-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
[quote name='Piromanka']Ja normalnie kocham tego psa! Jest przepiękny i taki do przytulania![/QUOTE] Piromanka, tobie oddam bez wizyty przedadopcyjnej i dowiozę do domu:)
-
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Zjadła suchą karmę z gotowanym kurczakiem także nie jest źle:) Zaraz przjeżdża wetka żeby ją szczepić. -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']ooo ale fajnie z ta sterylka :) nie je... tak mialam ze swoja, kombinowałam co ona mogla jesc wczesniej. I nagle zaczela zajadac sie suchym chlebem...[/QUOTE] Kochana, jak ja bym zaczęła karmić ją suchym chlebem ten wątek byłby cały czas na górze:) Zaraz spróbuję dać jej karmę od Beki z kurczakiem, którego właśnie gotuję - może się skusi:) -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Może być tak: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=917748937[/url] ??[/QUOTE] Super:) Dziękuję w imieniu Ambera:) -
I dalszy ciąg sesji zdjęciowej Idusiek :) [IMG]http://images49.fotosik.pl/263/cce7035d2f8db527med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/263/0114c35a3a7af159med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/117/c0a3b99df678bc31med.jpg[/IMG]
-
I jeszcze trochę przystojniaka:) Tu z moją Korką - ale z psami też się dogaduje - nawet mój kaukaz go polubił i potrafią spać razem w budzie. [IMG]http://images45.fotosik.pl/263/69aba1ce451b19acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/263/6de81a6c312c1382med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/dcc4eacf10b6f7d5med.jpg[/IMG]
-
Piromanko, dziękujemy jak zwykle za ogłoszenia:):):) Ja mailuje z sympatyczna Panią z Warszawy - jeżeli zgodzi się na wizytę przedadopcyjną może ktoś podjechał by do niej? Jest z Warszawy:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/263/d8fc0d56a62868f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/117/6a20084382b581f2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/175/ee6d78a5640c8277med.jpg[/IMG]
-
I na koniec - piękne sylwetki:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/259/fcb8b599bc5f0d9emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/262/548e7e27aaa4ea3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/258/27c49072131f9221med.jpg[/IMG]
-
:):):):):):):) [IMG]http://images41.fotosik.pl/258/24f3ca3046d29e5dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/263/8b77b959a6dcff46med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/263/312b1570cda3db02med.jpg[/IMG]
-
Ciąg dalszy:):):) [IMG]http://images50.fotosik.pl/263/5492791b55918a41med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/fafb475156d6fba0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/262/0602859b5728a418med.jpg[/IMG]
-
Ale to nie koniec - Idusiek wysłała mi tyle zdjęć, ze nie wiem, które wstawiać:) Bardzo dziękujemy:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/175/8dd72aa6d84c0b33med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/263/dc594f9512dad1c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/262/8ea5e1f007558231med.jpg[/IMG]
-
I jeszcze trochę dziewczynek:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/263/53ae11db2456d360med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/258/acff1254570c9205med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/e0537d6794a43adamed.jpg[/IMG]
-
[quote name='ANETTTA']trzeba robic im wspołne ogłoszenia i wrzucic et słodkei foteczki co są po wyżej !!!! wierze w to że sie uda !!![/QUOTE] Ja też tak uważam bo one są ze sobą bardzo zżyte. Na początku każda pilnowała swojej budy a teraz obie potrafią się wcisnąć do jednej:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/175/67270ad5eeeeaac9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/259/1dd5e16527d95dd0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/259/d69afaff3cc0e81dmed.jpg[/IMG]
-
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Ja was bardzo wszystkich przepraszam ale nie miałam czasu w tygodniu nic pisać. A teraz to wypunktuje:) - doszła karma od Beki - doszło 60 zł na szczepienia Suczki od Anna Negra - Lazy zadeklarowała przelew 10 zł - i najważniejsze - w przyszły piątek suczka ma strylizację - bezpłatną, załatwioną przez kochaną Bekę. Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję. Jest tylko mały problem z Sunią - nie chce jeść...Karmimy ją z ręki, mieszamy z suchą karmę z mokrą a on i tak kiepsko je. Może przystosowuje się do nowych warunków. -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I ostatnie:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/263/47a7cfad5765b2e8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/263/0650e67ad29be039med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/117/a3859b63bafed323med.