-
Posts
3368 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anawa
-
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
anawa replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='***kas'] Dzięki za zainteresowanie kobitki :)[/QUOTE] Tak, tak............... tu więcej osób jest zainteresowanych losem psiaka :) -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Na moje oko calkiem dobre wyniki , nie ma jakis ekstremalnych odchylen od normy :multi: Pozbiera sie przy dobrej opiece w mig :lol:[/QUOTE] [quote name='gabat']Mój znajomy wet też tak powiedział. [/QUOTE] A co lekarz powiedział o podwyższonych leukocytach? To może być jakiś stan zapalny albo osłabienie....... Gabat, co dalej?- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
To co robimy? Kiedy szczepienia? Czekamy na dalsze wyniki czy zaczynamy szukać? W tej chwili ani u Jamora, ani u Aliny nie ma miejsc. Jeśli tylko u Aliny coś się zwolni ma mi dać znać.- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Anawa wielkie dzięki , wychodzi na to ze musimy rozmawiać przez telefon to lepiej praca wychodzi :loveu:[/QUOTE] W zespole zawsze raźniej................ ;) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
Kurcze............................ Zobacz, ja przed chwilą wstawiłam sobie drugi banerek Atosa. Zajęło mi to 10 sek............... Musisz mnie naprowadzić, w którym miejscu pojawia sie problem? Skąd bierzesz banerek: z mojego podpisu czy z tego postu, gdzie wkleiłam oba banerki do pobrania? Jakiej używasz przeglądarki internetowej? -
[quote name='anawa']Poprosiłam o pilny kontakt z: tel. 512 313 742 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/QUOTE] [quote name='Szarotka']Anawa czy skierowalas tego zainteresowanego do Marty od Karo ?? ?? Karo wyglada jak podhalan, ale nature ma goldenka, mam nadzieje, ze wypali :):)[/QUOTE] Przeczytaj..............
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Niestety próbowałam wczoraj do znudzenia wkleić ten banerek ,nic mi nie wyszło .Tam gdzie miałam wklejać w drugie okno od góry nic się nie wklejalo . \Moze jest jakąś instrukcja w wersji dla opornych na naukę:oops::oops:[/QUOTE] Funiu kochana, damy radę :) To jeszcze raz: 1. Na wybrany banerek klikasz prawą myszką i zaznaczasz: "kopiuj" 2. Otwierasz "Szybkie menu" - "Subskrypcej tematów" - po lewej stronie w "Ustawieniach" otwierasz "Edytuj sygnaturę" 3. Po otwarciu widzisz dwa pola: "Preview" i "Edytuj sygnaturę". 4. Umieść kursor (żeby to zrobić - kliknij lewą myszką) w polu "Edytuj sygnaturę" 5. W miejscu, gdzie pojawił sie kursor kliknij teraz prawą myszką i zaznacz "Wklej" 6. Trochę niżej, po prawej stronie jest niebieskie pole z napisem "Zapisz sygnaturę" - tam klikasz lewą myszka i ....... gotowe :) -
Słuchajcie!!!!!! Właśnie dostałam maila z olx.gdynia. Cytuję: [I][SIZE=3][B]z:[/B] łukasz ([email protected])[/SIZE][/I] [I][SIZE=3][B]Telefon:[/B] 665803606[/SIZE][/I] [SIZE=3] [/SIZE] [I][SIZE=3]czy te ogłoszenie jest nadal aktualne , bo jestem zainteresowany[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]Ta wiadomość dotyczy:[/SIZE][/I] [URL="http://gdynia.olx.pl/karo-piekny-mix-goldena-blaga-nowy-dom-albo-schron-iid-61724976"][I][SIZE=3]http://gdynia.olx.pl/karo-piekny-mix-goldena-blaga-nowy-dom-albo-schron-iid-61724976[/SIZE][/I][/URL] Poprosiłam o pilny kontakt z: tel. 512 313 742 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ojej, trzymajcie kciuki, żeby to było to, na co czekamy...................
-
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
No i ciekawe, czy znajdą dla niego domek, czy trafi do schroniska................. Ktoś z domowników zaczął się go nagle bać................... owczarka.............. zrównoważonego, oddanego i najbardziej obliczalnego ze wszystkich ras.................. To chyba ktoś w tej rodzinie zwariował.............. -
No Czaruś jest na pewno w świetnym nastroju :)
-
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
anawa replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
I mieć nadzieje, że nie za późno........... Tfu, tfu................ -
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']To jest owczarek starego typu ;) Prosta linia kręgoslupa równa z calym cialem, jasne podpalanie. Na swój sposob piękny![/QUOTE] Stary czy nowy, nie ma znaczenia......... przynajmniej bez dysplazji i śliczny............. Znajdziemy mu taki domek, że ho...ho!!! [quote name='pinkmoon']Maniuś jest super! To starszy pies, baaaardzo spokojny, misiowaty, strasznie kochany :) Mieszka w boksie z dużą, też starszą nową sunią, którą kompletnie ma w nosie.[/QUOTE] No to jedno juz wiemy: bab nie lubi ;) -
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
A Mańka ogłaszamy? Fajny jest ale to nie taki prawdziwy ON-ek, jak Kacper........... Ale cudeńko. Parę słów o nim i chyba ruszymy z nim w świat? -
No to pięknie......................:shake: Aż sie boje pomysleć, co bedzie dalej :placz:
-
Widzę, że działacie tu jak błyskawica :) Baster, do domu, szybciutko..............
-
Jak to???? To miała być Pszczyna, czy gdzieś indziej? Dlaczego dt się wycofał? Przez niezdecydowanie właścicieli?
-
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
anawa replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
A szkoda, bo takie szanse nie zdarzają się codziennie................ -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
anawa replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Tutaj sa namiary na osobe, ktora szuka podhalana: "Witam Moim znajomym zdechl podchalan chcieli by ta sama rase Dobrze by bylo zeby byl w miare mlody io nie agresywny.. moj nr gg 6996452 lub kom 603272806 " Wiec moze osoby opiekujace sie Zorza moglyby sie odezwac.[/QUOTE] Czyżby nikt nie był zainteresowany domkiem dla Zorzy? -
No i trzeba dodać zdjęcia zrobione przed- i po Spa ;)
-
[quote name='marlenka']Potzrzebny jest tekt do ogłoszenia to wykupię Basterowi ogłoszenia na bazarku u Mgie . Kto ma wene twórcza ???[/QUOTE] Ciężko z tym po nocy sylwestrowej ale coś napisałam.......... Trzeba oczywiscie dodać orientacyjny wiek Bastera i kilka słów o jego charakterze (nie miałam informacji) oraz, oczywiście, kontakt :) [B][FONT=Arial][SIZE=3][I]Cudowna Bożonarodzeniowa przemiana [/I][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2][I]Wystarczy rzucić okiem na zdjęcia, żeby przekonać się, jaki cud dokonał się w życiu tego psa w okresie magicznych Świąt Bożego Narodzenia.....[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][I]Baster – tak Go nazwaliśmy, został zauważony w lesie, nieopodal Warki. Wyglądał, jak obraz nędzy i rozpaczy. Zmierzwiona, sklejona sierść, zmarznięty, wychudzony i przestraszony to w kilku słowach opis zwierzęcia, które zdecydowanie wymagało natychmiastowej pomocy a zwyczajowo było ignorowane przez władze gminy. Sprawę wzięli w swoje ręce i za własne pieniądze wrażliwi ludzie, którzy nie potrafią pozostać obojętni na widok zamarzającego psa.[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]Baster trafił do hotelu dla psów w Warce, tam błyskawicznie został odżywiony i poddany zabiegom pielęgnacyjnym, czego zadziwiający efekt można obejrzeć na zdjęciach.[/I][/FONT] [FONT=Arial][I]Teraz jest gotowy, żeby poznać tę dobrą stronę psiego życia, u boku kochającego Pana, we wspaniałym, dającym poczucie bezpieczeństwa domu. Takiego Człowieka i takiego domu poszukujemy dla Bastera. [/I][/FONT]
-
"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Biedactwo................. chyba zapomniała, co to jedzenie................ Mam nadzieję, że "właścicielowi" została obita morda :( -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabat']Jak dodaje się ten baner? [/QUOTE] Wybierz baner, kliknij na niego prawą myszą, zaznaczając: kopiuj. Potem wejdź w Ustawienia - Edycja sygnatury. W oknie edycji sygnatury kliknij: wklej i powinieneś zobaczyć banerek. Potem tylko zjedź niżej i kliknij na: Zatwierdź (albo: Zapisz - nie pamiętam, co tam napisali) i już, gotowe...... :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Oby okazał się najszczęśliwszym dla Bastera.- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cztery razy TAK. Psia arystokracja w schronisku, zjawiskowe owczarki.
anawa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Wczoraj przywieźli nowego owczarka... Ech, a już myślałam że skończył się sezon na onki. [/QUOTE] No to już się nacieszyłyśmy.................... Będą zdjęcia? A dlaczego Kacper nie może zostać tam, gdzie jest? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']powiedz mi jak to sie robi ,próbowałam wiele razy nosic po watkach .Nigdy tego nie potrafię zrobić :oops::oops:.Czy ktoś mi podpowie ,bardzo proszę .Zawsze coś bym reklamowała bo zaglądam tu i ówdzie[/QUOTE] Robi się to w edycji sygnatury, najprościej przez "kopiuj" i "wklej". Kliknij na wybrany banerek i kliknij prawą myszką, zaznaczając: kopiuj. Potem otwórz w swoim profilu Edycję sygnatury i w drugim oknie od góry umieść kursor i znów kliknij prawą myszką, zaznaczając: wklej. Banerek powinien sie pojawić w tym okienku. Wtedy już tylko zjedź niżej i kliknij na: zatwierdź................... i już.......... :) -
Podhalanka Zorza szuka odpowiedzialnego domu stałego
anawa replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ile Zorza moze miec lat?? [/QUOTE] Według opisu w pierwszym poście Zorza ma ok. 3 lat.