Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Ale wiesz ona juz się chyba wytarła w koc na którym spi i naprawdę juz w ogóle nie śmierdzi, nie wiem czy jest sens zeby ją stresować. Moim zdaniem trzeba szukać jej najszybciej domu bo ona robi się ode mnie uzależniona i nie wiem jak przezyje rozstanie. A fiprex mam - podam jej xl to bedzie skuteczniejsze.
  2. A moze mu się u nas nie podoba. Mnie martwi, że on dziś w nocy próbował forsować kojec. Oderwał druga deskę, która miała go chronic od wiatru, chce wspinać się po siatce. Dziś z rana na wybieg wyszedł po tym na smyczy. Ja mam wrażenie, ze jemu totalnie nie podoba sie w kojcu, nie jest do tego przyzwyczajony i nie je. Lilka to jego przeciwieństwo, chociaz w kojcu jej się też pewnie nie podoba to jedzenie wciaga w parę sekund i najchetniej zjadła by metalową miskę.
  3. Pani weterynarz ogladała wczoraj Janciowi jajka a raczej miejsce gdzie były - wszystko ok:)
  4. [quote name='Diegula'] Może jak Grizabella znalazła super domek to jak Megii się zgodzi i deklarowicze to wziąść z ,,koszyczka" następną bidę np Szafirka??[/QUOTE] Jak Melba Myszy znajdzie dom chętnie zajmiemy się staruszkiem ale suczką, bo dziadków nie lubi nasz Miszka:( Psy panach pozostaje tylko kojec. Ciekawe co tam u Grizki, jak jej minął pierwszy dzień w domu.
  5. I ostatnie na dziś:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/404/560c90c9f1ef12abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/398/f9d281abb125aa2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/398/74a6a60c0ed26e28med.jpg[/IMG]
  6. Chyba, że z tego da się coś wybrać do ogłoszeń - lubi dzieci, inne psiaki, jest czysta w domu; jak dla mnie miks labka i dalmatyńczyka:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/385/7362a4c7586ce154med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/400/09f8d2c38d2ac1d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/405/822d53b867381648med.jpg[/IMG]
  7. Jak dla mnie Melba potrzebuje teraz czegoś na pchły i kleszcze i dobrych ogłoszeń bo ona jak dla mnie już nadaje się do adopcji. Tylko musi je zrobić spokojny, cierpliwy fotograf bo Melba nie lubi aparatu. Jak widac na zdjęciach ciągle chce się bawić i dobrze dogaduje się z sukami. [IMG]http://images47.fotosik.pl/404/d72e04e9870a309bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/404/f19688179303092bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/404/e7b6fa49b5d94b7dmed.jpg[/IMG]
  8. Melba już wchodzi do domu bez ciągania, nie szczerzy zębów na Darka, chodzi za mną ciągle, podgryza , zaczepia i .... próbuje spać ze mną w łóżku:) Nie ma juz zaczepionej smyczy i nie ma tez od dziś fartuszka, który sama sobie zdjęła. Szew wygląda ładnie, na razie sunia nic z nim nie robi, jak zacznie kombinować dostanie kołnierz. [IMG]http://images41.fotosik.pl/399/50e8557d0d650596med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/399/4ba8a0d4be9beae7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/404/a35829b48adfa07fmed.jpg[/IMG]
  9. U mnie są tylko cztery kojce i tylko zewnętrzne. Grizka była w domu bo to sunia, której nie czepiał się mój kaukaz. A Miszka starszych dziadków nie lubi - sam jest staruszkiem ale nie lubi. Na pewno to lepsze niż schronisko ale jakby miał ciepły wewnętrzny kojec byłoby idealnie - u mnie tak będzie za rok, w nowym hotelu, w innym miejscu. Nie wiem ile do mnie jest ze Szczytna - może 150-200 km. Tylko mówiłam Gazzy, że miejsce bedzie za około tydzień bo wtedy przyjadą nowi ludzie owczarki Luny, która jest u mnie.
  10. Jancio słodziak ale niejadek. Suche je z łaski, jak mu wymieszam z puszką chętniej ale całej miski jeszcze ani razu nie zjadł - rozpuściły go te dzieci na kanapkach:)
  11. Ja tez zaznaczam - to dziadeczek więc 12 zł tak jak nasza Grizabella , starsza oneczka, która od dwóch dni grzeje tyłeczek w swoim domu. Tylko u mnie to miejsce kojcowe - miałby spacery, ruch, miłe starsze koleżanki ale jemu chyba też potrzebne ciepło na zimę.
  12. Ja właśnie siedzę przy komputerze a Melba tryka mnie nosem:) Normalnie oszalała na moim punkcie - chodzi za mną po całym domu, jak na nią nie zwracam uwagi szczeka i bryka jak szczeniak, a i sama bez ganiania wróciła z wieczornego spaceru do domu. A Darka chciała znowu kłapnąć:( Za to mojemu Kacprowi dała się pogłaskać.
  13. [quote name='idusiek']SUUUPER ! no to kochani, stawiacie mi wódkę za zdjecia i ogłoszenia :D[/QUOTE] Twoje ogłoszenia, Twój tekst do allegro ale konto na allegro moje także dla nas obu wódka:)
  14. Domek pod Łodzią, do towarzystwa dwie sunie - jedna znajda, druga adoptowana ze schroniska; Pani, Pan i 1,5 - roczny synek:) Pani bardzo zależało na Gryzi, dzwoniła, nie dała się zniechęcić i...sunia ma domek.
