Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. A oto dziewczynki w obiektywie Renaty:) [CENTER][URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9Rq9aqOI/AAAAAAAAGDI/81jFhEkQ7j8/s1600/11+Julka+2.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9Rq9aqOI/AAAAAAAAGDI/81jFhEkQ7j8/s320/11+Julka+2.JPG[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. ...... [CENTER][URL="http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9viudVEI/AAAAAAAAGDY/jSvmzERcCb4/s1600/15+Julka+6.JPG"][IMG]http://1.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9viudVEI/AAAAAAAAGDY/jSvmzERcCb4/s320/15+Julka+6.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]
  3. .... [CENTER][URL="http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9MR_-m_I/AAAAAAAAGDE/nH622rkgbvc/s1600/10+Julka+1.JPG"][IMG]http://3.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMg9MR_-m_I/AAAAAAAAGDE/nH622rkgbvc/s320/10+Julka+1.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]
  4. I już ostatnie na dziś:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/359/4bfa6c62ba96ba7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/343/05f54d7f68644ae8med.jpg[/IMG]
  5. A tu jeszcze trochę Suńki:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/195/442abd35d9c7f2e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/359/68593061fd16ccdbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/359/541f82f53a9d489amed.jpg[/IMG]
  6. [quote name='mrs.ka'][B]Megii1[/B] nie ma problemu z zaświadczeniem i datą sterylizacji bo nasz wet ma wszystko w komputerze także jutro postaram się do niego zajrzeć i wezmę wydruk. No i jak tam [B]Len[/B]i się zachowuje i powiedz mi dlaczego [B]Julka[/B] chodzi w kubraczku?[/QUOTE] Leni to Aniołek, sama słodycz i wielki przytulak - do tego moja ulubienica:) I też będzie miała kubraczek jak docelowo wszystkie psiaki krótkowłose przed zimą. A Julce kubraczek potrzebny też po to, że kaszle sobie i testuje już drugi antybiotyk bo jeden nie pomógł. Leni też kasłała ale już jest zdrowiutka:) Jak będziesz miała to zaświadczenie to daj znać - podam Ci adres do Państwa, wysłałabyś im żeby byli spokojni, proszę:).
  7. [quote name='mysza 1']A możesz dać Magdzie moje orzechy?:p[/QUOTE] A po co? Przecież Ty i tak mnie ani Amigo nie odwiedzasz:) Czujemy się oboje zaniedbani.
  8. Ok, to zadzwonię w piątek i się umówimy:) szkoda że szalika nie mam:(
  9. Wizyta będzie dopiero jutro koło 16:) A póki co nietoperek nadal plusuje - jak dla mnie psi ideał:)
  10. [quote name='idusiek']ale ja tez nie umiem pisac... wszystrko pisze na 1 nutę. nie mam tu żadnych informacji oprócz tego ,ze ona cudowna...[/QUOTE] Więc tak - lubi i psy i suki, uwielbia ludzi, jest delikatna w stosunku do dzieci; zachowuje czystość w domu. Jest odrobaczona, będzie zaszczepiona i wysterlizowana; ma około dwóch lat; ładnie chodzi na smyczy. I piszesz piękne teksty Iduś:)
  11. Obroży jeszcze nie ma ale do mnie wszystko wolno idzie:( Jak dla mnie Lilce mozna załozyc obroże - jak przyplącze jej się babeszjoza będzie gorzej.
  12. [quote name='idusiek']tekst do ogłoszen poproszę - na pierwszej stronie wklejcie ;)[/QUOTE] Ida zlituj się - ja nie potrafie pisać tekstów:):( A dlaczego w banerku nie masz Leona?
  13. I jeszcze trochę fotek Pięknoty:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/358/6608bd1fe30f42acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/194/4f19b235c95f10cemed.jpg[/IMG]
  14. Zmieniłam tytuł:) Teraz tylko Sara szuka domu. Sunia jest przemiła, przytulaśna, zero agresji. Ale jest jeden problem - zawzięcie chce uciec do swojego starego domu... Na wybiegu jest pod stałym nadzorem bo wspina się po siatce. Przydałby się dla niej szybko domek bo u nas będzie jej ciężko zapomnieć o przeszłości - 200 metrów dalej mieszka jej była Pani:( Sunia dostaje została już odrobaczona, dostaje leki na zatrzymanie laktacji; jak tylko będzie można zostanie zaszczepiona i wysterylizowana. Ale najwazniejszy jest dla niej teraz domek a do tego potrzebne są ogłoszenia. [IMG]http://images47.fotosik.pl/358/f245748bed31f2a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/194/b766b449bd9507ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/342/de4c88d9e6439460med.jpg[/IMG]
  15. Wklejam treść maila od Państwa Tiny:) Witam Nasza Tinia ma się bardzo dobrze i już ma miano córci. Jesteśmy pewni,ze to był strzał w 10 bo jej chyba dobrze z nami a nam z nią. Okazało się jednak,że straszna z niej psota.Zachowuje się jak szczeniak gryząc co się da łącznie ze swoim kojcem do spania.Kopie doły na działce,wywleka z garażu buty i co tylko wpadnie jej w te psotne łapki,ale jak patrzy tymi swoimi ślepkami i zaczyna się łasić to nawet nie można się na nią złościć. Zrobiła się z niej straszna pieszczocha, ale do innych jest bardzo nieufna. W załączeniu przesyłam pare fotek. Aaa... jeszcze pytanie ,czy udało się może uzyskać ten dokument odnośnie sterylizacji? No właśnie - Państwo chcieliby jakieś potwierdzenie ze Sunia była sterylizowana bo ich wet nie widzi szwów. A fotki mogę przesłać komuś na maila bo ja nie umiem ich wstawić:(
  16. Isadora powiedziała że zwizytuje Państwa - będzie pewnie szybciej i to jej okolica:) Bardzo dziękuję i Dorocie i Paulinie za chęć pomocy:)
  17. Pozdrowienia od Maluszka:) Paulina 78 będzie sprawdzać mu w piątek domek:) Warszawa, blok, Państwo mieli jamnika, który odszedł z powodu raka jelita, operacja nie pomogła. A oto fotki z dnia znalezienia:) [CENTER][URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMW2XIDawRI/AAAAAAAAGA0/E4_VRP3vj-Y/s1600/1.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMW2XIDawRI/AAAAAAAAGA0/E4_VRP3vj-Y/s320/1.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMW3HXGi6PI/AAAAAAAAGBA/SjaC-vV7M2I/s1600/4.JPG"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMW3HXGi6PI/AAAAAAAAGBA/SjaC-vV7M2I/s320/4.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMW23QU-HnI/AAAAAAAAGA8/nexJepWnga8/s1600/3.JPG"][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_CUT1cSauxrg/TMW23QU-HnI/AAAAAAAAGA8/nexJepWnga8/s320/3.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]
  18. [quote name='idusiek']allegro: [URL]http://allegro.pl/add_item.php?add_ok=1&PA=&category=5344&this_item_id=1292306257[/URL][/QUOTE] A inne ogłoszenia będą:) ?
  19. [quote name='morisowa']Dziś dzwonił do mnie kurier, dałam tel do Ciebie, megii1. rozumiem, że wreszcie dotarło? Nie spieszyli się... kwl dokupił dziś antybiotyk (Griza miała dostać od razu na 4 tygodnie, ale dostała połowę, bo jakby nie było poprawy, to by trzeba było zmienić); jutro wyślemy[/QUOTE] Karma doszła:) Grizka zjadła juz ją wczoraj na kolację. Magda, ja będę w sobotę w Warszawie także jakby co moge podjechac po leki dla Grizki - nie wiem jak sytuacja z ilością antybiotyku bo zastrzyki ogarnia mój Darek.
  20. A czy w lecznicy dali Lilce jeść? Bo ona te objawy ma ewidentnie po zjedzeniu...
  21. Wow, ja tu rzadko zaglądam a tu takie zmiany:) Eliza podeślij mi na pw ile zalegam to zrobię przelew i dołożę coś do podróży:)
  22. Suńka z okiem była u tego samego weta, u którego była zaraz po znalezieniu. Zachwycił się nią, powiedział, że ma teraz idealną wagę i takie wyniki krwi, ze może być dawcą:) A sterylizacji mieć nie może bo ma cieczkę - od dwóch tygodni.
  23. [quote name='kakadu'] a ty sie megii przeprowadzaj czym predzej - bedzie blizej wozic psy ;)[/QUOTE] Dopiero pewnie z rok:( Na razie myślę jak zrobić kojce wewnętrzne, z czego ma być budynek itd. Napewno w domu będzie pokój dla psiaków po operacjach i potrzebujących specjalnej opieki; trzy, cztery kojce wewnętrzne w oddzielnym budynku i może dwa zewnętrzne. Ale na razie to jest tylko porządne ogrodzenie i fundament:)
  24. Biegunki nie ma tez bo przecież u mnie dostawała antybiotyk na biegunkę.
×
×
  • Create New...