Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='Paulina78']Sonia sonko :) Co u Ciebie :)??? Nikt nie dzwoni megii :(? Jak sobie radzicie z mrozami :(???[/QUOTE] Nikt nie dzwoni a Sonia straciła wczoraj swoje różowe wdzianko - Amigo podarł. Musze szybko szyć drugie.
  2. I jeszcze troszkę - fotogeniczna jest lalunia:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/423/e79ee37d73e6c2a0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/418/61124daf9e5717aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/407/c4bc782b973e56d7med.jpg[/IMG]
  3. Kolejne fotki z sesji Melby:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/418/f1a730585410b061med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/418/482aac1622e5b8b1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/398/caa0632ef77c2735med.jpg[/IMG]
  4. Ona już taka jest - nie czepiaj się. Moim zdaniem nic z niej nie zmyjesz:) i nie żółtawa tylko kremowa:)
  5. A ja mam nowe fotki - wstawię parę wieczorem:)
  6. Różowego już nie ma - Amigo podarł. Ale nadal uśmiechnięta - wie że niedługo uszyje jej kolejne, ładniejsze ubranko:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/421/610cf32a2497c474med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/421/6f0b2d74f9e93973med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/421/50accff1094f806fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/421/91c2ccf3df6409efmed.jpg[/IMG]
  7. Pozdrowienia od Lunki - mam nadzieję, że to już ostatnie fotki w hoteliku... ale więcej nic nie napisze żeby nie zapeszyć:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/421/a41aecce65e40f84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/422/d620d440c2ef1091med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/415/afc20ca11a7dafadmed.jpg[/IMG]
  8. Oto Dziura, którą Jancio nawiewał... [IMG]http://images37.fotosik.pl/396/d65c19fbc6e5753dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/416/dcfa2e64e5c5e30bmed.jpg[/IMG] I obecne ustawienie budy Łobuza w kojcu, żeby nie nawiewał [IMG]http://images46.fotosik.pl/402/d9ce89ffe1861908med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/405/befa7ed22ae4451amed.jpg[/IMG]
  9. A tu specjalnie dla Ludwy, bo wiem, ze to ją bardzo interesuje. [IMG]http://images49.fotosik.pl/421/3f223b01ac07399emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/416/ac94958585910e31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/422/19e396e62940eed1med.jpg[/IMG]
  10. I jeszcze troszkę przystojniaka:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/421/d5357285dbe666dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/417/4c148c7c275ea5c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/257/4dd26c4217f537e0med.jpg[/IMG]
  11. Pozdrowienia od Jancia:) Kochany jest chłopak, mimo wszystko:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/415/7c2067a9edf7a5e7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/421/8ed8cad89c0b3847med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/421/ea2d226ec8c7baa6med.jpg[/IMG]
  12. Pozdrowienia od panienki z okienka:) [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/178165-AMIGO-tonie-w-d%C5%82ugach%21%21%21Prosimy-o-pomoc.-Niech-nie-wraca-do-schroniska.[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/402/aea0cef7916e9999med.jpg[/IMG]
  13. Ludwa zobacz sobie na ostatniej stronie wątku Amigo moją znajdę:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178165-AMIGO-tonie-w-d%C5%82ugach!!!Prosimy-o-pomoc.-Niech-nie-wraca-do-schroniska[/url].
  14. Ludwa, ja bym patrzyła na pozytywy - nie uciekł a nawet gdyby to myślę, ze by do nas wrócił - lubi jesć, dostaje smakołyki, głaski. Myślę, ze czasem mu się podoba tylko przyzwyczajenie zostało.
  15. Jancio się średnio uspokoił - zauważyłam, ze w nocy mu sie nudzi i wtedy rozrabia. Nie jest w stanie już nawiać z kojca ale dziś w nocy walczył z siatką i lekko kuleje na przednia łąpę. To nic groźnego - staje na nią czasami, nie boli go specjalnie wg wetki naciągnął sobie coś i za dzień dwa przejdzie ale kombinator jest. W ciagu dnia wszystko mu pasuje -wybieg bez smyczy, spacerek - ideał. Jeszcze tylko ta noc została.
  16. Na wczorajszych zdjęciach Melba ma jeszcze podarte lekko szelki i na wszelki wypadek obrożę - dziś już tylko nowe szelki oczywiście z adresownikiem. Mała ciągle chce się bawić, przytulać i być blisko człowieka - przytulak się z niej zrobił:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/402/f17eb0d75d892c2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/414/9dd161f841776947med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/254/11c6e9443c887f60med.jpg[/IMG]
  17. Melba ma się doskonale. Polubiła już mojego Darka, daje mu się głaskać, zapinać smycz. Beze mnie życ nie moze - jak idę do psów a ona zostaje w domu to staje na oknie i wygląda za mną:) Ma apetyt, jest grzeczna w domu; wg mojej wetki ma trochę ponad rok. Mysza , co robimy ze szczepieniami - bo ja nawet książeczki nie mam. [IMG]http://images38.fotosik.pl/413/6e849c7d27699ceemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/414/ef36fd0d76e7035bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/418/17e2e89d43a134ebmed.jpg[/IMG]
  18. Przepraszam,że się wtrącam ale sama mam kaukaza ze schroniska, z Celestynowa. Zgadzam się w pełni z tym, że ta rasa wyjątkowo źle znosi schronisko, po prostu nie chcą żyć, nie mają siły na życie:( Mój Miszka przyjechał do nas z ogromnymi ranami na przednich łapach - rany były tak wielkie ze widać było kości, ścięgna, mięśnie. Myślelismy na początku że może wpadł we wnyki albo zaatakowały go inne psy... Ale on to robił sobie sam w schronisku - ze stresu, z przerażenia że jest w takim miejscu...Sam się okaleczał.
  19. Kwotę z bazarku ode mnie też przeznaczcie wg uznania:-(
  20. Ok znalazłam:) Zadzwonię:)
  21. [quote name='abra64']Megii wysłałam ci wiadomość na pw. trzymam kciuki za pudliczkę żeby jej się udało .[/QUOTE] Ugadałam już meża - bierzemy pudliczkę na BDT:) tylko potrzebuje kontakt do kogos z wolontariuszy ze schroniska.
  22. Asiu to malutka Sunia, która chodzi cały czas za nogą nie sądzę żeby się zgubiła.
  23. Cwaniaczek jest i ma się dobrze a maleństwo też jest i myślę co z nią zrobić. Poczekam to końca tygodnia, może znajdzie się właściciel a potem ogłoszenia.
×
×
  • Create New...