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Piromanka, ja mam wielką prośbę o zmianę wszystkich zdjęć na allegro Ambera na te od Idusiek - coś nowego, ładniejsze, aktualniejsze? Da się? [IMG]http://images49.fotosik.pl/263/00c0f356336d6e3bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/258/9fd2a108eb0878dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/259/30473189dd2b1686med.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K'][URL]http://img205.imageshack.us/img205/8488/dscf7567a.jpg[/URL] on jest prześliczny:loveu:[/QUOTE] Wyładniał chłopak, przytył a i tak telefony milczą... [IMG]http://images41.fotosik.pl/258/dfd5a436aedc1804med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/263/ac54820a1f124dc0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/259/414a1633089a5040med.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze trochę:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/258/1cc4a559eb33a755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/258/00c76d48efe428e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/258/3b10bfc635a5703bmed.jpg[/IMG] -
Piękny Amber:) Znalazł sobie sam hotel - MA SUPER DOMEK:)
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Trochę fotek Amberka:) [IMG]http://images42.fotosik.pl/175/a863d339a3cbca46med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/262/385637bce558c410med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/258/8eab8e8a9aae9a48med.jpg[/IMG] -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']megii ponawiam pytanie, czy wiesz juz cos o onku? czy to ten, czy nie ten?[/QUOTE] Przepraszam ale ja dopiero z pracy wróciłam - wg mojego sąsiada to nie ten ale zdjęcia nie zrobił - nie wiem dlaczego. Twierdzi, ze ten u jego znajomego jest wylniały i nie ma przeciętego ucha i zapewnia, ze to prawda. Oczywiście nie chce mi powiedzieć gdzie jest ten psiak. Nie wiem co o tym myśleć szczerze ale wiem, ze gdyby jakiemukolwiek psiakowi działoby się żle , sąsiad powiedziałby mi o tym. Jeszcze go pomęczę to może sama stwierdzę naocznie stan faktyczny. Ale odpowiedz sasiada jest , że to nie ten. A i Mariola, dzięki za ogłoszenia - dzwoniło parę osób ale to nigdy nie jest ten owczarek - ani siwego pyska ani rozciętego ucha chociaż sądząc po telefonach jest dużo bezpańskich owczarków w okolicy. W sumie Maja też bez domu... -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Śmieszna jest...[/QUOTE] Jak smieszna - śliczna, rasowa, wykątowana owczarka:) Mysza przyjrzyj się:) -
Wstawię wieczorem - nie dałam rady wczoraj. Dzięki Iduś:)
-
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
W sprawie Majki dzwonił tez fajny pan z Wołomina - jak wróci z a półtora tygodnia z nart przyjedzie poznać Majkę. Anna Negra przelała nam fundusze na szczepienie suni, jest jeszcze problem ze sterylką. Nie wiem co robić... A sunia najprawdopodobniej niedawno rodziła - ma wyciągniete sutki i jest wychudzona. [IMG]http://images50.fotosik.pl/262/fed25caa7ad06ea4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/262/c1624a7f520bfbe4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/262/7b47dd0b1b3b8a3dmed.jpg[/IMG] -
SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!
megii1 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Majka pozdrawia:) fotki od Idusiek:) Dziękujemy:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/262/36c438185508d09bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/174/c9fa8111406ff3ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/262/081d5af064a1801fmed.jpg[/IMG] -
[quote name='magdola']super!!!!!!![/QUOTE] Piromanka, rób allegro:( Puszek wrócił. Dziś został odbity przez mojego Darka i Jurosię Pani , której został wyaadoptowany. niestety Pani okazała się ....szurnięta.... Pani została wpisana w tym tygodniu na czarne kwiatki przez Idusiek i tak się zaczęło. A teraz Puszek już u nas - zadowolony, uśmiechnięty chociaż Pani trochę zapisała mu książeczkę - nie będę pisać co napisała bo naprawdę same głupoty. Kopiuje zapis Idusiek: [B]Kolejna pani, Iza- mieszka w Wawie na Pl. Bankowym. Dzwoni ze stacjonarnego, ma córkę. Przez telefon spoko babka.[/B] Chciała od nas szczeniaka i wiem ,ze będzie go nadal szukać. W domu 2 psy i kot ( mi mówiła,ze nic nie ma), sciany oklejone ogłoszeniami o adopcji psów, artykułami prozwierzęcymi i sprawami tragicznymi - wszeeeeeeedzie. Przyjeła koleżankę o 18.00 w szlafroku, prowadzała za rękę po mieszkaniu. Mówi, ze KOCHA zwierzęta nad zycie i ZBIERA. Ktos oddał jej jakiegoś Miśka w niedzielę, mówiła, ze dziwny jakiś bo nawet "kartofli nie chce jeść.