-
Posts
3368 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anawa
-
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
No to pakuj walizki, Atosku :) W piątek poznasz swoją Pańcię i swój domek :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Można ale to nie to .....A co wy na to zeby w lecie wpaśc do hoteliku na ognisko:cool3:[/QUOTE] Do którego hoteliku? -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tola, a ten na drugim zdjeciu to na pewno nie Hero? -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A to dla sołtysa: :snipersm: -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tola, jak ja kocham takich Ludzi, jak Ty i Twój Mąż...................... Konkretnie, szybko, stanowczo i do przodu. Współpraca z Wami to ogromna przyjemność :loveu: Wielkie dzięki :p -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']A niech to...i co teraz?[/QUOTE] jest dobrze....... poczytaj wstecz....... ;) ...................................... oooo, już poczytałaś....... :) -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
Funia, Leyla........ macie Skype'a? Mozna urządzić telekonferencję z kieliszkami w dłoniach ;) -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Brawa dla Tolki i TZa - dla Was kochani nie ma rzeczy niemożliwych! :loveu:[/QUOTE] ja też tak uważam :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
anawa replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy za wieści i czekamy na opinię weta. -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Ja też mam taką nadzieję ale tu trzeba byłoby pomysleć logicznie a w tym schronie przecież same młotki pracują :angryy:[/QUOTE] Tfu, cofam te "młotki" :oops: -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dostałam przed chwila sms-a od Toli.[B] MAJĄ BARNABĘ !!! :multi::multi::multi:[/B] -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Dziewczyny, jesli pies został oddany do schroniska po smierci włąściciela to może jednak da radę ominąc tą kwarantannę? Przecież wiadomo, że właściciel sie po niego nie zgłosi.[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję ale tu trzeba byłoby pomysleć logicznie a w tym schronie przecież same młotki pracują :angryy: -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No nie może być dobrze............... cholera jasna, my robimy, co możemy a inni kłody pod nogi rzucają..........eeeh....... dobrze, że mnie tam nie ma, bo chyba bym komuś krzywdę zrobiła................ :angryy: -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:wallbash: :zly7: :flaming: :bad-word: :mdleje: :pissed: :motz: :bigcry: -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Poczekaj z telefonem żeby jeszcze gorzej nie wyszło!!!![/QUOTE] No jasne............. przecież bez uzgodnienia nic sama nie bedę robić........... cholera jasna, wyć się chce.............. -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Rany julek............. może trzeba do kogoś dzwonic, interweniować............przecież prosiliście sołtysa........... co za ludzie......... musi być jakis sposób............. chyba zrozumieja, że pies juz dziś może byc w swoim domu........... Ja mogę gdzieś zadzwonić, tylko powiedzcie, do kogo............... -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No to trzeba go zabrać ze schronu............. Nie można? -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nie wypowiedział sie jeszcze nasz skarbnik - magda222 - i na dodatek ma zapchaną skrzynkę :mad: Magda............... gdzie jesteś? :roll: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No i nie będę teraz mogła spać! :nerwy: -
Baster - pies z lasu - pomóż mi znaleźć dla niego dom
anawa replied to gabat's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabat']Wróżka jesteś, czy co? Wiedziałaś od początku![/QUOTE] Nie tylko Wellington wiedziała :evil_lol: Film super ale Czajkowskiego "podłożyłeś" genialnie :loveu:- 382 replies
-
- baster
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Masz anawa tylko o ty nie wiesz ,a właściwie już wiesz:diabloti:[/QUOTE] No bardzo Ci dziękuję!!! :eek2: -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
To tylko "jeden głębszy" może Ci pomóc..........:evil_lol: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O jesoo, ja na pewno tego nie mam................:-o -
Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU
anawa replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Na innym watku tez fajnie pisalas :):) ale juz nie pamietam gdzie :):)[/QUOTE] Funia juz świętuje, jak nic, tylko się przyznać nie chce................ :cunao::drinka: -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
anawa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tak, św. Antoni jest od zgub i wystarczy się po prostu do niego modlić ale, Szarotka, nie wystarczy mu obiecać świeczki - trzeba ją mu zapalić :eviltong: