Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Dzięki PapryczkaChili :smile: Czekam na jeszcze jedną recenzję hoteliku AlinyS i może, może ;) Joanno, połowa tej kwoty to już bardzo dużo :) Jak już będę miała wstępną decyzję z któregoś z hoteli zajmę się spamowaniem. Uzbieramy drugą połowę na pewno :)
  2. Znalazłam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krezlowski*****-w-psim-aniele-124626/[/URL] I Ava śliczna też tam jest, nią też muszę się zająć :razz: Dzięki Mariola, jutro albo w przyszłym tygodniu zabiorę się za pisanie dla nich tekstów i ogłaszanie.
  3. Co się stało z Brumem? Dlaczego odszedł? :-(
  4. Ja deklarowałam, że mogę popisać do prasy. I zająć się wątkiem Oziego, ew. jeszcze jednego psa.
  5. [quote name='pidzej']joannam a ile jesteś w stanie miesięcznie płacić? koosiek hotel u AlinyS jest w pełni domowy, max 5-6 psów.[/QUOTE] W takim razie jeżeli joannamm jest w stanie opłacić hotelik i jest to deklaracja comiesięczna (z tego, co widziałam na wątku 450 zł) to jak tylko będę w Azylu będę męczyć P. Agnieszkę o ten hotelik ;) [B]joannamm[/B], jeśli nie dasz rady tyle zadeklarować, to ja zabieram się za szukanie dodatkowych sponsorów :) Trzymać kciuki, żeby z tego coś wyszło :)
  6. [B]joannamm [/B]wielkie dzięki kochana [B]:loveu: [/B]Może jednak Cyganek dostanie swoją szansę? Jutro napiszę do osoby, która widziała hotelik od Terry, zobaczymy, zobaczymy...
  7. Powiem tak, 15 - 30 zł za dobę to bardzo drogo. Poza tym nie wiem, czy P. Brzezińska zna ten hotelik, a od tego w dużej mierze zależy jej zgoda. No i to musi być hotelik/DT domowy, bo przeniesienie go z budy do budy nie ma dla mnie jednak większego sensu :roll:
  8. Właśnie mu odświeżam ogłoszenia i robię nowe, jutro też się postaram. Nie wierzę, że nie ma zainteresowania takim fajnym szczeniorem :roll:
  9. I co ze szczeniakiem? Wciąż szuka domu, czy może... :roll:
  10. Myślę nad nowymi ogłoszeniami dla Johnego, ale potrzebuję kilku info: skąd on się wziął w Azylu? Ile tu siedzi i w jakim mniej więcej jest wieku (chyba nie ma jeszcze dwóch lat)? Ataków już nie ma? Czy jego chwiejny chód jest związany z padaczką, czy ma też inne problemy neurologiczne (ktoś chyba pisał o problemach z móżdżkiem)? Czy przyjmuje jakieś leki? Od razu poogłaszałabym też Swifta, tylko o nim też przydałoby mi się parę dodatkowych słów, bo ja wiem tylko, że jest z Krężla i lubi obsikiwać ludzi ;) I jakieś jego zdjęcia.
  11. Ozi wygląda jak mój Ozzy :crazyeye: Tylko mój psiak jest cały biały. Podrzućcie jakiś teks dla niego, to zaraz zacznę go ogłaszać. Mogę zadeklarować 10 zł/msc, ale dopiero od przyszłego miesiąca :oops: Mogę też zająć się jego osobnym wątkiem, jeśli chcecie.
  12. Pisałam ostatnio do osoby, która miała w swoim hoteliku robić miejsce dla staruszka - ale nie w boksie, tylko w domu. Myślę, że na taką opcję zgodziłaby się P. Brzezińska. Czekam na odpowiedź od hoteliku, ale tak czekam i czekam i się chyba nie doczekam :roll:
  13. To trzymam mocno kciuki, żeby nie było problemów i dom okazał się docelowym :kciuki:
  14. Moja deklaracja też jest stała :-)
  15. A myśleliście o napisaniu do gazet? Przede wszystkim do [I]Mojego Psa[/I], jego czytelnicy to w końcu miłośnicy psów i na pewno byłby duży odzew na prośbę o pomoc, przede wszystkim rzeczową. Poza tym może jakiś dziennik? [I]Super Express[/I] oprócz tematów typu "Ufo zapłodniło mi krowę" często zajmuje się pomocą charytatywną, stamtąd też byłoby pewnie jakieś wsparcie. I jakiś poważniejszy też by się przydał, nie czytam gazet, więc nie wiem, gdzie byłaby największa szansa na zainteresowanie się sprawą... Co wy na to? W razie czego mogę napisać maile do kilku gazet.
  16. Napisałam, ale nie spodziewałabym się cudów po tej osobie.
  17. Przerobiłam trochę tekst z pierwszego postu i porobiłam Arnoldowi nowe ogłoszenia: Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !! Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja, psy, owczarki niemieckie, Warszawa - Falenica Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !! | Psy - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !! - Ogłoszenia Internetowe. Darmowe. Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja! Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja ! / ogłoszenia Warszawa - Flora i fauna / Oddam za darmo Warszawa anonse - WarszawaCity.pl Arnold (27103) - Zwierzaki - Zwierzaki na CafeAnimal.pl Kupię Sprzedam | Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !! Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !! - warsza.pl Mix owczarek niemiecki długowłosy adopcja !!, Warszawa, Społeczność, zwierzaki,
  18. I jak tam Szakirek?
  19. Dziewczyny od bernardynów tworzyły stronę, może je podpytać, to kogoś polecą? "Emeryci - emerytom" jest bardzo fajne, ale jako jedna z akcji, nie główne hasło SM (czy Psiegranych Marzeń - na czym w końcu stanęło?).
  20. Jak wstawiałam link było jeszcze aktualne ;) Tu jest nowe: [URL="http://allegro.pl/item806126709_uzi_maly_kudlaty_pies_stracil_dom.html"]Uzi, mały, kudłaty, pies stracił dom!!! (806126709) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] , ale faktycznie bez wyróżnienia.
  21. Ja odniosłam wrażenie, że Bard sobie wybiera ludzi - u mnie w domu skakał tylko na Piotrka i w nim był zakochany od samego początku, do mnie odnosił się z dystansem, przy Kubie był spokojny a rodziców olewał. Nie wiem, jak by to było, gdyby został dłużej, ale myślę, że jego pierwsza reakcja na tych ludzi może wiele powiedzieć o ich przyszłych kontaktach. Może najlepiej po prostu uprzedzić tą rodzinę, że wydają się fajni, ale wszystko zależy od psa i niestety może się tak zdarzyć, że do domu wrócą bez niego... EDIT: Właśnie dostałam maila z pytaniem o Barda. Co mam napisać? Że sprawa nieaktualna czy może jednak podać tel. do Clo?
  22. Postaram się, ale to zależy od humoru mojego aparatu, a on jest bardzo marudny ostatnio ;)
×
×
  • Create New...