-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Państwo, którzy adoptowali Agata o wszystkim wiedzą, nawet byli już u nich ludzie, których podobno był własnością ale psiak ich nie poznał albo nie chciał poznac i został u Państwa, którzy ode mnie go zabrali:)
-
Nie będę już wnikać w szczegóły (gosiu to nie byli Ci ludzie, Agat zostaje u tych, którzy byli u mnie:)) ale Agat ma super dom. Bedzie mieszkał na Bemowie w bloku - przy jego tendencjach do skoków przez płot to idealnie. Państwo ciepli, kochani, wpatrzeni w niego jak w obrazek. Byli juz na spacerze, zapoznał sąsiadkę - długowłosą owczarkę, a teraz pojechali pokazać się córce Państwa. Jak dla mnie Agat nie mógł trafić lepiej.
-
Napisze więcej jak już będzie po:) Żeby nie zapeszyć:)
-
Już nie rób :) Jest dom:) Szczegóły jutro:)
-
Tylko ja już nie wiem co bym dla niego chciała:) Generalnie to dom z ogrodem ale ma mieszkać w domu i ciągle musi ktoś z nim być, żeby nie było mu smutno. Gosiu, a zrobisz mu allegro, takie zwykłe z mojego konta?
-
A ja już miałąm trzy telefony w sprawie Agata. Jeden całkiem fajny, z okolic Łomży. Pani ma sunię taką jak Agat, cały czas jest w domu, sport, dobrze ogrodzony teren. Jest jeszcze kot i ... 4 bociany nieloty:) Nie wiem jak Agat na bociany ale Pani fajna, ciepła, z dobrym podejściem do psiaków. Tylko Agat tam by spał w przedpokoju z Sunia a on taki domowy przytulanek jest.
-
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1'] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/7f60e0043f817ae4med.jpg[/IMG][/QUOTE] W porównaniu do tego stanu, rzeczywiście - piękna jest. Ona jest takim drobnym owczarkiem ale przez to będzie zdrowsza . -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Dziś Grizka czuła się lepiej, chociaż miała takie momenty jakby brakowało jej oddechu. Ale na spacerze złapała cegłówkę i nie pomogło wyrzucania, zabieranie, chowanie - musiała ją nosić i już:) -
[quote name='mysza 1']Zapraszam na bazarek dla Sary [url]http://www.dogomania.pl/threads/195611-Kurtka-Nike-kozaki-bi%C5%BCuteria-po-5-z%C5%82-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Sar%C4%99-do-8.11-do-21?p=15649895#post15649895[/url][/QUOTE] Dzięki Iwonko:)
-
[quote name='Sylwia K'][url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22083,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLCxwMC5odG1s.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Agat-piekny-donek-szuka-domu-W0QQAdIdZ239461437[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/34954/podglad/[/url] [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/agat-piekny-donek-szuka-domu-ID3JIh.html[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=92971[/url] [url]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=133483927&g=6[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/Sprzedam-oddam_za_darmo/499612-agat_piekny_donek_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=preview[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-208222.html[/url] [url]http://zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=860&catid=3&Itemid=0[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/?page=auction_view&id=12220[/url][/QUOTE] Dzięki Sylwuś:):):)
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Z Lilką, też od Idusiek:) Ale fotek dziś nie mam. -
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Czy nie podobny: [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/zaginal-owczarek-niemiecki-dlugowlosy-2-letni-ID2fCw.html[/url] ?[/QUOTE] Nasz bardziej puchaty mi się wydaje. Ale wielkie dzięki że szukałaś.
-
[quote name='idusiek']no ładnego masz onka megii1:)[/QUOTE] Ładny, ładny do tego leży pod drzwiami i chyba w nocy kimnie się w domu bo do budy to on nie wchodzi.
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Chłopak Leni też u Ciebie hoteluje?[/QUOTE] Tak, to hotelowicz Idusiek. Leni i Leon mieszkają w jednym kojcu i mimo, że mają dwie budy śpią w jednej dużej Leona:) -
Wetka przyjedzie we wtorek to wszystko sprawdzi, osłucha, zaszczepi. Na razie został odrobaczony.
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit'] A koszulka już założona bo jej zimno?[/QUOTE] Tak - dla wszystkich psiaków z krótką sierścią szyję:) Kupuję w szmateksach polary, przerabiam i gotowe. A Sonia była leczona wcześniej na kaszel także przyda jej się. -
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
megii1 replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Grizka miała dziś gorszy dzień:( Ciężko oddychała, stękała, smutna ... i taka chudziutka [IMG]http://images50.fotosik.pl/360/89515c9acf85f832med.jpg[/IMG] ale na kamyczki zawsze ma ochotę; kupiłam jej na bazarku drewniany aport - mam nadzieję, ze go polubi bo to będzie lepsze dla jej zębów. [IMG]http://images40.fotosik.pl/344/a90858be56691f35med.jpg[/IMG] -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Soni:) Jak widać szczęśliwej:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/341/85f350fdfa13d636med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/360/fc45808bd0726fe2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/356/93eeceeb3890fbf4med.jpg[/IMG] -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
I ostatnie na dziś:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/360/6704b165e42a3840med.jpg[/IMG] -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Lunka - moim zdaniem wypiękniała Sunia. [IMG]http://images45.fotosik.pl/361/91242d0ba6f0cd7fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/336/071ea939c3a835f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/336/d47892d0368ac89amed.jpg[/IMG] -
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Pięknej Luny:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/356/9ca08ec02fd1d12amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/196/34b31be20bff7e58med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/196/19ea9f45f1422077med.jpg[/IMG] -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od Leni i jej potężnego chłopaka:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/355/de14401895f7582amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/344/81f9bf4474da2982med.jpg[/IMG]