-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!
Tymonka replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Biedna psinka , niestety nie mogę pomóc . Jeśli będzie jakiś hotelik to ja 10 zł/ miesięcznie deklaruję . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Aniołem to sunia jest , ja ją prawie na lewą stronę przewróciłam , a ona nawet nie wstała , nie mówiąc już o tym , że nie zapiszczała , nie warknęła , a przecież różnie bywa . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Niunia wykąpana , niestety tylko w wodzie i reszteczce szamponu , bo cały zestaw do kąpania diabeł ogonem przykrył (pewnie zgubiłam w trakcie przeprowadzki , ale na pewno będzie czyściejsza niż była , zresztą nowy domek nie będzie miał problemu z kąpaniem bo sunia stała grzecznie i czekała aż skończę . Uszka wyczyszczone , zaraz jeszcze wyczeszemy i będzie piękna . -
Wow , super wieści , zaraz Tymusiowi opowiem :D
-
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Z tego co zrozumiałam to jest to dobry znajomy IVV , więc chyba nie ma się czego obawiać , oczywiście napisałam panu , o umowie adopcyjnej . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem tylko co na to moje psy , aż się boję pomyśleć jak się obrażą straszliwie , bo im do sypialni nie wolno :D -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ocelot nie wejdzie niestety , ona jest drobniejsza , ale niewiele mniejsza od Bojuska , chciałam ich razem na noc zamknąć , ale nie da rady , sunia się tak bardzo boi jak jakiś psiak do niej podchodzi , że kłapie dziobem ( na podwórku jak koło siebie biegają jest ok) , a wiesz jaki jest Bojusek , on też się innych psów boi . Nie chcę ich zestresować . Możwe uda mi się zmusić TZ , żeby się zgodził na noc zabrać sunie do domu ( miejsce niestety mam tylko w sypialni . W łazience śpi Ufa z Szczeniakim bo szceniak jeszcze sika po domu i nie chcę , żeby mi podłogę zasikał, a sam się boi spać , w pokoju i kuchni moje psy ( a nie mam dżwi między tymi pomieszczeniami ) , więc zostaje sypialnia , zobaczymy czy sunia podbije serduch TZ , a ma ku temu predyspozycję , ja jestem zakochana po uszy . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dostałam właśnie meila od pana , jeśli dogramy wszystko z transportem to w środę mała będzie w nowym domu , nie mogę uwierzyć , wczoraj założyłam wątek , a dzisiaj mamy domek :) A sunia jest prze słodka , jak do niej wychodzę to zaraz mi włazi na kolana wtula głowę we mnie i tak sobie siedzimy :) Jedyne co to boi się strasznie psów .Bardzo mi szkoda , że musi zostać na noc na podwórku , ale zrobiłam jej taką prowizoryczną budę z beczki , wyłożyłam poduchami i mam nadzieje , że będzie chciała tam spać . -
Ok, dzięki . Mam nadziej , że nie dzisiaj , bo zostawiłam telefon w samochodzie a TZ do pracy pojechał i jestem bez tel. do 22:30
-
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jasne podaj :) -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A z kąd pan jest?? Dzisiaj to niech się nie kontaktuje bo ja tel. zgubiłam chyba , jutro ewentualnie , albo meilowo . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo trzymam kciuki !!!!!!! Bjuta allegro też bardzo ważne !!! -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Sunia już u mnie . pięknie chodzi na smyczy , pcha się do domu , bardzo mnie pilnuje . Z psami na razie średnio , jak za blisko ą podejdą to pokazuje ząbki , ale myślę , że to kwestia czasu . Chciała bym podjechać z nią do wet , ale na razie nie mam czym :( Sunia wygląda ( na moje oko ) na 3-4 lata , zaglądałam w ząbki . Pozwala ze sobą zrobić wszystko . Zaraz będą fotki -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
A mój Kluse np. dużo mniej bał się szelek niż obroży , na szelkach szedł w miarę ładnie , a na obrożę reaguje do tej pory tak jak Portos . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja w razie gdyby pan nie chciał małej , mogę ją wziąść do siebie tak jak pisałam za 200 zł / miesiąc , chodzi mi o to , żeby mi się kasa za budę zwróciła ( bo u mnie bardzo kiepsko z kasą , a budę małej kupić muszę ) . Byłam u niej niedawno , dałam jeść i wygłaskałam . Ona jest naprawdę cudna . Teraz tylko czekam na waszą decyzję . Co dalej czy mam ją brać , tzn. jaśli pan się zdecyduje to wezmę ja na podwórko , tak bez budy ( parę dni nic się nie stanie , jak pomieszka w takiej prowizorycznej) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Portos nigdy nie miał łańcucha , obroży na szyjce też . A jak by mu taką króciutka smyczkę przypiąć do obroży ( szelek) i niech z nią po domu pochodzi ?? -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ok to bardzo trzymam kciuki !!!! A pan wie ,że sunia w takim kiepskim stanie ?? No i kiedy będziemy znali decyzję?? -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo mocno trzymam !!!! Jak coś to u mnie mogła by być za 200 zł miesięcznie + chociaż część karmy , ale nadal nie wiem czy to w porządku z mojej strony , zresztą jutro będę wiedziała na 100 % czy będę mogła małą wziąść , muszę z TZ pogadać , czy naszykuje jej miejsce . -
Luna / Lilka już w nowym domu !!!!Akcja błyskawiczna :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
No nie wiem , a co inne ciotki sądzą . Tak czy tak chyba czas zacząć zbierać deklaracje . [B]To ja pierwsza : 15 zł -stałych [/B] Kto dalej ??????? -
Historia Bisa zakończona szczęśliwie- piesek ma domek i swojego pana
Tymonka replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa , ale suni bardzo potrzebna pomoc [url]http://www.dogomania.pl/threads/183526-Sunia-wyrzucona-z-auta-jest-w-strasznym-stanie-BA-agam-o-pomoc-dla-niej[/url] -
Przepraszam za offa , ale suni bardzo potrzebna pomoc http://www.dogomania.pl/threads/183526-Sunia-wyrzucona-z-auta-jest-w-strasznym-stanie-BA-agam-o-pomoc-dla-niej
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
Tymonka replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa , ale suni bardzo potrzebna pomoc [url]http://www.dogomania.pl/threads/183526-Sunia-wyrzucona-z-auta-jest-w-strasznym-stanie-BA-agam-o-pomoc-dla-niej[/url]