Jump to content
Dogomania

zuza:D

Members
  • Posts

    844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuza:D

  1. [URL]http://img96.imageshack.us/img96/6619/dsc6767.jpg[/URL] Super!:lol::lol::lol: Nestea śliczna..:loveu:;)
  2. http://www.wolfdog.org/pics2/2009/12/1261511632-1041868.jpg Ja też tak chcę...:evil_lol: http://img20.imageshack.us/img20/5928/4030358.jpg O. Jak ładnie.:loveu:;) http://img253.imageshack.us/img253/9216/wystawakatowice20102803.jpg :D:D:D Świetny opis.
  3. [URL]http://img38.imageshack.us/img38/4140/028bb.jpg[/URL] Ale podliz!:evil_lol: Ślicznie tu wyszła.:loveu:;) [URL]http://img641.imageshack.us/img641/7442/012mhk.jpg[/URL] Fajnie macie..:) A dyngus to dyngus - mokro musi być.:diabloti:;) Poza tym to ten świąteczny duch się w Cielaczku obudził dlatego musisz mu wybaczyć te zachowania.:D:cool3:
  4. zuza:D

    Ares...

    Super zdjęcia:lol:. A tą kufę u niego uwielbiam...:loveu:;)
  5. [URL]http://img41.imageshack.us/img41/897/3260264.jpg[/URL] Oj, Łowcuś, ale Cię ta pańcia torturuje...:diabloti: Super fotka;) [URL]http://img717.imageshack.us/img717/7645/3280274.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. :-oOjej! Wszystkiego najlepszego Cielaczku!:loveu::lol: Wspaniałych chwil, zabaw z innymi psami, spełnienia pieskowych marzeń i jeszcze raz wszystkiego najlepszego!;) Dziś Cielaczkowi stawiam JA!:evil_lol::beerchug: [IMG]http://i44.tinypic.com/2vvmgjc.jpg[/IMG] :BIG::new-bday: :bday:
  7. [B]Nikita.[/B] Masz rację, ale jak rysowałam byłam chora i mi się nie chciało...:roll: [B]Wilczanda[/B] : super króliś. Jak żywy.:lol: No i fajnie widzieć skończonego leniwca;).
  8. zuza:D

    Ares...

    [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0055-8.jpg[/URL] [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0056-7.jpg[/URL] Ma niesamowitą mordkę...:):loveu: Cudo..:loveu::loveu: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-12.jpg[/URL] Areso przystojniak i jego śliczna kufa..:loveu:;) Porządna galeria. Zawsze trafisz na zdjęcia:lol:.
  9. Witam się, bo ja tu po raz pierwszy. Ślicznie sobie rysujecie;). Więc ja również dodam jedną z moich prac...: [IMG]http://i41.tinypic.com/f1y3nk.jpg[/IMG]
  10. zuza:D

    Ares...

    [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0048-8.jpg[/URL] Ale zamyślony Areso.. Ładnie wyszedł na niebieskim tle;). [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0001-6.jpg[/URL] On jest taki piękny...:loveu: [B]Shel[/B]. Super bannerek:).
  11. [URL]http://img687.imageshack.us/img687/158/001yqhn.jpg[/URL] Ale ślicznie...:loveu: Super te mokro-wiosenne foteczki;).
  12. zuza:D

    Ares...

    Ale Areso się cieszy wiosną:lol:. [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00293-1.jpg[/URL] Cóż za jęzor...:loveu::lol:
  13. zuza:D

    Ares...

    Te fotki to już wyższa szkoła jazdy. :lol: Super! Szczególnie ostatnie.;)
  14. [URL]http://img87.imageshack.us/img87/3328/003vb.jpg[/URL] Ale fajne ucha..:loveu::lol: [URL]http://img692.imageshack.us/img692/4980/011wv.jpg[/URL] O. Jak słodko.:):loveu: [URL]http://img31.imageshack.us/img31/6205/062xj.jpg[/URL] Ładną macie tą wiosnę.:lol: [URL]http://img144.imageshack.us/img144/9606/015nz.jpg[/URL] Wierzganie konika.:D Fajne te Cielakowe odbicia w wodzie.;)
  15. zuza:D

    Ares...

    Co ty mówisz, jakie gnioty?!:mad: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0111-1.jpg[/URL] Fantastyczne foty i fantastyczny model.;):lol: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0136.jpg[/URL] To u niego uwielbiam...:loveu:
  16. [B]Bros[/B]. Super te ogonki!:)
  17. zuza:D

    Ares...

    [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0085-3.jpg[/URL] Cóż za piękna kufa..:lol:;)
  18. Od kilku miesięcy nie ma fotek...:shake::mad:
  19. zuza:D

    Ares...

    [B]Shel[/B]. Robisz niesamowite zdjęcia.;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0003-12.jpg[/URL] O. Jak ładnie, wiosennie.:lol: [URL]http://i40.tinypic.com/jb1tgj.jpg[/URL] Cudny uśmiech.:) [URL]http://i39.tinypic.com/28ml8r7.jpg[/URL] Piękne ma te oczy...:loveu:
  20. [url]http://img41.imageshack.us/img41/3769/001jq.jpg[/url] Haha.:D Fredka I [url]http://img155.imageshack.us/img155/8462/011zu.jpg[/url] Ale się Cielaczek fajnie śmieje.:) [url]http://img411.imageshack.us/img411/9036/008dh.jpg[/url] Super foto.;) Śliczna sesyjka.;)
  21. [url]http://img411.imageshack.us/img411/2006/006onf.jpg[/url] Czysto i pięknie.:)
  22. Niech zgadnę szkoła...:shake::diabloti: Domagam się nowych, Cielaczkowych fotek.:mad::diabloti:;)
  23. [url]http://img175.imageshack.us/img175/571/dogtrekingstart07031023.jpg[/url] Widać, ze i Wilczandzie i Łowcy się podoba. [url]http://img25.imageshack.us/img25/2392/dogtrekingstart07031029.jpg[/url] Haha.:D Jak słodko.:) Super zdjęcia.;)
  24. Jakaś nowa porcyjka zdjęć??:razz:
×
×
  • Create New...