Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. niestety realia na wsi sa jakie sa...:-( jedni posluchaja prosb i ciaglych upomnien-np kilka domow ode mnie mieszka mamy znajoma.jednego psa maja w domu,a drugiego na lancuchu.dzieki mamy "interwencji slownej" zaczeli odrobaczac psy-wczesniej tego nie robili i zaczeli na pare godzin dziennie spuszczac tego pieska zeby sie wybiegal. oddac do schroniska? tu nie ma takich rozwiazan:shake: albo mysliwy odstrzeli albo sie psa wywozi gdzies.....smutne:placz: teraz tez mam problem bo niedaleko mnie blakaja sie dwie sunie:-( koczuja w lesie kolo sasiadow.chodze tam kilka razy na dzien zeby je spotkac i probowac oswoic-zadna nie podchodzi.na dodatek znikaja na 2 ,3 dni.... udalo mi sie je kilka razy nakarmic.ale sytuacja robi sie niewesola bo zaczely dusic kury sasiadom jednym,drugim.... jedna to napewno sunia-malenka,taki "skundlony york" na wielkosc.a drugi to podobno pies. nawet zdjec im nie moge zrobic bo jak:roll: a co do Misia-dziś była mega radocha:evil_lol: bo spadł śnieg. pol dnia sie z Borysem na podworku ganiały;) a z tym ogłoszeniem do prasy to zadziałam coś jutro
  2. no mamy.....spróbować można;).ale wiecie tu w okolicznych miejscowościach większość osób myśli jak sie pozbyc swoich psow a mowa o adopcji:roll:
  3. no troche ogloszen mamy porobionych dzieki daga;) poki co cisza...nikt nie dzwonil:shake:
  4. zgadzam się, na tej drugiej fotce wygląda bosko:loveu: dzieki za wstawienie zdjec;) co ja bym tu sama bez was zrobila:oops:
  5. no czekałam na Twoją wypowiedz na tym wątku;)
  6. nawet siostra nie pomogla:evil_lol: misiek nie che pozowac do zdjec. ale 3 wybrałam z tych kilkudziesięciu zrobionych:mad:
  7. :crazyeye: a skad ja moge wiedziec ze mamy tu "ciotki rodzaju meskiego"?:evil_lol: sam nick jeszcze nic nie mowi. ja mialam byc Borysem-z miłości do mojego pieska,ale zwycieżyła miłóść do suni [*] i jestem Fibi
  8. pisałam do dwoch znajomych cioteczek. bo chce zrobic mega bazarek dla Misia. od tygodnia jestem bez pracy i narazie nawet nie zaczynam szukac nowej bo prawdopodobnie za jakies 2 tygodnie ide na operacje:roll: a teraz mam lezec w domu. a to co mam odlozone to na lekarza i czesne na szkole.
  9. gallegro napisała że może zrobi... mam pare nowych zdjęć pieska.doda ktoś? wogole nie umie do zdjec pozować-zrobieie mu ladnego zdjęcia graniczy z cudem:mad: ale jakies tam mam. jeszcze dzis na spacer siostre wyciagne to nam zrobi
  10. no właśnie nie mamy allegro dla niego
  11. dziękuje za jakikolwiek odzew:loveu: razem łatwiej
  12. no właśnie musze pomyslec o nowych fotkach.jutro na spacerku jakieś zrobie hmm nie pisałam żadnych takich tekstów do ogłoszeń ale stworze coś dziś i przesle Ci na PW,ok?
  13. potrzebna osoba która zrobi drugi bazarek dla Misia:roll:. odłoże trochę na kastrację
  14. przecież pisałam już wcześniej że nasza nowa wetka gminna jezdzi do schronu 2 razy w tygodniu. tak,o ta chodzi;) ewusek zawoziła ją na sterylke doNowego Dworu, a potem do hoteliku. ja nie widzaiłam boksów z psami-ewka tak.........
  15. ale przyznam że liczba zwierząt jest mała. i to jest dziwne:shake:-bo przecież to schronisko z tego co mi wiadomo, przyjmuje psy z wielu gmin.....
  16. wiecie, ja tam bylam tylko raz na chwile i pisze to co widziałam. co do właścicieli-wydali mi sie ok, ale ciezko poznac czlowieka w ciagu kilku minut. nie wiem jak bylo wczesniej,itp.... nie wiem czy cos sie zmienilo czy nie:shake: to schronisko znam tylko z różnych informacji w necie... nie bylam w tej czesci chroniska gdzie sa boksy,mowie wiec to co mi powiedziala Ewa jak wracalysmy do domu
  17. niestety nie:shake: nie wiem,moze Ewa ja gdzies widziala bo ja nie a codzien jestem w Świerczach albo cos jej sie stalo albo sie gdzies przeniosla-tylko gdzie jak tu same wiochy..... troszke juz chyba zapozno na pomoc dla niej:shake:
  18. ehh straszna tu cisza... trzeba ogłaszać.porozsyłam PW na dogo,może wiecej osób zajrzy do nas. rzecz jasna chciałabym aby Misio w miare szybko znalazł domek. moze potem uda mi sie namowic rodzicow na drugi tymczas dla jakiegos pieska:cool3:
  19. tu koło biura było kilka psów na łańcuchach.ale psy zadbane,w miarę porządne budy,wokół zero odchodów,miski z czysta woda. byl tylko jeden kojec-w nim 4 pieski,kundelki średniej wielkości. solidne zadaszenie,dwie spore budy. reszta psów jest dalej,nie wiem nie szłam tam bo bylam z 3letnim malcem. ale Ewa mówiła ze psy sa po 4 w boksie,a boksów cos okło 20. mówiła że psy sa zadbane,ciesza sie na widok ludzi,wlascicieli i pracownikow. ponadto wlasciciele staraja sie o palety drewniane-niedlugo jesień,deszcze,same wiecie.
  20. nie widziałam jej już kilka dni:shake:
  21. byłam tam niedawno całkiem przez przypadek z Ewuskiem. nasza wetka-o której tu pisałam- zadzwoniła do Ewy z informacją że w schronisku jest sunia cane corso. i Ewa zabrała sunie na spacer a ja pilnowałam jej synka. rozmawiałam tylko z właścicielką-wydaje się ok....bardzo miła pani. te psy które widziałam-tu koło biura wyglądały naprawde dobrze.cieszyły sie na widok pracowników i właściciela;)
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubrania-kosmetyki-bizu-na-miska-do-1-10-a-147294/#post13028532[/url] mamy bazarek na Miśka.wzystko rozlicze na watku.
  23. dziękuję;) miałam dziś telefon od pewnej pani z Białegostoku....i niby wsyzstko "przebiegało" ok do momentu gdy powiedziałam o wizytach przed adopcją i po....
  24. porozsyłam PW na dogo...mało osób tu zagląda. poza tym przydałby sie ktoś kto zrobiłby bazarek.ja wysle zdjecia,opisze rzeczy,podam ceny..... dobre i troche grosza:oops:,bo Misiek je tyle co słoń:evil_lol: a ja mam teraz mega wydatek-czesne.a na dodatek problemy zdrowotne-to tez kosztuje.poza tym od konca wrzesnia zostaje bez pracy... i mam sporo rzeczy,którychz chęcia się pozbede na bazarku poza tym Misiek jest dopiero odrobaczony i odpchlony.czekają nas jeszcze szczepienia-wiem że wszystko razem to niby tylko ok.50 zł...
×
×
  • Create New...