Jump to content
Dogomania

anawa

Members
  • Posts

    3368
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anawa

  1. No to pakuj walizki, Atosku :) W piątek poznasz swoją Pańcię i swój domek :)
  2. [quote name='funia']Można ale to nie to .....A co wy na to zeby w lecie wpaśc do hoteliku na ognisko:cool3:[/QUOTE] Do którego hoteliku?
  3. Tola, a ten na drugim zdjeciu to na pewno nie Hero?
  4. A to dla sołtysa: :snipersm:
  5. Tola, jak ja kocham takich Ludzi, jak Ty i Twój Mąż...................... Konkretnie, szybko, stanowczo i do przodu. Współpraca z Wami to ogromna przyjemność :loveu: Wielkie dzięki :p
  6. [quote name='zuzlikowa']A niech to...i co teraz?[/QUOTE] jest dobrze....... poczytaj wstecz....... ;) ...................................... oooo, już poczytałaś....... :)
  7. Funia, Leyla........ macie Skype'a? Mozna urządzić telekonferencję z kieliszkami w dłoniach ;)
  8. [quote name='Marlena:)']Brawa dla Tolki i TZa - dla Was kochani nie ma rzeczy niemożliwych! :loveu:[/QUOTE] ja też tak uważam :)
  9. Dziękujemy za wieści i czekamy na opinię weta.
  10. [quote name='anawa']Ja też mam taką nadzieję ale tu trzeba byłoby pomysleć logicznie a w tym schronie przecież same młotki pracują :angryy:[/QUOTE] Tfu, cofam te "młotki" :oops:
  11. Dostałam przed chwila sms-a od Toli.[B] MAJĄ BARNABĘ !!! :multi::multi::multi:[/B]
  12. [quote name='Reno2001']Dziewczyny, jesli pies został oddany do schroniska po smierci włąściciela to może jednak da radę ominąc tą kwarantannę? Przecież wiadomo, że właściciel sie po niego nie zgłosi.[/QUOTE] Ja też mam taką nadzieję ale tu trzeba byłoby pomysleć logicznie a w tym schronie przecież same młotki pracują :angryy:
  13. No nie może być dobrze............... cholera jasna, my robimy, co możemy a inni kłody pod nogi rzucają..........eeeh....... dobrze, że mnie tam nie ma, bo chyba bym komuś krzywdę zrobiła................ :angryy:
  14. :wallbash: :zly7: :flaming: :bad-word: :mdleje: :pissed: :motz: :bigcry:
  15. [quote name='Talcott']Poczekaj z telefonem żeby jeszcze gorzej nie wyszło!!!![/QUOTE] No jasne............. przecież bez uzgodnienia nic sama nie bedę robić........... cholera jasna, wyć się chce..............
  16. Rany julek............. może trzeba do kogoś dzwonic, interweniować............przecież prosiliście sołtysa........... co za ludzie......... musi być jakis sposób............. chyba zrozumieja, że pies juz dziś może byc w swoim domu........... Ja mogę gdzieś zadzwonić, tylko powiedzcie, do kogo...............
  17. No to trzeba go zabrać ze schronu............. Nie można?
  18. Nie wypowiedział sie jeszcze nasz skarbnik - magda222 - i na dodatek ma zapchaną skrzynkę :mad: Magda............... gdzie jesteś? :roll:
  19. No i nie będę teraz mogła spać! :nerwy:
  20. [quote name='gabat']Wróżka jesteś, czy co? Wiedziałaś od początku![/QUOTE] Nie tylko Wellington wiedziała :evil_lol: Film super ale Czajkowskiego "podłożyłeś" genialnie :loveu:
  21. [quote name='funia']Masz anawa tylko o ty nie wiesz ,a właściwie już wiesz:diabloti:[/QUOTE] No bardzo Ci dziękuję!!! :eek2:
  22. To tylko "jeden głębszy" może Ci pomóc..........:evil_lol:
  23. O jesoo, ja na pewno tego nie mam................:-o
  24. [quote name='Szarotka']Na innym watku tez fajnie pisalas :):) ale juz nie pamietam gdzie :):)[/QUOTE] Funia juz świętuje, jak nic, tylko się przyznać nie chce................ :cunao::drinka:
  25. Tak, św. Antoni jest od zgub i wystarczy się po prostu do niego modlić ale, Szarotka, nie wystarczy mu obiecać świeczki - trzeba ją mu zapalić :eviltong:
×
×
  • Create New...