-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
właśnie- zawsze śpi na trzecim schodku:evil_lol: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no raczej tak.... 2/3 firmy zwalniają właśnie wróciłam ze spaceru z Pucermenem-mój brat jak zwykle wymysla naszym psom przezwiska:eviltong: - ale się umęczyliśmy w tym śniegu. Pucek co chwile podbiega do mnie, liże ręcę, cieszy się, i dopiero biegnie dalej za reszta ekipy;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
właśnie wysyłam yoko zdjęcia;) kurcze zbieram rzeczy na bazar bo prawdopodobnie od końca lutego zostane bez pracy:roll: -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jej jakie super wieści :loveu::loveu::loveu: ja 28ego oddaje moja tymczasowiczkę jak teraz o tym mysle to już płaczę:placz: mój pierwszy tymczasik który pójdzie do adopcji:roll: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
noo ok 21 jak wrócę z pracy;) -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
fibi:) replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
też zajrze bo Pomiechówek to moje niedalekie okolice.... biedna psina:placz: w nasielsku był podobny przypadek-Parszywek który trafił pod opiekę Kociego Świata -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiem, mój kolega ma labke;) zrobiłam dziś Puckowi zdjęcia w jego ulubionej miejscówce do spania..... yoko wstawisz? Wysle Ci na poczte. -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ojej chciałabym być ale w ten weekend do 19 mam szkołę:shake:.... zanim będę w domu to 20 już jest.a w tygodniu od 10 do 22 nie mogę też bo praca:roll:. wogóle na nic nie mam czasu ostatnio..... dobrze że moja tymczasowiczka w ostatni weekend lutego idzie do nowego domku-bo też nie mam dla niej dużo czasu:oops:. wiec dopiero 27/28ego bede w Wawie... cieszę się że coś ruszyło w sprawie małej;) -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
fibi:) replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja mam tylko 4. na więcej rodzice mi nie pozwalają ;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
noo myśle że wizyta przedadopcyjna sie przyda. a osoby naprawde w porządku nie maja nic przeciwko takiej wizycie;) fajnie że telefony o małą wreszcie ruszyły;) -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
rozmawiałam dziś z panią Jolą;) . poprosiła aby podac jej nr telefonu do osoby która będzie przeprowadzała wizyte. i wtedy się umówią. bo jest teraz zabiegana troszkę i nie zawsze można ją zastać- zmarła jej mama -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ja mam same kundle ;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wykupiłam małej póki co 10 ogłoszeń.jutro wstawie linki. tylko że allegro by sie przydało jeszcze:roll: co u małej?;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
oj uwierzcie mi że mój Borys i Korek zawsze dużo jadły,ale Pucek jest bezkonkurencyjny. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Pucek zjada średnio jedną maskotkę na dwa dni....;) niedługo nie urobie na same maskotki hihih ;) a gdzie tu mowa o jedzeniu.... teraz nawet do lasu nie chodzimy na spacery bo zasypane tak że szok. podwórko też niby duże ale masa śniegu i mało miejsca mają do biegania. a tłuszczyku przybywa;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wstawie to co napisałaś na pierwszą stronę jak wrócę do domu bo w pracy net mi nawala..... a zdjęcia nie dodam bo nie umiem. próbowałam tyle razy już. zreszta jest napisane w pierwszym poście na których stronach są zdjęcia małej ;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tripti ułożyłam wczoraj tekst do ogłoszeń. zdjęcia wezme z wątku.wiec mysle ze dzień,dwa ogłoszenia będą. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję za linka;) dziś byliśmy na zdjęciu szwów- Sonia sterroryzowała wszystkie psy w poczekalni:mad: o ile do ludzi się łasi:p to do psów-tragedia. jednego kota napastowała ale to dlatego że sie jej spodobał;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dostałam odp;) lada chwila będa. dostane linki -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
z moim się bawi- ale ona jest szczeniakiem w sumie a mój kotek ma 6 miesięcy więc to dzieci- normalne że się bawią. no i mieliśmy już Michała jak Sonia do nas trafiła. pani Jola i jej mąż mieli psy- ale wtedy nie mieli jeszcze kotów. dlatego trochę się obawiają- tym bardziej że mają hodowlę, nie chce stresować bardzo kotek-przyszłych mam Sonia to ursus, wariat i diabełek ;) nie mieliśmy nigdy az tak żywiołowego psa:shake:. wyobrazcie sobie że mimo tego że ma kubrak posterylkowy to jak wczoraj wieczorem oglądałam brzuszek-mam sprawdzać czy nie ma stanu zapalnego bo miała ciążę urojona- to ma troche szwy "przytarte":crazyeye: . a i tak po opreacji nie wypuszczam jej samej na podwórko. dziadki się śmieją że iglo sobie kopie- mamy bardzo duże podwórko i ogród a ona normalnie tunele robi. do domu przychodzi tylko "rozmarznąć" no ale na wizyte przedadopcyjna znajde kogoś. oni jakies 15 km od Lublina mieszkają -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no 26 stycznia wysłałam pieniądze, dzien pozniej tekst i zdjęcia. teraz czekam na odp kiedy:mad: -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no dajemy sobie radę..... ale mała nie może długo zostać u tripti:roll: tripti to wezme ten tekst do ogłoszeń co Ty go ulozyłaś, troche go bardziej "upiększę";) i wykupie dziś na bazarku ogłoszenia. a co do pomocy- działam na dogo dopiero od maja i gdyby nie to że przez ten czas pomogłam 8 psom to już dawno bym to pier......:shake: sorry za wyrażenie. jak płatny DT to w dzień się znalazł.....a teraz cisza na wątku nikt sie nie odzywa. przeciez są potrzebne jakies ogłoszenia, pieniądze też ja mam dwa psy na tymczasie i nie biore ani złotówki. jak mi była potrzebna kasa za leczenie małej na parwo to sprzedałam sporo swoich rzeczy na bazarku- za którego zrobienie tez oczywiście ktoś wziął pieniądze-ale nieważne. tu chodzi o dobro zwierząt!!!! nie nasze........ a coraz więcej osób o tym zapomina:shake: porozsyłam dziś wątek małej