Jump to content
Dogomania

malti

Members
  • Posts

    926
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by malti

  1. Czy Doyek ma jeszcze preparat na stawy ??
  2. a mój prawie 35 kg Karol w stosunku do mojej troszkę ponad 2 -letniej bratanicy jest mega ostrożny i zna swoje granice- wie, że w jej towarzystwie nie może za bardzo szaleć. Dokładnie !!
  3. z wieczornymi odwiedzinami u Doyka :)
  4. Ale super wieści !!! Ja też mam dwa psy ( 6 i 12 lat) i każde ma swoje miskę a często jedzą wspólnie z jednej miski- zwykle nie ma z tym problemu ale czasem potrafią się awanturować między sobą
  5. ja na razie jednorazowo 10 zł mogę wpłacić, moja mama daje 20 zł też jednorazowo. Jeśli Ares,który jest u Murki trafi do DS możemy nasze deklaracje przenieść na sunię
  6. Deklaracja od mojej mamy czyli Iwony z Sosnowca też będzie wpłacana prosto do Murki
  7. dziękuję za info, zrobię przelew
  8. ja z moją 12 letnią sunią robię dokładnie tak samo, wpycham tabletkę jak najdalej i zamykam jej na chwilę pyszczek - inaczej by tabletki nie wzięła. a tak z innej beczki, jestem z Sosnowca nasze schronisko jeszcze kilka lat temu miało bardzo kiepską reputację- a dziś prężnie działa wolontariat, organizowane są akcje typu spacer z psem schroniskowym gdzie wszystkie psy, które mogą wyjść wychodzą na spacer, jest organizowanych dużo akcji/ zbiórek dla schroniska
  9. czy doy ma jeszcze preparat na stawy ??
  10. jakby było fajnie jakby się udało :)))))
  11. :) dla Plamki
  12. Bardzo dobra wiadomość oby tym razem był to dom na zawsze
  13. deklaruję 10 zł miesięcznie na Auris
×
×
  • Create New...