Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Niestety u Lenki bez zmian. Wie wiem już jak ją przekonać że człowiek nie jest taki zły. Ona jak nas widzi wpada w paniczny strach a dziś nawet warczała na widok aparatu...Taka Bidula z niej wystraszona...
  2. Zojka za to za Korą średnio przepada...:evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/209/8fab444c6e7b0b92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/209/d41d779b3eb191cbmed.jpg[/IMG]
  3. Zojka nie przepada za siedzeniem w kojcu, także cały dzień spędza koło mojego domu, razem z moimi sukami:razz: Tu z moją Korką - ja jestem na wybiegu z Rusti, Kluską i Verterem a Zojka u mnie w ogrodzie. Bardzo chciała do mnie iść ale nie wiem co na to powiedziałyby psiaki na wybiegu:cool3: [IMG]http://images43.fotosik.pl/209/cfb9a869788a2709med.jpg[/IMG] A tu już sesja na tarasie - oczywiście z korka, która jest zafacynowana Zojką:crazyeye: [IMG]http://images38.fotosik.pl/205/e1f0116c5a22f5cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/209/125bcb86dc8b7ce8med.jpg[/IMG]
  4. I jeszcze trochę Rusti z towarzystwem:crazyeye: [IMG]http://images45.fotosik.pl/210/07f7e86b82754d76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/209/9fa305431b3ae04bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/205/515a5e3d70fb2070med.jpg[/IMG]
  5. Rusti dziś:loveu: z kolegami i koleżankami:cool3: [IMG]http://images49.fotosik.pl/209/92a65702f873192fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/209/530a7503b9d953e8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/209/b91c2ddd83b12408med.jpg[/IMG]
  6. Verterek dzis:loveu: z koleżankami - Rusti i Kluską:razz: [IMG]http://images44.fotosik.pl/209/d9cfa5a89b9f9d6fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/121/4764d6b2a763dee5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/121/8feb73fbcbb52072med.jpg[/IMG][URL="http://images44.fotosik.pl/209/d9cfa5a89b9f9d6fmed.jpg"][/URL]
  7. Rusti rzeczywiście jest bardzo grzeczna i jak na razie nie szczeka. Jak dla mnie to idealny psiak zarówno do mieszkania jak i do domu z ogrodem:multi: Właśnie miałyśmy iść na spacerek ale pada straszny deszcz takze kolejka spacerkowa stanęła.
  8. Może i maleństwo, może i była przerażona ale naprawdę u nas sobie daje radę. Kiedy jest w kojcu zapinamy ją na dłuższą smycz bo nasze furtki w kojcach nie są przystosowane do takich malizn i Zoja swobodnie przemieszcza sie pomiędzu przęsłami. Ale dziś, kiedy nas nie było mała odpieła sobie sama smycz - nie przegryzła tylko odpieła:evil_lol: i przywitała leżąc na pontonie pod drzwiami wejściowymi i merdając ogonkiem:loveu:
  9. [IMG]http://images48.fotosik.pl/209/cedf083a25efe2bcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/209/e4a55ba2d57d9628med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/205/b308ff224c4e2796med.jpg[/IMG]
  10. I nagroda dla Meli za to że była taka dzielna - spacer na plazy z karmieniem łabędzi:lol: Łabędzie specjalanie Meli nie interesowały, za to spacerem była zachwycona;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/205/5c3bccc649835a66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/205/2df8b17379542976med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/209/0e3ba7eeb214abdemed.jpg[/IMG]
  11. W czasie pobierania krwi jeszcze mizianko:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/205/57c559f790d90e05med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/209/7f4181ca51d6a819med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/209/4a3107d28977223fmed.jpg[/IMG]
  12. Mela u weterynarza była bardzo dzielna- nawet nie pisnęła kiedy pobierano jej krew. Ona była chyba szczesliwa, ze w końcu jest sama - bez zgrai psów, które są wokół niej w kojcach:razz: [IMG]http://images39.fotosik.pl/205/68c02e0f6c39d822med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/205/4e2782b9b6a9e523med.jpg[/IMG]
  13. Wiadomość specjalna dla Negri - Rusti śpi grzecznie w swojej budzie i naprawdę nie przezywała bardzo, ze się w niej znalazła - zniosła to po męsku. I chyba Verter też jej pasuje:loveu:
  14. [IMG]http://images40.fotosik.pl/205/f7a580d89da8f878med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/209/5c5043ecfce8ad32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/209/f7d3bedd15913c00med.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images37.fotosik.pl/205/bd8efe0d2023a6f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/205/3c472ca3d592f41cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/205/1327a72a46a12997med.jpg[/IMG]
  16. Zuzlik, jeszcze nie panikuj - wiem, że co weterynarz to inne podejsćie ale moja Wetka powiedziała, ze te wyniki sa prawie idealne:-o Także nic strasznego - według niej;) A oto obiecane fotki Meli z dziś. Tak w ramach komentarza to Mela jak jest sama - tylko ona i ludzie to psi ideał - spokojna, zrównoważona, przemiła:loveu: [IMG]http://images38.fotosik.pl/205/82ba999226b3d475med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/205/362b43d9b3e76f54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/121/2a29c7671f19b3eamed.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Negri_2008']No to Zojka już bezpieczna. Drobniusia jest. Pasuje do niej to określenie"kieszonkowy owczarek" :evil_lol: Teraz poobserwujemy ją kilka dni, sprawdzimy charakterek i sruuuu z ogłoszeniami ;) [B]Czy ja mogłabym przyjechać do hoteliku w gości. Przywiozę aparat, obfoce wszystkie psy[/B]? Może jakoś z Leyla bym się zabrała? Komu przekazać kaskę na maliznę. Karolina, Tobie?[/quote] Zapraszamy:multi:
  18. Pojedziemy na badania w sobote bo wtedy jestesmy oboje i będzie łatwiej jechać z Melą samochodem:) U Melanii bez zmian - nadal bardzo dynamiczna...:diabloti:
  19. [quote name='Ammounie']Zamieściłam ogłoszenia dla suniek i Kluski na: gumtree i adopcje.org Czy to się tak robi?[/quote] Dokładnie:) Ale napisz do Piromanki to pomoże porobić więcej ogłoszeń:)
  20. I u cioci Leyli na raczkach:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/208/2d628a480c5b46e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/120/d7607b110195a60cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/208/075cb7a793878a11med.jpg[/IMG]
  21. I jeszcze trochę Zojki na jej oryginalnym legowisku:cool3: [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/bc7355c5f60874c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/205/e4a249012db5c529med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/205/734924834e7de887med.jpg[/IMG]
  22. Dziś wieczorem Zojkę odwiedziła ciocia Leyla z prezentem w postaci widocznej na zdjęciu kiełbaski:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/204/f24b3b2113df1f42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/204/7af2f82aac40148fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/7a516a8ccc78e5b1med.jpg[/IMG]
  23. Zojka długo nie mogła znaleźć sobie miejsca w domu aż w końcu wymyśliła... [IMG]http://images37.fotosik.pl/204/f88b96cc0e1c804bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/204/dc8079b7dc9c8e79med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/208/09a4deef232ecbb3med.jpg[/IMG]
  24. No właśnie Zojka już u mnie:loveu: Taka grzeczna, spokojna malizna, która chodzi za nami po domu krok w krok - ale mimio tego jest prawie niezauważalna;) [IMG]http://images43.fotosik.pl/208/a4033a3c542f0f02med.jpg[/IMG] Tu położyła się na ubraniach mojego synka, który się kąpał. W ogóle Zojka bardzo lubi dzieci - najbardziej pilnowała się w domu mojego Kacperka:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/b4a931df46d633dbmed.jpg[/IMG] A tu kieszonkowa wersja owczarka niemieckiego - Zojka:) Idealna do torebki;) [IMG]http://images41.fotosik.pl/204/b9aef71699a87c1cmed.jpg[/IMG]
  25. Napisz do Piromanki i powołaj się na mnie:) Ale przydałyby się lepsze zdjęcia:)
×
×
  • Create New...