaczynało się z nią coś dziać:-( Jak po zabiegu, jak się czuje??
  8. Życzę Wam spokojnych i zdrowych świąt!!!!
  9. Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt!!!
  10. Teresko ja Ci nie wyślę nic, bo nie mam.....
  11. A ja teraz zobaczyłam te piękności. Oba piękne, ale sunia to mój typ, Boże jak ja wielbiłam kiedyś czarnulki:-) Teraz doszły inne kolory, ale czarne mają kawałek mojego serca. Czy Fox przed pójściem do domku będzie pozbawiony jajek? Mysza ona markotna była, pewnie z powodu cieczki, złego samopoczucia, biedna niunia, 1sza cieczka, szok dla niej a jeszcze te stada psów i gwałty i tęsknota za kopulacją....
  12. Jak obchodzicie święta w tym samym czasie to się zgracie:-)
  13. Paczek, wróć na dogo, tylko może inaczej formułuj te BARDZO odmienne opinie......
  14. Ja dosłownie wyślę grosik, ale pod koniec kwietnia, obiecałam niedawno i nie wysłałam, ale wyślę. Zdrowiej i niech Cię domek znajdzie sunieczko!!
  15. Oj, żeby ten mocz był w porządku, nie dość, że nie widzi to jeszcze cukrzyca.... Ale może być tak, że Gałeczka może mieć cukrzycę i z tego powodu straciła wzrok. Ale gdyby tak było, to dr Garncarz chyba by to widział.
  16. To Jarek taki gburowaty jest...No cóż... Zdjęcia fajne, kundle zadowolone:-) Kinia nie zapomnij linku do bazarku nam tu dać:-)
  17. Zygmusiu całuski. Kiedy Zygmuś rusza do domku?
  18. Magdysko i koniecznie zdjęcia daj tu. Biedna, pewnie nic nie rozumie z tego co się stało:-(
  19. Agusia uważaj na nią jak przytyła. Żeby dalej nie tyła. Suka mojej znajomej po sterylce tak ze dwa m-ce jak zaczęła tyć, tak utyła koszmarnie, a prawie nic nie jadła. Musiał bardzo jej się zaburzyć system hormonalny, bo miała aborcyjną i też wielki stres, gdyż z wiejskiej bezdomności trafiła do miasta. I ucałuj tą śliczną tłustą mordeczkę!!!
  20. Wysłałam maila do iluś osób z maila, mogliby choć po 10zł wysłać.
  21. I się wyjaśniło, nie ma co się denerwować dodatkowo, i tak wszędzie tyle nerw tracimy:-) Jak tylko mysza wpiszesz wpłaty, to uzupełnię jak tylko będę:-) A jak Szaruś przed świętami się czuje?
×
×
  • Create New...