A ja od czasu do czasu lubię słodkie :cool1:
I nikt mnie nie musi zmuszać :evil_lol:
Wczoraj se miodownik do kawci kupiłam, taki był słodki, że mi na kolejne 2 tygodnie starczy słodkości :loveu:
Be a tobie się nie dziwię, moja koleżanka pracowała w cukierni to na słodkie patrzeć nie mogła :evil_lol: I wkurzało ją, że jak wraca do domu to pachnie pączkami (a w autobusie wszyscy się zachwycali zapachem świeżych pączków:diabloti:)