[quote name='*kleo*']Ja też miałam przyjemność z p. Świętoń, strasznie zwraca uwagę na włos z tego co zauważyłam, ale nie wywalała nas ani nie krzyczała :eviltong:
A jak ja Wam dziołchy mówiłam, żebyście sobie wystąpiły w szczeniakach, to nieee :diabloti:
Cześć Be :multi:[/QUOTE]
Hej Be
A tak se przemyślałam to wystawianie w szczeniakach i pojedziemy, bo Cleo będzie miała w czerwcu skończone 8 miesięcy, więc w sumie nie będzie już takim roztrzepanym szczylkiem (mam nadzieją), a ja bez uszczerbku dla jej hodowlanki (:evil_lol:) -może- się nauczę jak ją prezentować :D. Choć wcześniej zamierzam na kurs się zapisać.