[quote name='Yoko2009']Witam porannie i juz prawie weekendowo:)
Ja mam w domu dwóch chłopaków , dziewczynka mi nie "wyszła" hihih wiec muszę sie na kimś "wyrzyc" spineczkowo i kiteczkowo no i padło na Yokulę, ale ona nie ma nic przeciwko temu, że jest w domu małą ksieżniczką hehehhe[/QUOTE]
Ja cię rozumie , sama mam dwóch chłopców i teraz dzięki Tolce i Cleosi mogę sobie odbić wszystkie lata gdy tylko z utęsknieniem mijałam stoiska ze spineczkami i gumkami, teraz w końcu mam kogo czesać w kucyki :)