-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Jestem , a tak w ogóle to pies wędrowniczek , pierwszy raz spotkałam go w spale (jakieś 7 km od Tomaszowa?)
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Livka już wysyłam konto magenka , mamy problem z transportem , mój kierowca czasu nie ma ostatnio . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Aniu nawet nie musi być wysokoenergetyczna , byle była dla szczeniaków , narazie mała je pedegree , a to kiepska karma , niestety teraz innej nie mam . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Tak wygląda ogon Kamy : [URL=http://img801.imageshack.us/i/p1110870.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9826/p1110870.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1110884s.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4360/p1110884s.jpg[/IMG][/URL] a tyle już wycięłam z ogona : [URL=http://img833.imageshack.us/i/p1110863.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3046/p1110863.jpg[/IMG][/URL] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Biała sunia z maluszkiem są w Łodzi w klinice ,a Kudłata (Kama ) u mnie . Kamie wycięłam dzisiaj trochę dredów , właściwie to filców , nożyczki ciąć nie chciały , a w środku w tych kołtunach było chyba wszystko , niestety panienka szybko traci cierpliwość i ucieka przed nożyczkami .Ale jest bardzo spokojna , żadnej agresji chociaż widać , że jej się nie podoba to co z nią robię .Kochana jest myszka . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='worty']A macie moze namiar na ta dziewczynke ile lat ma? co sie opiekowala chcialem jej podziekowac wyslac np. cos czego potrzebuje.....ksiazke,plecak do szkoly, piornik, ubranie......jak wie ktos albo ma kontakt ewentualnie zadzwoncie do mnie 504 339 769..pzdr[/QUOTE] Wszystkie informację będę miała w poniedziałek . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Biała niunia pojechała z maluszkiem . Mam prośbę nazwijmy malutką róża , tam gdzie psiaki były zajmowała się nimi mała dziewczynka , chyba tylko dzięki niej przeżyły i ta dziewczynka nazwała szczeniaka różyczka , myślę , że powinnyśmy to imię zostawić . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Parę zdjęć , niestety dziewczyny nie chciały pozować , chyba odreagowują dzisiejszy dzień : [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1110837.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6326/p1110837.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/p1110838.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7813/p1110838.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/p1110858r.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6007/p1110858r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img228.imageshack.us/i/sunia.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/446/sunia.jpg[/IMG][/URL] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Narazie nie ma jej gdzie umieścić . Zostanie tam dopóki czegoś nie znajdziemy :( -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ok , wstępnie (bardzo wstępnie ) jestem umówiona na transport (za zwrot kosztów ) za półtora tygodnia , więc jeśli ktoś ma pomysł na transport wcześniej to piszcie . Przepraszam ,że tak żadk się odywam , ale mam ostatnio urwanie głowy ... -
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Gucia , dokładnie na operację Gucia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192979-Karma-RC-smaczki-i-inne-dla-psa-i-kota-do-25.09-!-Na-operacj%C4%99-Gucia-[/url]! -
Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Gucia , dokładnie na operację Gucia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192979-Karma-RC-smaczki-i-inne-dla-psa-i-kota-do-25.09-!-Na-operacj%C4%99-Gucia-[/url]!
-
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Gucia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/192979-Karma-RC-smaczki-i-inne-dla-psa-i-kota-do-25.09-!-Na-operacj%C4%99-Gucia-[/url]! -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Niestety tylko tyle w tej chwili mogę :( -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Jutro porozsyłam wątek , trzeba jak najwięcej ciotek zwołać . Zrobię też bazarek jutro . -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Rybko , a musi to być w Warszawie ? Znam ortopedę z Piotrkowa (może kojarzysz z wątku mojego krzywołapka ?) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam najmocniej , nie miałam kiedy usiąść , teraz kombinujemy transport -
Nie chcę Cię dobijać ,ale ja z moją ufcią (zwykłą kundelką) mam to samo , jest u mnie już pół roku a nadal leje w domu i najczęściej tam gdzie śpi , nie m sposobu żeby ją tego oduczyć , robiłam też badania bo myślałam , że to może zdrowotne , ale nie . Mi pozostało się tylko przyzwyczaić i nie dopuszczać Ufy do łóżek bo tam leje najchętniej , mam nadzieje , że wam się uda :)
-
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Pomyślę nad jakimś bazarkiem dla Gucia . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Mnie tylko jedno zastanawia , ktoś włożył pieniądze i czas w amputację łapki , a później zostawił sunię na pastwę losu ? -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja zajrzałam , ale nie mam pojęcia jak pomóc :(