Jump to content
Dogomania

karkakarka

Members
  • Posts

    3923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karkakarka

  1. Nie powiem "następnym razem się pochwal" bo mam nadzieję, że następnego razu nie będzie ;)
  2. [quote name='dzasta']Już żeśmy się odblokowali :D[/QUOTE] Hura!!! Fajnie że już :multi::multi: Czemu się nie pochwaliłaś :mad: No i więcej się nie blokuj :mad: [url]http://i48.tinypic.com/sxbp5g.jpg[/url] haha nie ma to jak cudze legowisko :evil_lol:
  3. [url]http://i50.tinypic.com/2j2clj5.jpg[/url] fajna jest :) Ja też mam jechać po pudełko na kokardki :0 Ale muszę mojego M wyciągnąć do leroy :)
  4. Coco też ma gęste włosy jak Pixi :)
  5. To 1,5 miesiąca :) szybko zleci :)
  6. [quote name='Zuza i Noddy']No to będę trzymać za niego kciuki i mam nadzieję, ze uda nam się spotkać ;) No, tempo mamy zawrotne, mały na wystawie będzie miał 3 miesiące i 1 dzień. Ale skoro jest taka możliwość dzięki klasie baby to czemu nie korzystać ;)[/QUOTE] Moja 7 lutego będzie miała 4 miesiące, ale boję się ją w baby wystawiać :roll: zresztą byłby to także mój debiut :)
  7. A ja nie miałam matmy :) [url]http://images37.fotosik.pl/251/0b9733dd71c608famed.jpg[/url] ale tunel :)
  8. Ja tam uwielbiam faworki :) Będę robić w środę, żeby na tłusty czwartek były :) No i może oponki Uline też zrobię, bo mam przepis :p
  9. Gratuluję oceny! Pixi śliczna - jak zawsze :) No i te łapy wyczesane :D
  10. Kopytkami do góry :loveu::loveu: To kiedy będziecie rodzić?
  11. Hej Be :) Jak wrócisz to obowiązkowo zdjęcia dziewczyn daj :) [quote name='*kleo*']Fajnie, że taki kurs macie, jak się zapiszecie to donoś nam jakie wrażenia, bo ciekawa jestem :) Ja z Graculą sama kombinowałam, wypytywałam znajomych i hodowcy i podpatrywałam na wystawach, wyszło tak jak wyszło, nie narzekam, ale na nowego psa już mam inną koncepcję :evil_lol:[/QUOTE] Oczywiście relację zdam ze szczegółami :D
  12. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/024-1.jpg[/url] Boziu jest prosiak!!! Cudny! Do schrupania:evil_lol::evil_lol:
  13. No raczej nie, przed chwilą grzebałam, czy jet coś aby przywrócić to ale niestety nic takiego nie widzę...
  14. teraz musisz chodzisz po wszystkich galeriach i coś pisać :p Bo raczej nie da się ich przywrócić :roll:
  15. [IMG]file:///C:/Users/user/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]śliczna Pixulka :D Pierwsze zdjęcie najlepsze :)
  16. A mały ma już wszystkie szczepienia? Słodki urwis :D
  17. Przyszłam się dowiedzieć jak się dziewczyny czują :)
  18. [CENTER] [COLOR=Blue][B]No to wszystkiego najlepszego dla Fuksia!!![/B][/COLOR] [IMG]http://merlin.pl/Moj-spiewajacy-tort-urodzinowy_Kis-Kids,images_product,24,KA10543.jpg[/IMG] :cunao::laola::cunao: [/CENTER]
  19. :) że nie zjadła tej fretki :roll:
  20. D-E ona mają być klapnięte :)
  21. Wygląda jak jakieś futerkowe stworzonko heh :) [url]http://images41.fotosik.pl/251/36a60af4f9daec9amed.jpg[/url]
  22. No tak mi wetka powiedziała i wpisała w książeczkę, że za rok kolejne wirusowe, bo wścieklizne ma dopiero pierwszą za miesiąc
  23. A ja właśnie skończyłam całą seriętych wirusowych i mam za rok znów przyjść na powtórkę.
  24. O kurna ja nawet nie wiedziałam, że prosiaczki mają papiery :roll:
×
×
  • Create New...