Ale wiosenny Areso!
[URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0045-10.jpg[/URL]
A nosek cudny;). Fajny pomysł.:)
[URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0037-7.jpg[/URL]
Widzę, że odpoczywacie...:lol:
I to co u Aresa kocham:loveu::
[URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0026-10.jpg[/URL]