Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. [quote name='ronja']Gałeczka ma się dobrze. Rozkręciła się już na dobre, ciągle walczy z zabawkami. Wczoraj miała ją oglądać pani, która się umówiła i oczywiście nie przyjechała ani nie zadzwoniła[/QUOTE] Matko co za potwór z tej Pani. A czy jak ktoś przyjedzie i się Gałeczka spodoba to od razu pójdzie do nowego domku, czy domek jeszcze zostanie odwiedzony zanim Gałeczkę weźmie?
  2. Poluniu przepraszam, kilka dni nie zaglądałam do Ciebie... Zenobiusz i co z Tattoi, masz już adres? A może Pola już u Tattoi:-) Jestem bardzo ciekawa ile Pola waży. Dziś widziałam cudo ważące 3kg:-) I nie żaden tam york.
  3. Azorku w klateczce dobry wieczór!! Ciotki on jest naprawdę przekochany:-) A co z jego półdupeczkiem i co z ząbeczkiem dalej będzie?
  4. [quote name='Agnieszka_K']nikogo dzisiaj nie było u Nineczki ?:( cioteczka anula42 wysłała maleńkiej dzisiaj 100zł! :loveu::loveu::loveu: może po zakończeniu allegro cegiełkowo-ogłoszeniowego wystawimy jej mega wyróżnione wypasione?:D i pakiecik by się przydał... i ciągle liczę, że uda nam się z metrem... może jutro?:)[/QUOTE] Ja byłam wczoraj na chwilkę, ale pomilczałam. Ninka ma bogatą ciotkę Anulę42:-)
  5. Się szykują do wakacji, może dlatego nie myślą o psach.,....
  6. Magduś dziecko:-) Wyjdź spokojnie za mąż. Po ślubie jak odsapniecie, to zabierzecie się za Maksa:-)
  7. Miłości do zwierząt tyle że hoho!! W domu u Paczków oczywiście:-) Paczek czy kontaktowałeś się z Tattoi jak tam Azorek, czy dostał antybiotyk, co z kastracją, i w ogóle jak on się miewa?
  8. Przesyłam całuski dla obu piękności:-)
  9. [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4402/zdjcie0174x.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/2929/zdjcie0175m.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6185/zdjcie0178i.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3049/zdjcie0179l.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/313/zdjcie0176o.jpg[/IMG] Jakoś się jednak zalogowałam, dziwny ten program. Tylko takie fotki udało mi się zrobić.
  10. Widziałam dziś te małe wampiry. Jak tylko zobaczyłam te oczy, wiedziałam, że to one.
  11. Ja dziś widziałam chłopaków, zawoziłam Azorka. Chłopaki są szybkie jak błyskawica, fajne są. W rzeczywistości są mniejsze niż na fotkach. Kurcze, nie przyjrzałam się Nince, tak mnie obskoczyły psy,że mi mowę odebrało......
  12. Dostałam zaproszenie, nie mam nic co mogłabym wpłacić. Trzymam kciuki by mu się udało!!!
  13. Awit dopiero siadła bo po przyjeździe latała po ludziach i szukała schronienia dla kota koczującego pod strychem cały weekend. Paczek miło było was poznać:-) A Azorek jest wspaniały!!! Słuchajcie, jak wsiadł to był sztywny i telepał się ze strachu. Nie wiedział biedak gdzie, z kim i po co jedzie. Poradził sobie świetnie, tylko przy skręcaniu wstawał i był troszkę zaniepokojony. Nie wymiotował ani kupy nie zrobił. Cały czas go dotykałam i mówiłam mu że wszystko jest dobrze. Po zajechaniu na miejsce chyba z pół minuty robił siku. Potem przestraszył się szczeku psów, chciał iść w odwrotną stronę, więc nie ryzykowałam i wzięłam go na ręce i zaniosłam prosto na stół:-) Tattoi go obejrzała, pokazałam co wymacałam i co Paczek z żoną zauważyli. To co macnęłam to ślad prawdopodobnie po kleszczu. A zgrubienie na wewnętrznej stronie udka to prawdopodobnie ślad po ugryzieniu, który zasklepił się a wewnątrz zebrała się ropa i jest stan zapalny. Miał 39,1 temperatury. Wg mnie może stres podróżny a może objaw z organizmu. Później jeszcze zobaczyłam, że Azor ma ułamany lewy górny kieł i stan zapalny dziąsła nad tym kłem. Azor jest super psem!! To niewiarygodne, że taki fajny proludzki psiak ileś m-cy w samotności żył na drodze. Oczywiście jest troszkę lękliwy, ale jak się nauczy żyć z człowiekiem z czasem jego niepokoje przejdą. To taki DOBRY psiak!! [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/222/zdjcie0174w.jpg/[/IMG]Chciałam wrzucić fotki, ale coś się imagiem porobiło i nie mogę się zalogować.
  14. Oczy wielkie bo włoski opadły po kąpieli i pysiaczek zrobił się mniejszy:-)
  15. Ja widziałam dziś, bo zawoziłam Azora do Tattoi, ale byłam tak oszołomiona psami i tą podróżą, bo mam chorobę lokomocyjną, że nie spytałam o nią, a tak na mnie skakały wszystkie, że mi z głowy wyleciało.
  16. Jestem 1sza co widzi fotki:-)
  17. Ammounie czy wiesz co u Franeczki? Jak się zaadaptowała?
  18. Takie ładne banerki, a mnie się porobiło coś, że nie mogę nic dodać.
  19. Skąd trzeba wziąć Azorka? Paczek pisałeś, że przyjechałbyś do w-wy, tak? Samochodem czy autobusem?
  20. Czyli co dwa dni robić ogłoszenie nowe a stare usuwać??
  21. Fadusiu tak rzadko tu bywam, ale wątek mam i czytam tytuł a on nadal bez domku stałego...
  22. Dobrze, że wróciła do domu, o ile to ona. Słuchaj, a może pogadaj jak będziesz dzwoniła, czy oni mogą sukę wysterylizować za darmo jej właścicielce? Wtedy by się z nią skontaktowali i zaoferowali darmowy zabieg... Wiem, że to mało realne, bo to wymagałoby poświęcenia z ich strony, i telefon, i zachęcenie właściciela do zabiegu i darmowy zabieg.
  23. Paczek powodzenia na nowej drodze życia z Azorkiem i w nowym domu!!!
×
×
  • Create New...