Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='Iv_']Dziękuje za zaproszenie na wątek :loveu: Niestety moja pomoc będzie mierna, mogę zadeklarować jednorazowo 20 zł na biedactwo i nic więcej. Przykro mi. Poproszę o konto do wpłaty.[/QUOTE] Iv to i tak bardzo dużo , każdy grosik się liczy :) konto wysyłam
  2. [quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie. Niestety z deklaracją nie mogę pomóc :( Pomogę rozsyłać wątek:)[/QUOTE] Dzięki to też bardzo dużo , ja od wczoraj nie robie nic innego i jakieś efekty są :)
  3. [B]Deklaracje stałe : [/B]Lazy – 20 zł ilon_n - 10 zł (przez 6 miesięcy) marzenkap - 20 zł Anja2201 - 10 zł Razem : 60 zł [B]Deklaracje jednorazowe :[/B] zakonna - 30 zł Szarotka - 10 zł Beata&Czata - 100 zł Linssi - 100 zł Razem : 240 zł
  4. [quote name='Fundacja Medor']odzywam się w czym mogę pomóc cholera do piątku mało czasu jest[/QUOTE] To nie ten wątek , przpraszam może ja linki pomyliłam , Tu jest poprawny link : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195827-4-szczeniaki-z-krzywicą-i-wycieńczona-matka-proszą-o-pomoc.Zbieramy-Deklaracje[/URL]! Bardzo dziękuję za chęć pomocy , przedewszystkim szukamy deklaracji na hotel , a mażeniem chyba jest bezpłatny lub niedrogi DT
  5. Linssi bardzo dziękujemy , musi się udać , nie mogę jej odwieść z powrotem do tego człowieka . wyczyść skrzyneczkę bo nie mogę konta wysłąć:)
  6. Kurcze , już nie wiem co z nią zrobić , jest szansa na super hotelik za 450 zł /miesiąc , ale czy uzbieramy ??
  7. [quote name='li1']Mozesz napisac troche o charakterze onki ? A zdjecie bez klatki jest mozliwe ?[/QUOTE] Wiem , że jest bardzo łagodna , da sobie zrobić wszystko , ale czasem traci zainteresowanie człowiekiem i nic do niej nie dociera , zachowuje się wtedy jak szczeniak . Do innych psów w pierwszej chwili pokazuje zęby ze strachu , ale zaraz się uspokaja i potem jest już przyjazna . Największy jej problem to to , że żaden ppłot czy siatka nie stanowi dla niej problemu .
  8. Deklaracje stałe : Lazy – 20 zł ilon_n - 10 zł (przez 6 miesięcy) marzenkap - 20 zł Anja2201 - 10 zł Razem : 60 zł Deklaracje jednorazowe : zakonna - 30 zł Szarotka - 10 zł Beata&Czata - 100 zł Linssi - 100 zł Razem : 240 zł Nr konta dzisiajn porozsyłam .
  9. melduję , że wreszcie wpłaciłam 48 zł dla Jasia z mojego grzybkowego bazarku :)
  10. Kurcze ciotki pomóżcoie wysterylizować sunie , jeśli zapłacimy za zabiegi nie będzie z czego opłacić następnego miesiąca za bardzo ./ Ja się postara,m bazarek w tygodniu zrobić .
  11. A ja chciałam prosić po pierwsze o numer konta , a po drugie jak mnie znów dopadnie atak sklerozy i zapomne o deklaracji to proszę mnie porządmnie opier.... co bym sobie przypomniała !!!:)
  12. Deklaracje stałe : Lazy – 20 zł ilon_n - 10 zł (przez 6 miesięcy) marzenkap - 20 zł Anja2201 - 10 zł Razem : 60 zł Deklaracje jednorazowe : zakonna - 30 zł Szarotka - 10 zł Razem : 40 zł
  13. [quote name='marzenkap']nie wiem chyba pójdę z torbami,Anja2201 zapisz mnie na stałą 20zł[/QUOTE] Bardzo dziękujemy !!!!
  14. [quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie....... Te szczeniorki sa przecudne........ sliczne....... Psiunie takze..... jesli pozwolicie to dorzuce jednorazowe kilka grosikow.......[/QUOTE] A możesz napisać ile , sorki , ale tak wiemy na czym stoimy :oops:
  15. Deklaracje stałe : Lazy – 20 zł ilon_n - 10 zł (przez 6 miesięcy) Razem : 30 zł Deklaracje jednorazowe : zakonna - 30 zł Szarotka - 10 zł Razem : 40 zł
  16. [quote name='GrubbaRybba']Ja mogę tylko podnieść. Niestety. Anja, czy te szczeniory faktycznie są takie zaniedbane? Wyglądają całkiem dobrze, nie są chude, sierść mają w dobrym stanie, oczka czyste, żadnych wydzielin. Ta oneczka też.[/QUOTE] Tak toi wygląda , sunia ON ledwo łaziła miała wszystkie kości na wierzchu , szczeniaki też są bardzo chude , zdjęcia tego nie oddają .
  17. Deklaracje stałe : 0 zł Deklaracje jednorazowe : Lazy - ?? zł Lazy , jeśli możesz to pozapraszaj jakieś cioteczki , ja już nie wiem kogo :(
  18. [B]Dziś zacznę szukać wieczorem hotelu dla suni , bo na DT darmowe chyba nie ma co liczyć , proszę o deklaracje , chociaż po 5 zł !!!! Bardzo proszę !![/B]
  19. I czarna która jest u mnie : [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1120253b.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8475/p1120253b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/p1120341.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/381/p1120341.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/p1120375.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/91/p1120375.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/p1120415.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3390/p1120415.jpg[/IMG][/URL]
  20. Pozostałe szczeniaki : [URL=http://img545.imageshack.us/i/p1120450.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8311/p1120450.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img178.imageshack.us/i/p1120448.jpg/][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/623/p1120448.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/p1120447q.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8339/p1120447q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/p1120446.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6104/p1120446.jpg[/IMG][/URL]
  21. Mam wreszcie możliwość wklejenia zdjęć : Sunia ON: [URL=http://img3.imageshack.us/i/p1120464h.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1333/p1120464h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/p1120465c.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7427/p1120465c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1120463t.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9554/p1120463t.jpg[/IMG][/URL]
  22. Ciotki zaglądajcie proszę na mój wątek , pilnie potzrebna jest pomoc dla suni Onki , ma DT tylko do piątku , jeśli jej w piątek nie zabiorę wróci do tego piekła , jej tymczasowi państwo wyjeżdżają i nie ma się kto zająć sunią , proszę jeśli możecie porozsyłajcie wątek , ja mam popsuty komputer i ciężko mi z niego kożystać . Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc :)
  23. Ciotki błagam o DT chociaż dla suni ON , jeśli do piątku nic nie znajde to ona wróci do tego piekła . Ona najbardziej potzrebuje pomocy ! Jeśli nie DT to może uzbieramy deklaracje na jakiś hotelik ??
  24. zdjęcia będą po później , według "właściciela" tak , ale jakoś mi się wierzyć nie chce , wszystkie maluchy są identyczne i nie mają nic z onka .
  25. Błagam o pomoc dla czterech szczeniaków wyżłów i dorosłej suni ON zagłodzonych i chorych . http://www.dogomania.pl/threads/195827-Cztery-szczeniaki-z-okropn%C4%85-krzywic%C4%85-i-niesamowicie-wycie%C5%84czona-matka-prosz%C4%85-o-pomoc?p=15674820#post15674820
×
×
  • Create New...