  15. [quote name='Ania102']Śliczna dziewczyna ale jeszcze widać lęk w oczach. Megii1 a jakieś tel. były??[/QUOTE] Niestety telefon milczy. Ona ma ten lęk w oczach raczej przed aparatem; chociaż do obcych jest nieufna i chyba tak już zostanie.
  16. Jancio jest naprawdę rewelacyjny i jak dla mnie powinien znaleźć szybko dom - pogodny, wesoły, pozytywnie do wszystkich nastawiony. Czyściutki w kojcu, mało szczeka, ma apetyt. Martwi mnie tylko, ze noc spędził koło budy, a nie w budzie ale może było mu ciepło
  17. Melba robi kolejne postępy np szczeka na mnie jak zajmuje się innymi psami, żeby zwrócić na nią choć na uwagę:) Ale ma tez momenty kiedy jakby cofa się , wpada w panikę.., Dziś nie chciała do mnie długo podejść więc poszłam w jej kierunku, ona uciekła, a kiedy dobiegła do rogu domu zsikała się ze strachu bidula. Ciocia Ludwa robiła jej dziś fotki, ja wklejam te z wczoraj. [IMG]http://images41.fotosik.pl/393/47e5cceeef447704med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/398/83da755ae69671f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/398/75500477bf3aeb6emed.jpg[/IMG]
  18. Sara miała ostatni sporo nowości w życiu- zwrot z zadopcji, wczoraj sterylizacja.. ale od dziś jest w swoim idealnym, zakochanym w niej domku:) Państwo mieszkają pod Piasecznem, mają dom i ogromny ogród. Są emerytami, mają sporo czasu, który chcą poświęcić suni. Kiedy przyjechaliśmy czekał już na nią kocyk, miseczka. Pani chciała jej podawać nóżki bo jej po operacji i ciepłe mleko:) Ale tak na co dzień Sara będzie jadła gotowane specjalanie dla niej jedzenie - kurczaczka z ryzem i marchewką. Ma obiecane codzienne długie spacery i nie spuszczanie z oka na najbliższe tygodnie. Ja jestem zachwycona, a mój znajomy, który pojechała tam ze mną powiedział, że chętnie tez zamieszkałby w takich warunkach jak Sara:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/398/788c9f8ac0484421med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/394/1d3ca1059f2f60d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/382/38d16ed8d10ddab6med.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Tora&Faro']No i jak tam Melba dzisiejsza?:)[/QUOTE] Dzisiejsza Melba dała się pogłaskać mojemu Darkowi - a jeszcze dziś rano na niego warczała oraz pogoniła moja owczarkę , kiedy Kora chciała zjeść jej karmę. Także dziewczyna zdecydowanie odżyła:)
  20. Ja ciągle zapominam napisać, do rozliczenia: Augumentin - 24 zł Osłonowy- 6 zł
  21. Sara już u nas:) wprawdzie wyrwała mi się z rąk i uciekła do swojej dotychczasowej Pani... ale już jest w kojcu i o 15 jedzie na sterylizację. Jutro o 8 rano wyruszamy do nowego domku - będzie fotorelacja, a na razie proszę o trzymanie kciuków żeby wszystko dobrze poszło.
  22. [quote name='Tora&Faro']Melba błyskawicznie dochodzi do siebie:) super!!!!!!!:loveu:[/QUOTE] Gosiu, Ty i Iwona wiecie najlepiej jaka to metamorfoza:)
  23. [quote name='idusiek']jak megi nie pisze i nie mam od niej mmsa z kupą to chyba znaczy ze normalne ;)[/QUOTE] Ale śmieszne:) Lilka czuje się doskonale tylko biedna sporo szczeka i teraz to martwiłabym się bardziej o jej gardło nie kupy. A jak już o kupach to zdarzają się ładne, a zdarzają się bardziej płynne ale wszystko moim zdaniem w normie.
  24. [quote name='Ewa Marta']Poczuła się bezpiecznie, więc nie musi walczyć:-) Kochana sunieczka juz Ci chyba kawałek serca ukradła, co Megii?:-) Takie trudne przypadki, które przy człowieku wychodzą na prostą zawsze wpadają do serca;-)[/QUOTE] Jest kochana ale ja nie mogę sobie pozwolić na takie słabości - przez to mam już dwa osobiste psiaki czyli w sumie pięć:) a tak na poważnie to jest jeden dżentelmen, o którym ciągle myślę bo był dla mnie wyjatkowy, mimo że ma swój super domek... niektórzy go poznali - Pucuś.
  25. [quote name='anita_happy']dobra..napisze...jest Pani...z szydłowieckiego FB..co pyta o MELBE!!!! odpisałma, ze sie uczy życia i jest po sterlizacji[/QUOTE] Wow:) A ja właśnie chciałam napisać, ze Melba bardzo szybko uczy się życia - cieszy się do mnie, macha ogonem jak mnie widzi, chce się nawet momentami bawić:) Myślę, że w przyszłym tygodniu można jej robic spokojnie ogłoszenia bo to juz odmieniony psiak, a po paru następnych dniach zrobi sie przytulakiem. Anita a co to za Pani, fajna?
×
×
  • Create New...