-
Posts
3368 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anawa
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Wymiziamy Basterka :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Bo za mało wypiłam- widzisz, nauczka na przyszłość ;);)[/QUOTE] No ładnie..............to juz mi usta zamknęłaś........................nic dodać, nic ująć :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='***kas']dotarłam tu i ja...ciesze się, że Baster juz u "swoich" ludzi. Słuchajcie, może by jaki bazar na Bastera spłodzić? Zawsze to jakis grosz, a fanty pewnie u każdego jakies się znajda.[/QUOTE] Ja przekazałam właśnie swoje fanty [I]natalijo[/I] na bazarek dla Demi (z dolą dla Atosa ;) ).- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Kiedy ja na trzeźwo się boję ;)[/QUOTE] I pewnie dlatego się kiedyś "utopiłaś" :roflt:- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Plywanie jest takie przyjemne, no ale ja jestem ryba :):)[/QUOTE] A ja rak :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Poza tym jakby tak nam się udało spotkać, to chyba byśmy coś na rozgrzanie wymyślili :) A może i przy tym wszystkim i pływać bym się nauczyła ;)[/QUOTE] Po pijaku nie wolno pływać :mad:- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Hahaha, ale ja słabo pływam ;)[/QUOTE] Długo nie popływasz............... zamarzniesz................0X- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Nie, z Górnego Śląska...:)[/QUOTE] To i tak bliżej, niz [I]Szarotka [/I]i [I]Emigrantka[/I] :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka'] Tylko obliczcie jakis punkt na mapie miedzy mna, Szarotka i Wami zeby kazdemu jednakowo "blisko" bylo.... ;)[/QUOTE] To tak gdzieś na środku Atlantyku wypadnie................. ;)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A co to jest ??[/QUOTE] Własnie __Lara, co to jest? Jakis szpital przy leśniczówce? -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To juz sie zaczynam pakowac :)[/QUOTE] Troszkę Ci zajmie dotarcie do nas ;) [quote name='natalijo']Hihi, to ja się wtedy zabiorę z Wellington i również Was odwiedzę ;) Bo do Krakowa to wcale tak daleko nie mam :)[/QUOTE] A mnie się wydawało, że jesteś z Warszawy :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'] Na zdjęciu z sarenką, która leży, to ja :eviltong: na różowo. A na rękach na zdjęciu poniżej nie jest kot tylko mała sarenka, 3 miesięczna ;)[/QUOTE] Ślicznie............. dookoła mojego domu biega mnóstwo sarenek ale jeszcze nigdy nie miałam okazji żadnej pogłaskać. Wszystkie uciekają............. :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O nie wiedzialam, ja mam dwa, a mialam 3. No i co terorysta Paco na koty ??[/QUOTE] Jak on przyszedł do domu w wieku 8 tygodni to koty juz były i wychowywał się z nimi więc to "jego" koty :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ladne, co prawda kocie :):) [/QUOTE] Ja też jestem "kocia" - przecież mam dwa :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O jakie Atos ma ladne alegro :):)[/QUOTE] Prawda? Dzieki za piekne życzenia noworoczne :) -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']No moze i madry, ale Kumpla nie lubil :mad: [/QUOTE] No właśnie, głupol jeden :mad:- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']To ja zaraz wysyłam fanty do Madzi OK ?[/QUOTE] Jasne [B]funia[/B]........... Atos potrzebuje pieniędzy.......... [B]ala123[/B], dobrze byłoby, żebyś dołączyła :) Fajnie, że Magda się podjęła tego trudnego zadania :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cieszę się, że podoba Ci się :D starałam się ;) jak macie pomysł na bardziej chwytliwy tytuł allegro to napiszcie to zmienię. Mi się wyczerpują już pomysły. Atos ani do yorka niepodobny, ani ze szczeniakiem ma mało wspólnego :diabloti:[/QUOTE] Jak dla mnie to wszystko jest O.K. chyba, że ktoś inny ma jakieś pomysły..................... -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']no moze i madry, ale kumpla nie lubil :mad: Anawa, masz racje, istnieja pewne geograficzne przeszkody, a o tej porze roku na dodatek drogowe:angryy:. Ale kto wie ? Moze bedzie trzeba znowu na gwalt jakiegos pieska z poludnia do stolicy 'przerzucic' to wtedy nie omine wpasc do gabatow i pakow :)[/quote] zapraszamy :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Proszę o zdjęcia fantów na bazarek i proponowane przez darczyńcę ceny. [email][email protected][/email][/QUOTE] Super, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że możesz zrobić bazarek. Jeśli coś jeszcze znajdę, to Ci podeślę. -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]Allegro:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=883537516[/URL][/QUOTE] __Lara.................... piękne:loveu: dziękujemy bardzo :loveu:. Funia, zaraz telefon zacznie dzwonić - przygotuj się :p -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że dywanik pasuje do wystroju wnętrza i podoba sie Basterowi ;) Fajnie byłoby sie spotkać w większym gronie "zakręconych" ale obawiam sie, że geografia może stanąć na przeszkodzie :) Pozdrowienia dla 1/2 :)- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Ale skoro dwie osoby na tym wątku oferują fanty na bazarek dla Atosa to dlaczego nie zrobić osobnego bazarku?[/QUOTE] Nie widzę przeszkód :) Jeśli ktoś umie to zrobić, to fanty od [I]ali123[/I] i [I]funi[/I] można wystawić na oddzielnym bazarku a ja dołożę pieniążki zarobione dla Atosa z bazaru dla Demi. Możesz się tym zająć? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Pamiętam o allegro.[/QUOTE] Czekamy cierpliwie na piękne Allegro :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']JA też mam przygotowane fanty na bazarek dla Atosa .Tylko z organizacją gorzej .Kiedy to ostatecznie mozna słać na maila ?[/QUOTE] Znasz reguły tego bazarku? Generalnie ma go wystawić **kas dla Demi i Cyni a ja, dając swoje fanty poprosiłam o podział zysku pół na pół z Atosem. Jesli Ci to odpowiada, to prześlij mi na maila zdjęcia fantów jak najszybciej a ja przekażę je [I]natalijo[/I] lub [I]**kas. [/I]Sama nie umiem zrobić bazarku więc uznałam połączenie sił za dobre rozwiązanie.