Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Zojeczka dzisiaj dostała antybiotyk i na kolację zjadła ryż także niestety dieta. Ale od jutra będzie już dostawać swoją osobistą karmę. Zoja zadomowiła się już u nas bardzo i razem z nasza Korką pilnuje posesji:loveu: Nawet szczeka:roll::razz: [IMG]http://images37.fotosik.pl/217/fc911e1eb6fb2d56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/217/455f61b92b63c6a5med.jpg[/IMG]
  2. Miejsce dla Boryska już czeka - Brutus pojechała w sobotę do swojego domku:)
  3. Niestety domek rozmyślił się a właściwie przestraszył, że nie da sobie rady z naszą dzikuską:-(:shake:
  4. Lady już u nas:) Trochę była przestraszona ale teraz śpi grzecznie w kojcu:) Jutro fotki;)
  5. Jest Pani bardzo zainteresowana Lenką:multi: Myślę że super Pani:loveu: Ma mi dac znać do jutra jaką podjeła decyzję. Na razie nic nie piszę więcej bo nie chcę zapeszać:cool3:
  6. [quote name='Negri_2008']W internecie (sklep Telekarma) znalazłam Royala po 18,63 Przyszło mi jeszcze do głowy, że Zojka nie tyje z powadu zarobaczenia. Ona u Klamki na pewno nie była odrobaczona. Nawet jeżeli w Celestynowie dostała coś na robaki to trzeba by to powtórzyć.... Może trzeba ją odrobaczyć? Przecież to najczęstsza przyczynna chudości.[/QUOTE] Zojka była odrobaczana po przyjezdzie do mnie - następnego dnia po przyjeżdzie. Zrobię to jeszcze raz ale może w przyszłym tygodniu bo teraz miała problemy żołądkowe - niech trochę odpocznie jej żołądek. Całkowity koszt podwójnego odrobaczenia to 15 zł. A tak na marginesie, to każdy psiak u nas , jeżeli jest dłuzej, jest po 2-3 miesiacach znowu odrobaczany z prostej przyczyny - są w hoteliku, dużo psiaków, ciągła rotacja - muszą być odrobaczane;) Zojunia to taki typ ratlerka - ciezko jej będzie dużo przytyć, ale chociaż te żebra i kręgi na kręgosłupie mogła by schować:cool3:
  7. [quote name='leni356']Super wieści, Megii :multi: Dostałaś pw w sprawie Lenki?[/QUOTE] Dostałam i już odpisałam:)
  8. Chciałam poinformować , ze Lenka w dniu dzisiejszym dała mi się wygłaskać, bez ręawiczek, od łepka aż po dupkę:multi: widać było że się boi ale nie reagowała agresją, siedziała grzecznie:loveu: Zjadła mi też z ręki kiełbaskę:crazyeye: Dobrze będzie:lol:
  9. Zoja to bardzo bystra sunia takze myśle ze to rzeczywiście kwestia chwili aż zrozumie. U nas w domu gości parę razy dziennie - bo się wciska i nie chce wyjść i jest już czyściutko. Ale jak dłużej pobedzie, na poczatku może sie coś przytrafić. To normalne;)
  10. Na podstawie dzisiejszych obserwacji chciałam poinformować, ze może za miesiąc Lenka będzie nadawać się do adopcji ale tylko dla kobiety. Mężczyzn panicznie się boi. Wpadłam dziś na głupi pomysł, żeby zdjąć Lence ten jej łańcuch chociaż w domu. Umyłam go (brudny był strasznie), Lenka spacerowała po domu, było super. Ale trzeba ją było w końcu odprowadzić do kojca. Poprosiłam o pomoc mojego Darka...I zaczęło sie... Lenka uciekała jak szalona, a zagoniona w róg, uciekła do szafy i zrobiła tam ze strachu kupę. A jak zobaczyła Darka i jego rekę w rekawiczce rzuciła się i zaczęła bidula gryźć.Dodam że w czasie ucieczki obsikała pół domu. Trwało to moze 2 minuty. Skończyło się tak, że mój Darek zrezygnował a ja spokojnie, też w rękawiczkach, załozyłam jej smycz, wygłaskałam po głowce i pleckach i zadowoloną odprowadziłam do kojca. Nie wiem co ktos jej kiedyś robił ale ona na 100% nie zaznała nic dobrego od meżczyzn. Ona cała się trzesie na widok faceta. Na poczatku myśleliśmy , ze ona tak w ogóle reaguje na ludzi ale od kiedy odwiedza dom, wszystko dużo lepiej widać. Przy mężczyznach ma trzesawkę i ucieka jak najdalej. Jak widzi mnie, siedzi w miejscu, a jak nawet odejdzie to zaraz podchodzi i kładzie się koło mojej ręki. Czasem da się pogłaskać. Jest spokojna. Tak czy inaczej robi postępy dziewczyna ale nie wiem kiedy polubi facetów...
