Ja też ciągle eksperymentuję z kosmetykami, Tolce to prawie wszystkie pasują, a Cleosia po tych co mamyod hodowcy drapie się. Może jak podrośnie to będzie je tolerować, bo ja uważam, że są superowe.
hej :)
Właśnie puję kawę i zajadam się oponkami :)
Pychota! syn powiedział, że to są najlepsze pączki na świecie, a starszy, że powinnam je na jakiś konkurs dać hihi
Dzięki za przepis!
Czyli będzie jedną z młodszych :) tym bardziej nie masz się co przejmować jak wyjdzie na ring z psem np 18 miesięcznym, bo to nie jest równe wg mnie sprawiedliwe porównanie, gdyż 9 miesięczny pies nie będzie miał takiej szaty jak 1,5 roczny ;)
A tak myślałam, że Afro ma 1080, bo na stronie rzeszowskiego oddziału przeglądałam wystawiane rasy i w yorkach były tylko 2 bejbiki - pies i suczka :)
Powodzenia życzę :)
[url]http://i46.tinypic.com/2us8lkk.jpg[/url] ładnie wyczesana, a włosy idealnie prościutkie :)
nie są super długie, ale ona ma jeszcze czas żeby obrosnąć :)
Będę z całej siły trzymać kciuki za włocławek, bo tam się wybieracie?
Cześć :)
[url]http://i50.tinypic.com/9kqkv7.jpg[/url]
mała czarna owieczka :) Słodki z niego kudłacz :lovelu:
Więcej zdjęć proszę :) Bo dwa to zdecydowanie za mało.
[quote name='Princess_York']Są krótkie .. i jakby stanęły w miejscu już drugi raz ..
No jakieś 30 suczek to pamiętam że w Sopocie były w mł. i 4 kolejki :p.
I tak to jest właśnie nie dobrze że w upał a jeszcze gorzej(jak dla mnie) w zimę bo cały czas się trzęsie :) . Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) .[/QUOTE]
Może ci się tak zdaje, bo ją widzisz na co dzień... A papilotujesz ją może wtedy włos szybciej by rósł?
I o zdjęcia poproszę :)
W poście nr #1172 prosiłam o rady co porawić u mojej mały.
Przez dwa dni wyćwiczyłyśmy coś takiego...
Czy jest jakaś poprawa?
Bardzo proszę o opinie i rady co poprawić na czym się skupić :lol:
Mała na 4 miesiące.
[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6905/tolaikleo008.jpg[/IMG]
[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4743/tolaikleo013.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://img168.imageshack.us/i/tolaikleo014.jpg/%20target=_blank%3E[IMG=http://img168.imageshack.us/img168/7748/tolaikleo014.jpg][/IMG][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7748/tolaikleo014.jpg[/IMG]
Haha ale świnka ma wartowników :) i co one tak cały czas przy niej siedzą hihi
A Soma przy yorkasach taaakkkaaa duża i wcale na groźną nie wygląda, taki duży miś z niej :)