Mam parę fotek Łowcy z wczorajszego, śnieżnego spaceru. Wstawię je, jeśli Wilczanda się nie obrazi.:)
(jakość zdjęć jest jaka jest...:roll:)
[url]http://i47.tinypic.com/jal577.jpg[/url]
[url]http://i49.tinypic.com/25hedzd.jpg[/url]
[url]http://i50.tinypic.com/9qe9s6.jpg[/url]
Łowca z profilu.
[url]http://i48.tinypic.com/2mcyrt1.jpg[/url]