-
Posts
10277 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koosiek
-
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
koosiek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że on tęskni za ludźmi - podchodzi do siatki, daje się chwilę pogłaskać, a potem odchodzi i piszczy. Wskakuje na budę, chowa się, znowu wychodzi, daje chwilę pogłaskać i znowu ucieka. I piszczy:-( -
Zwolniło się miejsce u Murki na które miał wejść azylowy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=130338"]Rudzik[/URL]. Rudzik nie pojechał, proponowałam Cygana, ale w Azylu nie byli zdecydowani, zastanawiali się jeszcze nad [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147253"]Uzim[/URL] i w sumie stanęło na niczym :roll: I, zanim się wyjaśniło, który psiak pojedzie, dziewczyna, która rezerwowała miejsce dla Rudzika zwolniła je. I tyle. Znowu wczoraj z nim nie wyszłam. Siedział w budzie, nawet na widok smaka wyciągał głowę tylko na tyle, żebym nie zdołała złapać obroży. Na siłę nie chciałam go wyciągać... [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9773/p1160861.jpg[/IMG]
-
Likunia siedzi teraz w klatce, nie marznie, ale jakaś taka smutna się zrobiła :-( Siedzi tylko w kącie i liże po rękach jak się podejdzie... Ale na spacerze to wciąż prawdziwy diabełek :diabloti:
-
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
koosiek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9981/p1160817.jpg[/IMG] Siedzi w tej budzie i piszczy :-( -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
koosiek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Figo kojarzy mi się raczej z płochaczem niż springerem, a Fago to najprawdziwszy vasgotaspets :razz: Czyli towarzystwo rasowe -
Piękna 4mies. ONka GAJA - wyjechała po szczęście do Warszawy!
koosiek replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Będzie banalnie, ale co tam: strasznie się cieszę :smile: -
Dzisiaj do niego jadę. Cyganek miał możliwość hotelikowania, ale nie wyszło :-( Niedługo będzie kastrowany. Wygląda strasznie, to już zupełnie inny psiak, niż ten, który trafił do Azylu - zarośnięty, oblepiony błotem :-( Całe szczęście, że na zimę nie zostanie w zewnętrznym boksie :roll: Ostatnio miałam z nim wyjść, nawet podszedł do krat, ale wcześniej wyszłam jeszcze z Fuksem i jak wróciłam Cygan nie chciał już wyjść z budy...
-
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
koosiek replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
Śliczna ta nowa. Ponowię prośbę o teksty dla Fuksa i Sziby - dla Zumiego wezmę z allegro - mogę je poogłaszać. -
Ren - piękny owczarek collie, robił za tarczę na petardy, szuka DS
koosiek replied to Marfi's topic in Już w nowym domu
Czy ten psiak nie ma drugiego wątku ([SIZE=1]pytałam już na tamtym, ale nikt nie odpisał[/SIZE])? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/pilne-collie-przeganiany-petardami-stracil-dach-nad-glowa-133222/[/url] -
Kochany Rudzielec po 4 latach w schronie znalazł dom :-)
koosiek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Wreszcie się doczekał:multi: -
Oj, dziwnie będzie przyjechać do schroniska i nie zobaczyć tego kudłatego żarłoka :)
-
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
koosiek replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='morisowa']ekhm? :evil_lol: [url]http://img10.imageshack.us/img10/2110/czteryw.jpg[/url] [/quote] :mdrmed: Szczególnie na tym zdjęciu widać, że już się czuje bezpieczny :-) -
ślepy terier walijski, biega za TM
koosiek replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przynajmniej nie odszedł w schronisku, chociaż przez te kilka dni miał dom i ludzi obok... Ach, Stasiu... Mam taką cichą nadzieję, że teraz jesteś szczęśliwy, zdrowy, nic Cię nie boli... -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
koosiek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Oj, Depulciu, gdzie twój ludź :hmmmm: -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
koosiek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ra_dunia, nie doczekałam się telefonu i nie mogłam pojechać do Azylu z przyczyn ode mnie nie zależnych. Jadę dzisiaj, jeżeli jest jeszcze możliwość wysłania do Murki azylowego staruszka - info będę miała wieczorem. Jeżeli nie - szkoda, że tak to wyszło. -
Tito, mix bulteriera, wrócił do azylu i szuka domu! Warszawa
koosiek replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Chyba jednak to był tylko zły dzień, tydzień temu skakał po budzie jak zwykle. -
Mikołaj - staruszek i schron...odnalazł swój dom!!!!
koosiek replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie przez weekend na dogo, a jak już weszłam, to prawie same dobre wieści - to już trzeci wątek, na którym czytam, że psiak ma już dom :multi: Oby więcej takich weekendów ;) -
ADOPTOWANY !! Border Colli - MARLEY - na Paluchu !!!
koosiek replied to Agaszka's topic in Już w nowym domu
To jeden z tych przypadków, gdy nie wiem, czy cieszyć się z adopcji... Mam nadzieję, że trafił na dobrych ludzi :roll: