Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Patija banerki cudne , dziękuję bardzo:) Aniu , leki to przede wszystkim Essentiale forte na wątrobę (opakowanie 24,30zł starcza na 25dni) i Amylan na trzustkę (opakowanie u mojego wet 10 zł na 30 dni) + za chwilę będą leki na serduszko i co trochę badania niestety . Jeśli chodzi o jedzonko to mała je teraz obiadki dla dzieci takie gerbera , wiesz o co chodzi , są drogie ale to taka papka , że niunia nie ma problemów z gryzieniem no i są bogate w witaminy itp.
  2. Prawie mikrusek , ciut większy , ale sunie bardzo potrzebuje pomocy , może ktoś zajrzy? [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]
  3. Tymonka

    Metamorfozy

    A może ktoś zechce pomóc w metamorfozie Kiary , staruszki ze schroniska : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]
  4. Mam nadzieję , że Wera się nie obrazi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-mo%C5%BCe-o-domek[/url]
  5. Kiara już po usunięciu części ząbków , są też wyniki badań krwi , mała ma problemy z wątrobą i trzustką , niestety musi dostawać leki , bliżej lata trzeba też będzie wspomóc serduszko . Ciotki błagam o pomoc finansową , ja nie wyrabiam już , jak narazie wyciąganie ze schronu , leczenie i jedzonko wyszło mnie :232 zł .Z czego część pożyczona , więc muszę oddać :(
  6. A ja Zapraszam na wątek staruszki Kiary: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-może-o-domek?p=14610501#post14610501[/url]
  7. Zapraszam na wątek staruszki Kiary: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-może-o-domek?p=14610501#post14610501[/url]
  8. Zapraszam na wątek staruszki Kiary: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184892-Kiara-15-letnia-sunia-prosi-o-wsparcie-może-o-domek?p=14610501#post14610501[/url]
  9. [URL=http://img85.imageshack.us/i/p1080576.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/9185/p1080576.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img707.imageshack.us/i/p1080578m.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/598/p1080578m.jpg[/IMG][/URL]
  10. Kiara trafiła do mnie dzisiaj , jest jeszcze mocno przestraszona , ale zdarzy jej się machać ogonkiem , dziabie też czasem , ale ze względu na ilość zębów nie robi krzywdy . Jest wspaniałą tylko strasznie zaniedbaną i przestraszoną suńką . Kiara ma około 14-15 lat ,wet nie jest w stanie stwierdzić dokładnie bo ząbków prawie nie ma , a te co zostały wiele nie mówią , jest w stanie ztwierdzić jedynie ,że sunia nie ma mniej niż 14 lat , na oczkach zaćma , ma też dwa maleńkie guzki , ale ze względu na wiek nie ma ich co ruszać . Sunia miała dzisiaj badania krwi , jutro będą wyniki i wtedy będę wszystko wiedziała , jeśli wyniki będą w miarę dobre to jutro sunia na bardzo płytkiej narkozie będzie miała usuwane ząbki ponieważ ma straszną paradontozę , jak wet nacisnął dziąsło to wyszło strasznie dużo ropy więc musi sunię strasznie boleć . Mała ma też bardzo skołtunioną sierść , ale przez najbliższe dwa dni nie będziemy jej ruszać , bo Kiara strasznie się tego boi , narazie mieszka w łazience więc smrodek idzie wytrzymać. Przez jakiś czas Kiara będzie w łazience ( tak mi doradził wet) ponieważ to starsza pani i potrzebuje spokoju , a z moją watahą nie ma mowy o spokoju. No to narazie tle . Może ktoś zechce nas wspomóc , na zabieg i może na jedzonko jakieś bo sunia teraz tylko gotowane mięsko może jeść , a u mnie krucho z pieniążkami ostatnio :(
  11. A ja dwa dni temu zrobiłam alegratkę : Pręgacz Duli Lena Wiki Mamba Jagienka Figo Max Śmieszek Dyzio Tylko nie napisałam bo mi z głowy wyleciało :)
  12. [quote name='malawaszka']to co? nawet jak ktos obcy przyjdzie do schroniska adoptować to maleństwo to nie dostanie? za co ta psina tam ma dożywocie???!!! co to za paranoja? a nie wydaje Wam się, że może ktoś ze schroniska czyta dogo? chyba większość tych gnojków nieprzychylnych wolontariuszom, którzy mają coś do ukrycia w schroniskach, szpiegują poczynania dogomaniaków żeby się nie dać zaskoczyć...[/QUOTE] I dlatego ja mam ogromną prośbę , narazie nie poruszajmy tematu , jak wszystko się uciszy to ja dam znać co i jak było i jest
  13. mamy plan C jak się właśnie dowiedziałam , ale ja już na nic nie licze , wątpie żeby wypalił :( Narazie siedzę w domu i czekam .
  14. Mamy plan na sunie , jak wszystko pójdzie tak jak planujemy ( a planowałyśmy z panią prezes z pół godziny) to sunia będzie u mnie jeszcze dzisiaj , co prawda kosztować będzie mnie to 100 zł (może ktoś się dorzuci ???)ale mała będzie bezpieczna .
  15. Gosiu , dopilnujemy tego , ja Ci to obiecuję , za moją sunię , którą i tak wyciągnę , muszę jej pomóc bo nie przeżyje jak ona odejdzie w schronie !!!!!!
  16. Portos ty łobuzie , zostaw Koste w spokoju :) Poczekajmy na Maję , ona jest na bieżąco z kasą Portoska , a i chciałam powiedzieć ,że jedna deklaracja nam się chyba wykruszyła bo do tej pory jej nie dostaliśmy :( 25zł
  17. Agata może ty zbieraj co? Będzie łatwiej .
  18. Na kastrację zbieramy , ja zrobiłam bazarek , narazie nie jestem w stanie dać nic od siebie . Ile u Ciebie kosztuje kastracja?
  19. No niestety , ale będę o nią walczyć , nie odpuszczę . Być może to ostatnie dni suni więc powinna je spędzić w ciepełku i czuć , że jest kochana .
  20. No i na koniec strutkie maleństwo przerażone , na moje oko to ostatnie dni suni w schronie , a na DT nie mogłam jej wziąć bo się pan kierownik nie zgodził .Nie mogę zapomnieć tych przerażonych oczek , niunia cała się trzęsła ze strachu , a wystarczyło by jedno słowo i sunia grzała by dupkę w łóżeczku :( [URL=http://img153.imageshack.us/i/dsc00776v.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6595/dsc00776v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc00779i.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6292/dsc00779i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/dsc00785b.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9875/dsc00785b.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ta sunia i jej pozostałe koleżanki według Pana Kierownika powinny iść szybko do domu tymczasowego bo są dzikie , jedna z nich była adoptowana i oddana bo bała się wszystkiego .Niestety zdjęcia ciężko zrobić bo chowają się w budzie.: [URL=http://img405.imageshack.us/i/dsc00726d.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3691/dsc00726d.jpg[/IMG][/URL]
  22. Onek z boksu 10 [URL=http://img14.imageshack.us/i/dsc00705in.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2749/dsc00705in.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc00706xo.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3386/dsc00706xo.jpg[/IMG][/URL]
  23. Terierek : [URL=http://img101.imageshack.us/i/dsc00695k.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4517/dsc00695k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/dsc00697c.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3571/dsc00697c.jpg[/IMG][/URL]
  24. jestem , będę myśleć jak pomóc . Do siebie nie dam rady wziąć , ale pomyślę .
×
×
  • Create New...