Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. To co psiaki na sobie mają to nie łupież tylko twarożek :evil_lol: , a toaleta odbywa się wieczorkiem . [B]Zuziu [/B] Psiaki przywozła do mnie Pani Prezes zostały zabrane z jakiejś meliny . Może lepiej nie będę pisać co z ich rodzeństwem i mamą , zbyt drastyczne . Dzisiaj dotarł do mnie czwarty chłopak , ma ktoś pomysł na imię , ma białego pysia w odróżnieniu od reszty . Jutro postaram się o fotki .
  2. coś mi się zrobiło z komputerem i nie mogę dodać zdjęć czy mogła bym komuś wysłąć ,żeby wkleił?
  3. w pierwszym poście będę pisać gdzie maluchy są ogłoszone
  4. [quote name='nika28']Anja, mogę pomóc robić ogłoszenia, tylko kontakt podej ;)[/QUOTE] Dzięki wielkie . tel :510-849-202 [email][email protected][/email]
  5. [quote name='rita60']To czekam:roll:jeszcze jedno,czy ten smutas w typie jagdteriera jest jeszcze w schronie ?[/QUOTE] Wydaje mi się ,że jest
  6. Myszki dostały dzisiaj biegunki , okazało się ,że dostają złe jedzonko , ale już dostały to co zalecił wet i wszystko musi być ok . Teraz z pełnymi brzusiami śpiochają :loveu: . Kochane stwory
  7. Ja już też padam , trochę mnie przeraża noc bo narazie jedzą regularnie co 2 godziny :shake: , ale dam radę
  8. Bolek , Lolek i Tola mocno proszą kochane cioteczki o ogłoszenia :loveu:
  9. Kolejne karmienie mamy za sobą , brzdące wreszcie załapały na czym polega picie z butelki :evil_lol: Fotki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/201/15475b3db51e09dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/197/1981574040c8fa17med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/202/7f0b690c9efa3bc6med.jpg[/IMG][/URL]
  10. trzeba koniecznie tylko czekam aż wstaną żeby zdjęcia zrobić , a bomble pojadły w pół do 6 i śpią :evil_lol:
  11. Szczeniaki odebrane z interwencji , nie mają matki , w tej chwili ja matkuje :evil_lol: trzem. Jeden psiak jest pod opieką kogoś innego . Szczeniaki przywiozła do mnie dzisiaj Pani Prezes TOZu .Jest 2 chłopców i dziewczynka . Bolek , Lolek i Tola .Szukamy domków dla psiaków , za parę tygodni , kiedy zaczną same jeść będą mogły iść do nowych domków . U mnie psiaki mogą zostać do momentu kiedy trzeba będzie wychodzić z nimi na dwór . Ze względu na sąsiadów którzy nie mogą się o nich owiedzieć (wynajmuje mieszkanie) . Fotki : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/197/cf8d498a59f7b4c7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/198/f9fa5eebfb521b33med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/197/1372fc6e5b926c33med.jpg[/IMG][/URL] Więcej zdjęć jak dzieciaki wstaną . [COLOR="Red"][B]Maluchy ogłoszone na :[/B][/COLOR] ale.gratka adopcjapsa.pl adopcje.org kupiepsa.pl ogloszenia.adverts.pl morusek.pl Tola,Lolek,Bolek i Cypisek - szczeniaki bez domu (760648370) - Aukcje internetowe Allegro [url]www.przyganijzwierzaka.pl[/url] [url]www.lodz.gumtree.pl[/url] [url=http://www.kokosy.pl]Kokosy, darmowe ogłoszenia drobne[/url] [url=http://www.kupiepsa.pl]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych[/url] [url=http://www.swistak.pl]Świstak.pl - Darmowe Aukcje Internetowe[/url] [url=http://www.drobne.nysa.pl]Ogłoszenia Nysa - Nyski portal ogłoszeniowy[/url]
  12. Buła już w domku , teraz czekamy na jakieś info co tam u niej :loveu:
  13. Chociaż podniose , coś wymyślimy , napewno !!
  14. [quote name='ocelot']Aniu napisz mi kiedy i szczegóły, a ja wtedy Ci powiem czy dam radę. Do końca listopada mam bardzo napięty czas w pracy. I po pracy. Tzn praca w domu po godzinach.[/QUOTE] To jest 4 Października (niedziela ) Wieczorem powinnam znać wszystkie szczegóły to napiszę .
  15. Rozmawiałąm z Panią Prezes naszego towarzystwa i zdecydowałam się poprowadzić tę akcję . Wszystkich chętnych do pomocy proszę o kontakt .
  16. Słuchajcie ,w najbliższym czasie w niektórych miastach będzie zorganizowana akcja pod tytułem "[B]zerwijmy łańcuchy[/B]" ,która ma na celu pokazanie zwykłym ludzią co dla psa znaczy łańcuch. Dostałam propozycję poprowadzenia takiej akcji w Tomaszowie , może warto by było , tylko potrzeba do tego więcej ludzi , czy byli by chętni? Jutro muszę dać odpowiedź , więc proszę chętnych o kontakt na PW lub tutaj.
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/196/5dc861fff8895443med.jpg[/IMG][/URL] Usio mi się zawineło [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/201/9d3cf06d1b75e88amed.jpg[/IMG][/URL]
  18. Tymuś : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/197/1a7a822842f3dc0bmed.jpg[/IMG][/URL] Akuku ... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/200/83a3dcbb76053aa4med.jpg[/IMG][/URL]
  19. Chyba pani ma coś dobrego :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/201/359b0a0b8465fa26med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/197/3cb16ab8ec00a89emed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Piękne mam oczyska nie? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/200/230c64cb8d7d8d80med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/196/b039a197095b65d8med.jpg[/IMG][/URL]
  21. Myju myju .... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/197/1fd8b3b0582f3877med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/112/8a280c1edd1eeae5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/196/3745bbcae2961788med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/112/bd68166d729e531amed.jpg[/IMG][/URL]
  22. Czego chcesz?? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/200/65fded92bf9492ffmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. Nie chcę zapeszać , ale najprawdopodobniej w piątek buła jedzie do domku :multi:
  24. Ja od zawsze mam psy i zawsze są to albo zanjdy , albo psy ze schroniska i uwarzam ,że jeśli się chce z psem trochę popracować to wszystkiego można go nauczyć i oduczyć , tylko czasem wymaga to mnustwo pracy , ale jeśli chodzi o mamusię to wydaje mi się ,że z nią nie będzie dużych problemów (chodzi mi o agresję ) . Nie mogę jednak ob iecać na 100 %, bo nie widziałam jej nigdy poza schroniskiem .
×
×
  • Create New...