  11. [quote name='Piromanka']Cały czas pamiętam o Allego i ogloszeniach dla Tiny. Tylko jaki tekst do ogłoszeń? Jest o niej napisane 2 zdania....[/QUOTE] Napsz coś od siebie:) tylko żeby miała juz to allegro. I telefon do mnie:)
  12. [B]Wysłałam właśnie do Państwa te wskazówki ze stron Maciaszka:) Ale może znajdziecie kogoś kto miał taki problem, moze zadzwoni do Państwa i pomoże - ja nie mam doświadczenia a taki telefon jest im bardzo potrzebny[/B]:shake:
  13. I jeszcze jedno - koty nie atakują Vertera , one są przyzwyczajone do obecności psiaka. To Verter ma problem z nimi. Poczytam to co wkleiła Maciaszek a wy popiszcie do ludzi - ja nie dam rady. W poniedziałek wieczorem zadzwonię do Pani i przekaże jej to co udało się ustalić.
  14. A ja chcciałam poinformować że Tina polubiła budę:) Ale tu niespodzianka - nie swoją. Buda Tiny ustawiona jest w kojcu; obok niej stoi duża pusta buda i Tina do tej pory spała na dachu tej dużej budy. Ale jakoś jej to nie pasowało... Parę dni temu inna budę, która była niezagospodarowana postawiliśmy na terenie z kojcami. Ale ta buda nie jest w zadnym kojcu tylko stoi obok, pod chmurką. I Tina śpi właśnie w niej:loveu: Może nie pasowało jej że buda była w kojcu. Tyle , że jej kojec i tak jest zawsze otwarty. Nie wiem o co chodzi ale tak sobie wybrała Mądralina;)
  15. [B][SIZE=5]JEST MEGA DUŻY PROBLEM!!!![/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Werter nie akceptuje kotów Państwa - szczeka na nie, rzuca się na smyczy. Nie wiedzą jak go do nich przyzwyczaić... Jak sie nie uda WERTER STRACI DOM.... Tam są trzy koty.... [/SIZE][/B] [B][SIZE=5]PORADZCIE COŚ. Obiecałam, ze dam Pani znac w ciągu dnia, dwóch co ma robić żeby było dobrze:-([/SIZE][/B] [B][SIZE=5]Piszczie, dzwoncie do mnie (504-62-02-19) o każdej porze dnia i nocy tylko coś wymyślcie. PSIAK SIĘ ZAŁAMIE:shake: W hoteliku miał test na kota ale kot sasiadów uciekł zanim Verter zareagował, a jak bylismy u Państwa i widział kota przez szybę nic nie robił. A teraz.... masakra...[/SIZE][/B]
  16. [quote name='piechcia15']ogk dzięki mam nadzieję że to ta sama megii1 bo takich podobnych naw jest dużo :)[/QUOTE] Piechciu kochana, pieniązki z kolczatkę w kwocie 12 zł zostały przelane w ten piatek:) dostałaś ode mnie napewno pw z danymi do przesyłki. Przepraszam, ze tak długo ale mam hotelik, duzo pw i spraw na głowie. Ale zawsze przelew prędzej czy później zrobię;)
  17. [quote name='bela51']Będzie jeszcze nasza Fredzia, mam taką nadzieję:loveu: Ale na nią będziesz musiała uważać, bo nie jest wysterylizowana.:evil_lol:[/QUOTE] Ale Borys jest wykastrowany:evil_lol: a co do przyjazdu Borysa to sytuacja wyglada tak, że albo w ostatnią sobote października albo najpóźniej 2 listopada po Brutusa przyjeżdza jego nowa Pani z Poznania i prawie 7 metrowy kojec jest do wyłącznej dyspozycji Borysa:lol:
  18. I aby rozwiać wszelkie wątpliwości - Borys przychodzi na miejsce Brutusa i będzie jedynym samcem w hoteliku - reszta to same wysterylizowane suczki;) Nie ma się z kim konfliktować, nawet jakby chciał:evil_lol:
  19. Morisowa, gdybyś przeczytała cały wątek Borysa i posiadała informacje z pw, które otrzymałam, wiedziałabys, że to przemyślana decyzja. Ja zapraszam,nie na watek średniej wielkości kundelka tylko na wątek kaukaza Miszy, który trafił do nas z wizytówką agresora z Celestynowa. I z całym szacunkiem dla Twojej wiedzy o molosach, której nie kwestionuje, nie porównuj psychiki i charakteru Kręcioła do nawet miksa kaukaza;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/misza-schorowany-samotny-zrozpaczony-mix-kalkaz-blaga-o-deklracje-139644/[/URL]
  20. [quote name='bela51']Megii, poczekaj jeszcze, niech zjawią sie założycielki wątku. Poza tym nie wiadomo, co z tym DT, dopiero trzeba sie dowiedziec. U Ciebie przynajmniej miejsce jest pewne.[/QUOTE] I wolne od tego piątku ( za pięć dni) bo w czwartek przyjeżdzają nowi Państwo Rusti:loveu:
  21. U Zojki byłą dzis Pani weterynarz. Mogła nawet zobaczyć kupe Zojki i powiedziała, zeby na razie nie panikować - najprawdopodobniej to zmiana karmy tak zadziałała. Mała ma zapisany podobnie jak Zorka nifuroksazyd i pewnie na tym sie skończy. Nasza wetka powiedziała , że Zojka jest chudziutka ale też jest drobnej budowy ciała i dość energiczna. Po wysłuchaniu, w jakich była warunkach i co przeszła zaleciła dla Zojki Royala dla małych psiaków. U nas dostaje Purinę. A oto nasza Panienka:loveu: z jak zwykle hipnotyzującym spojrzeniem;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/217/a2f74e542baeb560med.jpg[/IMG]
  22. Brutusek już zdrowy ale to chyba wirusówka bo moje psiaki też chore na kaszel:-( Brutus jest obecnie jedynym mężczyzną w hoteliku - wookół same baby... i zobaczcie co się dzieje;):-o [IMG]http://images38.fotosik.pl/214/6b79a11f04b0f3bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/214/ea223415b22e1fe1med.jpg[/IMG]
  23. U Zorki była dzis Pani weterynarz. Pacjentka czuje się lepiej, temperatura ustapiła ale nadal jedynym składnikiem jej diety jest rozgotowany ryż:shake:. I nadal konieczne są badania krwi:lol: Ale powiem wam, ze gdybym nie widziała wczesniej jej wodnych kup nigdy bym nie pomyślała że ona jest chora - to wulkan energii i główna imprezowiczka na wybiegu:cool3: [IMG]http://images37.fotosik.pl/214/19ab8e11e2f772e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/218/f6bb0f82347fcc9cmed.jpg[/IMG]
  24. Bardzo się ciesze z domku dla Rusti:loveu: Chociaż Rusti czuje się u nas coraz lepiej:evil_lol:... jak widac na załączonych zdjęciach, szczególnie drugim;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/214/238c165fadae63b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/215/bcca952bd4488b23med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...