Hej Be :)
Jak wrócisz to obowiązkowo zdjęcia dziewczyn daj :)
[quote name='*kleo*']Fajnie, że taki kurs macie, jak się zapiszecie to donoś nam jakie wrażenia, bo ciekawa jestem :) Ja z Graculą sama kombinowałam, wypytywałam znajomych i hodowcy i podpatrywałam na wystawach, wyszło tak jak wyszło, nie narzekam, ale na nowego psa już mam inną koncepcję :evil_lol:[/QUOTE]
Oczywiście relację zdam ze szczegółami :D